بهترین ابزارهای بازاریابی هدفمند در فضای مجازی چیست؟

توضیحات متا: اگر تصمیم دارید فروش خود را در هر کسب و کاری به طور فوق العاده ای افزایش دهید بهترین کار استفاده از روش کاملا هدفمند تبلیغاتی مانند موشن گرافیک ، تیزر تبلیغاتی ، استاپ موشن و... است. توجه داشته باشید حتما قبل از سفارش موشن گرافیک نکات گفته شده در این مقاله را یاد بگیرید.

امروزه با پیشرفت فناوری و ورود پرقدرت کسب و کارهای ایرانی به فضای مجازی تبلیغات آنلاین رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته است. مهم ترین ویژگی تبلیغات آنلاین قیمت پایین در برابر بازدهی کوتاه و بلند مدت آن است. لازم به ذکر است که به این موضوع نیز توجه کنید در تبلیغات آنلاین روش های بسیار بسیار زیادی برای به نمایش درآوردن محصولات و خدمات مختلف شما وجود دارد اما بهترین و هوشمندانه ترین راه دقیقا مسیری است که کمترین هزینه و بیشتری بازدهی را برایتان داشته باشد. برای داشتن تبلیغاتی موثر، استفاده از محتوای ویدئویی بسیار پیشنهاد می شود.

تبلیغات ویدئویی هدفمند چیست؟

قطعا به هنگام تماشای برنامه های تلویزیونی تبلیغات میان برنامه ای زیادی را مشاهده کرده اید. خیلی از ما با دیدن این تبلیغات به سرعت کانال را تغییر می دهیم اما عده زیادی از مردم جذب آن ها می شود. استفاده از بازیگران حرفه ای ، موسیقی جذاب ، تم رنگی خاص ، سناریو هدفمند و ده ها موضوع دیگر باعث می شود که میزان جذب در تیزرهای تبلیغاتی افزایش یابد.

اکنون که با تبلیغات ویدئویی به طور کلی آشنا شدید وارد دنیای تبلیغات هدفمند می شویم. همیشه در ابتدای تبلیغات هدفمند تارگتی مشخص می شود. برای مثال یک آژانس مسافرتی تصمیم دارد برای تورهای تفریحی خود در تعطیلات نوروزی مشتری هایی را جذب کند که به سفرهای داخلی علاقه زیادی دارند. در نتیجه ما به مخاطبینی نیاز داریم که به مسافرت های داخلی علاقه زیادی داشته باشند و در تعطیلات نوروزی تمایل به مسافرت دارند.

تبلیغات ویدئوی خلاقانه به شما کمک می کند تا با استفاده از تکنیک های خاص روانشناسی و بازاریابی در مدت زمان کوتاه تمامی مخاطبین خود را مجذوب کسب و کارتان کنید.

پیشنهاد مقاله جذاب: موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک ابزاری شگفت انگیز برای فروش رویایی!؟

موشن گرافیک به معنی گرافیک حرکتی است. درواقع یک ویدئوی جذاب انیمیشنی که اهداف (عموما) تبلیغاتی داشته باشد و با استفاده از المان های گرافیکی و کاراکترهای انیمیشنی جالب حس و حال بسیار خوبی را به کاربر منتقل کرده و ذهن افراد را مجذوب گرافیک خود می کند.

استفاده از موسیقی هیجانی در کنار گویندگی حرفه ای تاثیر شگفت انگیزی در ذهن بیننده ها می گذارد. علاوه بر آن سناریو جذاب و عبارت های کلیدی – تاکیدی احساس نیاز را در مخاطبین بوجود آورده و برای همیشه در ذهن آنان نام برند و خدمات شما را ثبت می کند.

موشن گرافیک را به جادوی انیمیشنی نیز می شناسند. شما میتوانید هر هدفی را برای هر کسب و کاری با استفاده از موشن گرافیک به هر بیننده ای منتقل کنید. در انیمیشن دست شما بازتر از تیزرهای واقعیت محور است که با ترکیب قدرت تخیل صحنه های فوق العاده ای را میتوان پدید آورد.

 

در سفارش موشن گرافیک لطفا عجله نکنید! (نکاتی مهم که باید هر موشن گرافیستی آن ها را رعایت کند!!!)

ساخت موشن گرافیک کار ساده ای نیست و شما باید حتما موارد زیر را در موشن گرافیک خود رعایت کنید در غیراینصورت نه تنها برایتان بازدهی نخواهد داشت بلکه ممکن است در برخی از مواقع برند و کسب و کار شما را زیر سوال ببرد.

· از عبارت هایی مانند: ما بهترین هستیم – از ما بخرید – محصول من فوق العاده است – خدمات ما عالی هستند – همین الان بخرید و.... به هیچ عنوان در موشن گرافیک خود استفاده نکنید. سعی کنید به گونه ای رفتار کنید که مخاطب احساس کند شما دلسوز او هستید و تا حد امکان اهداف تجاری ندارید.

· به هیچ عنوان در تبلیغات دروغ نگویید.

· از کاراکترهای ایرانی پسند و رنگ های گرم استفاده کنید.

· صدای موسیقی به صورتی نباشد که بر صدای گوینده قالب شود.

· از موسیقی های هیجانی استفاده کنید.

· موشن گرافیست نباید از موسیقی های تکراری که همه در موشن گرافیک های خود قرار می دهند استفاده کند.

· حتما از گوینده برای موشن گرافیک خود استفاده کنید چرا که بازدهی تبلیغات شما را تا ۵ برابر افزایش می دهد.

· استفاده از عبارت های گنگ و غیرقابل درک اکیدا ممنوع

· سعی کنید به گوینده سفارش کنید متن را با لحنی خودمانی بخواند تا مخاطب بیشتر با کسب و کار شما احساس صمیمیت کند.

· کاراکترها باید توسط موشن گرافیست به خوبی انیمیت شود. (حرکت کاراکتر طبیعی به نظر برسد.)

نکات بسیار زیاد دیگری وجود دارد که مخاطبین خود را نه تنها مجذوب تبلیغات خود کنید بلکه عاشقانه آنان را وادار به خرید نمایید. اگر علاقمند هستید نمونه کار موشن گرافیک ببینید پیشنهاد میکنم سری به آژانس تبلیغاتی تک تیزر بزنید و یا جهت ثبت سفارش موشن گرافیک ارزان با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۴۵۲۱ تماس بگیرید.


** این محتوا صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و توسط سفارش دهنده آن تهیه و تنظیم شده است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس