فولاد خوزستان

مشاور حقوقی باشگاه فولاد خوزستان گفت: ما به دادگاه عالی ورزش شکایت کردیم چون در حق باشگاهمان اجحاف شده است.

به گزارش مشرق، پیروز میرحیدری  در خصوص شکایت باشگاه فولاد خوزستان از رای صادره شده در پرونده محمد بلبلی به دادگاه عالی ورزش اظهار داشت: ما اعتراضی را در دادگاه عالی ورزش ثبت کرده ایم که ممکن است محتوا و ادعای ما درست یا غلط باشد و حالا نوبت خواندگان محترم است تا از حق و حقوق خود دفاع کنند و البته این حق هم برای آنها وجود دارد  تا سکوت کنند گرچه این حرفه ای نیست چون بدون پاسخ خواندگان نیز به این پرونده رسیدگی خواهد شد و ممکن است حق آنها ضایع شود اما کشاندن پرونده به رسانه ها و حل و فصل آن از طریق افکار عمومی، امر درستی نیست و در رویه های بین المللی هم از طرفین خواسته می شود تا  جزییات پرونده تا زمان رسیدگی  پرونده محفوظ بماند.

وی افزود: افراد یا باشگاه‌هایی که در این پرونده حضور دارند اگر هر اطلاعات یا نقطه نظری داشته باشند باید در دفاعیه خود موضوع را  عنوان کنند. طبیعتا طرفین ادعاها و دفاعیات  خود را  به دادگاه عالی ورزش می برند، اگر ما اشتباه کردیم رای به سود خواندگان محترم پرونده  صادر می شود.

مشاور حقوقی باشگاه فولاد تاکید کرد: باشگاهی که قرار است راهی لیگ قهرمانان آسیا شود پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته است، شما فرض کنید که در نیم فصل دوم امکان استفاده از بازیکن خارجی وجود داشته باشد در آن صورت فولاد نمی تواند بازیکن جذب کند و این از نتایج رای صادره در بدنه  قضایی فدراسیون فوتبال است ضمن اینکه نهایتا بار تحمل هزینه دادرسی به عهده طرف یا طرف‌های بازنده است به هر حال این وظیفه بر دوش ما بود تا از حقوق باشگاه  فولاد دفاع کنیم تا در آینده مورد بازخواست آیندگان قرار نگیریم و تلاش هم شد تا به بهترین شکل ممکن این کار صورت بگیرد.

میرحیدری خاطرنشان کرد: ما معتقدیم در حق باشگاه فولاد خوزستان اجحاف صورت گرفته و برای این کار ادله مربوطه را ارایه دادیم  اما کشاندن  موضوعات حقوقی به رسانه‌ها حرفه ای نیست. این پرونده ابعاد دیگری در خصوص حمایت از بازیکنان جوان دارد که برای خود من جذابیت دارد و امیدوارم با پیروزی در این پرونده بتوان رویه های فعلی را در خصوص این بازیکنان اصلاح نمود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس