مظفری نیا

نامگذاری معابر به نام شهدای والامقام بهانه ای است برای قدردانی از مجاهدتها و ایثارگری این اسطوره های مقاومت است.

به گزارش مشرق، همزمان با فرارسیدن سالگرد شهادت افتخارآمیز سردار بزرگ اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش، آیین نامگذاری خیابان شهید «شهروز مظفری نیا» با حضور خانواده معزز ایشان برگزار می شود.

نامگذاری معابر به نام شهدای والامقام بهانه ای است برای قدردانی از مجاهدتها و ایثارگری این اسطوره های مقاومت است به همین منظور در آستانه فرارسیدن سالگرد شهید «شهروز مظفری نیا» همرزم سردار سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» آیین نامگذاری و تغییر نام خیابان سراج به نام این شهید والامقام با حضور خانواده معزز ایشان در روز ۸ دی برگزار می شود.

شهروز مظفری نیا در تیرماه سال ۱۳۵۷ در قم چشم به جهان گشود و همراه با شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۸ در حادثه تروریستی فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

علاوه بر نامگذاری خیابان سراج به نام شهید شهروز مظفری نیا، سال گذشته نیز بزرگراه رسالت از پل سید خندان تا خیابان دماوند به نام شهید سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» نامگذاری شد. به منظور تکریم خانواده شهدا و در صورت ارایه درخواست این خانواده های معزز نسبت به تشکیل پرونده و انجام مراحل اداری در کوتاهترین زمان ممکن جهت نامگذاری معابر توسط روابط عمومی اقدام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس