رضایت گل‌محمدی از تیم مدیریتی پرسپولیس؛ خواسته‌های سرخپوشان برآورده شد

مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس خواسته‌های اعضای این تیم را برآورده کرده است.

به گزارش مشرق، تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس و انتخاب  جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگاه باعث شد شکاف بین یحیی گل‌محمدی و مدیریت باشگاهش به طور کل برطرف شده و در حال حاضر رابطه خیلی خوبی بین سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس برقرار باشد.

گل‌محمدی بعد از شروع کار سمیعی درخواست مبنی بر پرداخت حق و حقوق بازیکنان، ایجاد بهترین امکانات سفر تیم به قطر و همچنین بازی‌های شهرستان‌ها، حضور تمامی بازیکنان در سفر به قطر برای فینال لیگ قهرمانان، حل مشکل زمین تمرین و اجاره یکی دو زمین تمرین دیگر برای فصل سرما و .. داشت که این خواسته‌های او از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس تا به امروز اجرا شده‌اند.

سفر اخیر پرسپولیس با پرواز چارتر به ساری برای اولین بار بود که در باشگاه پرسپولیس اتفاق می‌افتاد و سرخپوشان پیش از در سال‌های اخیر با اتوبوس راهی این شهر می‌شدند. این خواسته گل‌محمدی بود که اعضای تیمش با کمترین خستگی این سفر را انجام دهند که این اتفاق هم رخ داد، ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس زمین کمپ تیم‌های ملی و پژوهشگاه را نیز اجاره کرده تا در مواقعی که کادر فنی سرخپوشان صلاح بدانند تمرین این تیم در یکی از این زمین‌ها برگزار شود.

در مورد بحث دریافتی‌های بازیکنان و مربیان پرسپولیس هم سرخپوشان به طور کامل آپشن‌های قرارداد فصل پیش خود را دریافت کرده‌اند و در کنار آن ۱۵ درصد قرارداد این فصل خود را نیز گرفتند. 

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس