۹۹ فوتبالیست برتر توسط مدرسه فوتبال پرسپولیس بورسیه می‌شوند

مدرسه فوتبال پرسپولیس ۹۹ فوتبالیست برتر از سه رده سنی را بورسیه خواهد کرد.

به گزارش مشرق و به نقل از روابط عمومی مدرسه فوتبال پرسپولیس، این مدرسه فوتبال جهت شرکت در مسابقات فوتبال استان تهران در فصل آتی، اقدام به تشکیل تیم‌های منتخب خود در مقاطع نونهالان، نوجوانان و جوانان می‌کند.

در همین راستا، سهند حبیب‌زاده ریاست مدرسه فوتبال پرسپولیس ضمن تأکید بر حضور قدرتمند تیم منتخب مدرسه فوتبال پرسپولیس جهت اولین حضور در مسابقات استان تهران، از برگزاری رایگان آزمون استعدادیابی مدرسه برای کلیه بازیکنان رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در دی ماه سال جاری خبر داد.

بیشتر بخوانید:

با ۷ میلیارد مشکل مالی پرسپولیس حل می‌شود؟

حبیب‌زاده همچنین تأکید کرد که در راستای خدمت به استعدادهای برتر فوتبال، تعداد 99 نفر از نفرات برتر آزمون استعدادیابی، بورسیه مدرسه فوتبال پرسپولیس شده و کلیه هزینه‌های آنها جهت تمرین و حضور در مسابقات بر عهده مدرسه فوتبال خواهد بود تا بدین ترتیب زمینه حضور رایگان استعدادهای برتر فوتبال کشورمان در مسابقات فراهم شود.

همچنین لازم به ذکر است که مدرسه فوتبال پرسپولیس با در اختیار داشتن امکانات ممتازی مانند زمین تمرین، سالن بدنسازی، مربیان مجرب و ... در نظر دارد در رده‌های سنی مذکور سه تیم قدرتمند را روانه مسابقات فصل آتی کند.

روابط عمومی مدرسه فوتبال پرسپولیس در آینده‌ای نزدیک چگونگی برگزاری آزمون استعدادیابی و ریز بورسیه 99 استعداد برتر را رسماً اعلام می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس