کد خبر 1149805
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
image-20201129144254-1.jpeg

برخی آقایان استفاده کردن از یک انگشتر یاقوت کبود سریلانکایی و برخی دیگر انگشتر یاقوت کبود آفریقایی را ترجیح می‌دهند.

انگشتر نقره مردانه با نگین یاقوت کبود جزو زیورآلاتی است که به دست شما زیبایی خاصی می‌بخشد. زمانی که نگین یاقوت کبود زیبایی روی رکاب انگشتر نقره مردانه تعبیه می شود، آن انگشتر یاقوت کبود را به یک جواهر لوکس و جذاب تبدیل می کند. قرارگیری نگین یاقوت کبود، الماس و... در کنار هم می‌تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای بر دید اطرافیانتان و همینطور بالانس انرژی در بدن شما به‌وجود آورد.

از آنجاییکه انگشتر نقره مردانه با نگین یاقوت کبود را می توان یکی از محبوب ترین جواهرات در بین آقایان دانست و به همین دلیل دانستن یکسری نکات هنگام خرید انگشتر مردانه یاقوت کبود، مانند نوع نگین یاقوت کبود، دست ساز بودن انگشتر یاقوت کبود، عیار نقره رکاب انگشتر و... می تواند از عوامل موثر در خرید موفق باشد.

انگشتر نقره مردانه یاقوت کبود علاوه بر زیبایی و درخشندگی و دوام بالا از قیمت نسبتا مناسبی نیز برخوردار هست که باعث می شود انگشتر نقره به یک هدیه مناسب تبدیل شود. فلز نقره به کار رفته در انگشترهای نقره نیز از خلوص متفاوتی برخوردار هستند که معروفترین و محبوب ترین خلوص نقره عیار ۹۲۵ (نقره استرلینگ) است.

انگشتر نقره مردانه با نگین یاقوت کبود

انواع انگشتر نقره مردانه یاقوت کبود با کیفیت و رنگ های مختلف در بازار موجود است. بهتر است بدانید که انگشترهای دارای نگین یاقوت کبود هیچ گاه از مد نمی افتد. انگشتر یاقوت کبود با توجه به ابعاد، تراش، رنگ یاقوت کبود و نوع یاقوت کبود، از نظر قیمت متفاوت هستند. استفاده از انگشترهایی با سنگ طبیعی یاقوت کبود بسیار مفید می باشد. در اینصورت تمام خواص ذکر شده در سنگ یاقوت کبود وجود دارد. یاقوت کبود سنگی بسیار پر انرژی است و نیروی پاکسازی و شفابخشی فوق العاده ای دارد. انگشتر یاقوت کبود اعصاب بدن را تقویت و آرام می کند و جزو بهترین هدایا برای عزیزانمان می‌باشد که بسیار هم چشمگیر است. انگشتر یاقوت کبود مردانه و زنانه در ایران و خارج از ایران طرفداران زیادی دارد که از نظر اکثر آنان یکی از زیباترین انگشترهای مردانه، انگشتری می باشد که بر روی رکاب آن نگین یاقوت کبود درجه یک سوار شده باشد.

برخی آقایان استفاده کردن از یک انگشتر یاقوت کبود سریلانکایی و برخی دیگر انگشتر یاقوت کبود آفریقایی را ترجیح می‌دهند. هر کدام از این نوع یاقوت کبودها می‌تواند با توجه به تراش و رنگشان برای مجالس رسمی یا استفاده روزمره قابل استفاده باشد.

تناسب میان دست و انگشتر نکته بسیار مهمی در انتخاب انگشتر مردانه یاقوت کبود است اگر دستان ظریفی دارید بهتر است از انگشتر یاقوت کبود با نگین کوچک استفاده کنید و در یک دست درشت هم انگشتر یاقوت کبود درشت و سنگین جلوه ای زیبا و شکوهمند خواهد داشت. پس همیشه تناسب میان این دو را در نظر داشته باشید.

انگشتر نقره مردانه یاقوت کبود

خرید انگشتر نقره مردانه یاقوت کبود برای استفاده روزانه

دقت داشته باشید انگشتر یاقوت کبودی که قرار است تمام طول روز در دستتان باشد در مرض برخورد با سایر اجسام و اشیا خواهد بود. مخصوصا در مورد آقایان، پس بهتر است رکاب آن از یک جنس مقاوم تر مثل نقره عیار ۹۲۵ (نقره استرلینگ) باشد، فلز نقره مقاومت بالاتری دارد بعلاوه در صورت آسیب جدی تعمیر آن آسان تر و کم هزینه تر خواهد بود.

 انگشتر مردانه یاقوت کبود

آیینه کاری، شبکه کاری، مخراج کاری و... روی رکاب نقره انگشتر مردانه یاقوت کبود

نکات دیگری که می توان در محاسبه و تعیین قیمت انگشتر یاقوت کبود دخیل کرد نحوه شبکه کاری، آیینه کاری، مخراج کاری و... رکاب انگشتر نقره مردانه یاقوت کبود می باشد. به عنوان مثال اگر رکاب انگشتری از آیینه کاری و شبکه کاری فوق العاده و منحصر بفردی تشکیل شده و نگین های مخراج کاری شده دارای کیفیت خوبی هستن نسبت به انگشتری که رکاب آن از آیینه کاری و شبکه کاری بی کیفیتی که توسط افراد بی تجربه و نیمه حرفه ای زده شده باشد و نگین های مخراج کاری شده مصنوعی یا بی کیفیت باشند، قیمت بسیار بالایی خواهد داشت و باید گفت که شبکه کاری، آیینه کاری و مخراج کاری رکاب انگشتر یکی از موثرترین و کاربردی ترین روش هایی است که در قیمت انگشتر نقره یاقوت کبود می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد.

انتخاب رکاب انگشتر مناسب برای هر نوع نگین یاقوت کبود

زمانی که شما قصد خرید نگین یاقوت کبود را دارید یا از قبل یک نگین یاقوت کبود تک دارید، به این مورد توجه کنید که می خواهید آن نگین یاقوت کبود را روی یک رکاب انگشتر نقره مردانه قرار بدهید (رکاب همان پایه ی انگشتر است)، قطعا نمونه های زیادی رکاب نقره می بینید تا یک رکاب چشم شما را بگیرد و نگین یاقوت کبود خود را روی آن رکاب انگشتر نقره مردانه قرار بدهید. تجربه نشان داده است که کسانی که برای بار اول می خواهند سفارش ساخت انگشتر نقره مردانه بدهند و تجربه ای در طراحی و ساخت رکاب انگشتر ندارند، اگر ظاهر رکاب انگشتر را خودشان انتخاب کنند، در اکثر مواقع بعد از قرار گرفتن نگین یاقوت کبود روی رکاب انگشتر مشاهده می کنند که ظاهر آن انگشتر یاقوت کبود نه تنها جذاب نشده است، بلکه آن چیزی هم که انتظار داشتن بشود، نشده است. خوب این دقیقا همان نکته ی مهمی است که قصد داریم در موردش صحبت کنیم. خیلی وقت ها شده که یک نگین یاقوت کبود سریلانکایی بسیار خوش رنگ و گران قیمتی را دیده اید که روی یک رکاب نقره خیلی ساده سوار شده است و چون رکاب مناسبی برای آن نگین زیبا انتخاب نشده است، ارزش واقعی نگین یاقوت کبود سریلانکایی را از بین برده و ظاهر زیبای آن نگین یاقوت کبود را زشت کرده است و بلعکس بعضی مواقع مشاهده می کنید که یک نگین یاقوت کبود آفریقایی یا ارزان قیمت روی رکابی قرار گرفته است که باعث شده، زیبایی نگین یاقوت کبود آفریقایی چند برابر بشود و ظاهر انگشتر مردانه یاقوت کبود را بی نظیر کند. حتما تا الان متوجه این موضوع شده اید که انتخاب رکاب مناسب برای هر نوع نگین یاقوت کبودی با رنگ و تراش متفاوتی، نیاز به تخصص و تجربه دارد. به همین خاطر هم هست که می بینید یک انگشتر یاقوت کبود مردانه زیبا و جذاب نسبت به انگشتری که شاید نگین یاقوت کبود مشابه داشته باشد، ولی زیبا و جذاب طراحی نشده باشد، قیمت بیشتری دارد. پس این مورد را در نظر داشته باشید که همیشه زیباترین انگشتر یاقوت کبود مردانه گران قیمت نیست. بستگی دارد که شما چه نوع نگین یاقوت کبودی را با چه ابعاد، تراش و رنگی روی چه مدل رکاب نقره ای قرار دهید.

انگشتر یاقوت کبود مردانه اصل

انواع انگشتر مردانه یاقوت کبود

بر اساس کیفیت و رنگ، چند نوع انگشتر مردانه یاقوت کبود آفریقایی، سریلانکایی و... موجود است و قیمت انگشتر یاقوت کبود سریلانکایی از انگشتر یاقوت کبود آفریقایی، گران تر است.

در زمان خرید اینترنتی انگشتر مردانه یاقوت کبود اصل باید به چه نکاتی توجه کنیم:

فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که اقدام به فروش اینترنتی انگشتر مردانه یاقوت کبود می‌کنند. پس‌ خرید انگشتر مردانه یاقوت کبود اصل از یک فروشگاه اینترنتی قابل‌ اعتماد و معتبر بسیار اهمیت دارد.

اگر به دنبال انگشتر مردانه یاقوت کبود شیک و درجه یک هستید، بهتر است به هنگام خرید، تنها به ارزانی انگشتر نقره مردانه یاقوت کبود توجه نکنید و جزئیاتی مانند کیفیت و رنگ نگین یاقوت کبود، عیار نقره و دست ساز بودن رکاب انگشتر را هم مد نظر داشته باشید. برای خرید انگشتر نقره مردانه یاقوت کبود بصورت آنلاین، بهتر است به سایت‌های شناخته‌ شده و مطمئن مراجعه فرمایید.

سایت زرسی که نماد اعتماد الکترونیکی دارد، می‌تواند یک مرجع مطمئن برای خرید نگین یاقوت کبود اصل و انگشتر یاقوت کبود مردانه دست ساز مورد نظر شما باشد. شما می توانید لذت یک خرید آسان، با کیفیت و مطمئن را با زرسی تجربه کنید. خرید دلنشین انواع جواهرات با مرغوب ترین سنگ ها و نیز خرید انگشتر مردانه دارای نگین یاقوت کبود اصل با استفاده از طرح های دلنشین گذشته و تکنیک های روز ساخت جواهرات، با زرسی برای شما امکان پذیر می شود.


**این محتوا تبلیغاتی است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس