آمریکا و اسرائیل نمی‌توانند جلوی پیشرفت علمی ایران را بگیرند

عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین با اشاره به جنایت ترور شهید «محسن فخری زاده»، گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی قادر نخواهند بود مانع از تداوم پیشرفت علمی ایران بشوند.

به گزارش مشرق به نقل از المیادین، «احمد المدلل» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین امروز شنبه به جنایت ترور شهید «محسن فخری زاده» دانشمند هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد.

بیشتر بخوانید:

اتحادیه اروپا: ترور دانشمند ایرانی اقدامی مجرمانه است

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: هدف از ترور شهید فخری زاده متوقف ساختن پیشرفت علمی جمهوری اسلامی ایران بود و باید گفت که نه آمریکا و نه رژیم صهیونیستی قادر به تحقق چنین هدفی نخواهند بود.

بیشتر بخوانید:

سناتور آمریکایی: ترور فخری‌زاده، آمریکا و اسرائیل را ایمن نمی‌کند

المدلل در ادامه تأکید کرد: در آینده نیز نبرد محور مقاومت و در رأس آن جمهوری اسلامی ایران با دشمن صهیونیستی و همچنین دشمن اسرائیلی ادامه پیدا خواهد کرد. قطعاً ایران می‌تواند پاسخ قاطعی به ترور شهید فخری زاده بدهد.

طرف‌های مختلف منطقه‌ای ترور بزدلانه شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران را به شدت محکوم کرده اند. در همین ارتباط، «خالد عبدالمجید» دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین گفت: ترور شهید فخری زاده در راستای طرح مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی اتفاق افتاد.

وی همچنین تأکید کرد: هدف از آمریکا و رژیم صهیونیستی از ارتکاب چنین جنایت‌هایی، از بین بردن رهبران، دانشمندان و عناصر فعال در محور مقاومت است. حزب الدعوه عراق به دبیرکلی «نوری المالکی» هم با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: جنایتکاران، خطر واقعی ایران علیه خود را قشر تحصیل کرده و دانشمند این کشور می‌دانند نه سلاح هسته‌ای.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس