کد خبر 1147540
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
آذری:امیدوارم سه چهار کوه یخ نصیب مددی شود/ فکری و مجیدی با نکونام رقابت زیرجلدی دارند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: مربیان استقلال مثل فکری و مجیدی یک رقابت زیرجلدی با نکونام دارند که این موضوع روی حساسیت بازی گذشته تاثیر داشت.

به گزارش مشرق، سعید آذری در خصوص رد شدن حکم محرومیتش با حکم کمیته استیناف اظهار داشت: بعد از بررسی که کمیته استیناف انجام داد بر اساس همان مفاد مندرج در کمیته اخلاق حکم لغو شد و نشان داد که با من بمیرم و تو بمیری نبوده که این حکم لغو شده و با مستندات حقوقی این حکم صادره لغو شده است.

وی درباره اتفاقات رخ داده در بازی فولاد و استقلال و بیانیه باشگاه خوزستانی افزود: فولاد از ابتدای این بازی تلاشش این بود که با به کارگیری سیستم های مختلف و با استراتژی مشخص مسابقه را اداره کند و برنده شود. طبیعتا هر مربی قبل از بازی برای هر مسابقه استراتژی تعیین می کند که شامل بخش های خاصی است.در این بازی هم فولاد از ابتدا جنگنده ظاهر شد.

مدیرعامل فولاد تصریح کرد: من فنی نیستم و این موضوع را باد کارشناسان فن  و مربیان در موردش صحبت کنند ولی فولاد در این مسابقه در طول حدود 100 دقیقه توانمندی فنی را داشت و با توجه به تصمیمات زاهدی فر که در تلویزیون نشان داده شد درست است، در نهایت برنده شد. 

وی خاطرنشان کرد: البته به این موضوع هم اشاره کنم که حساسیت های این بازی به رقابت زیرجلدی که مربیان استقلال با نکونام برای هدایت این تیم دارند ارتباط داشت.حتی سال گذشته این موضوع در مورد فرهاد مجیدی هم اتفاق افتاد و امسال هم محمود فکری به استقلال رفته این مساله وجود داشت. در ابتدای امسال هم حتی تا آخرین لحظه قرارداد با فکری با وجودی که نکونام با فولاد قرارداد داشت اما با وی تماس گرفتند. به نوعی آنها می خواستند به هر شکلی اثبات کنند که برتری وجود دارد اما دیدید این موضوع روی توانمندی روانی مربیان تاثیر گذاشت و شما دیدید که تمرکز آنها به هم خورد و حتی در طول بازی شاهد صحنه های خوبی نبودیم.

آذری در واکنش به بیانیه باشگاه استقلال گفت: قبل از بازی من در بیمارستان بودم که نکونام با من تماس گرفت و گفت استقلالی ها بیانیه دادند در مورد آقای زاهدی فر و مدعی شدند که چون سال قبل در بازی سپاهان این داور اشتباه کرده ممکن است در بازی با ما هم این اشتباهات را انجام بدهد. نکونام نظر من را پرسید که من گفتم در این خصوص اجازه نمی دهم هیچ بیانیه ای صادر شود چون نباید روی داور فشار وارد کنیم و اجازه بدهیم داور بیاید و کارش را انجام بدهد. حتی صراحتا به نکونام گفتم من زیاد اهل بیانیه دادن نیستم.

مدیرعامل فولاد که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد ادامه داد: بعد از آن ویدیو که از سرمربی استقلال بیرون آمد موجی از اعتراضات در خوزستان به راه افتاد و مردم خواستند که حق باشگاه فولاد و مردم این استان گرفته شود. این درخواست هم بیانیه نبود، در هر صورت با وجود اینکه می دانم خود آقای فکری بیشتر از همه ما ناراحت بود  ولی شکایت خودمان را ارائه کردیم. بعد از آن بیانیه ای از سوی باشگاه استقلال صادر شد که بیشتر دنبال تسویه حساب شخصی با من بودند حتی به نوعی عنوان کردند که بخشیدن من توسط کمیته استیناف رفاقتی بوده  که دوستان حتی با این کار ارکان حقوقی فدراسیون را زیر سوال برده بودند وگرنه من کار قانونی خودم را انجام دادم.

وی تاکید کرد: به هر حال اشتباهی رخ داده و نمی شود آن را کتمان کرد من اگر مدیرعامل آن باشگاه بودم بلافاصله عذرخواهی می کردم. مطمئن هستم خود هواداران استقلال هم از این مساله ناراحت شدند. 18 سال است در این فوتبال مدیر هستم و زمانی که فکری کاپیتان با تعصب استقلال در این فوتبال بوده من هم بوده ام.سال قبل با فولاد به نساجی 3 بر 2 باختیم ولی بعد از پایان مسابقه به سمت او رفتم و تبریک گفتم. بارها با تیم های بزرگ بازی کردیم و به رختکن رفتم و به آنها تبریک گفتم ،این خیلی ساده است که مدیران استقلال به جای بیانیه با یک عذرخواهی کوچک قضیه را جمع می کردند.

آذری خاطرنشان کرد: هفته گذشته رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس آقای گرگ کلارک صحبتی در مورد فوتبال بانوان و بازیکنان رنگین پوست کرده بود که اصلا فهوای توهین آمیزی نداشت ولی اینجا همه توهین شنیدیم و گفتیم ای کاش آقای فکری کمی فکر می کرد ولی بدهکار هم شده ایم.

در ادامه احمد مددی روی خط برنامه رفت و صحبت هایی را در مورد آذری انجام داد که مدیرعامل فولاد خوزستان در واکنش به اظهارات سرپرست باشگاه استقلال عنوان کرد: من در ابتدا چون بزرگتر هستید عرض سلام می کنم و باید بگویم از 10 دقیقه قبل تصویر سرپرست باشگاه استقلال را به صورت اتفاقی می دیدم  و فکر می کنم او آنقدر استرس داشت که با 10-12 دستمال کاغذی صورتش را پاک می کرد.

بیشتر بخوانید:

آقای آذری! احترام خودت را نگه دار

مددی: خدا به داد فوتبالی برسد که آذری رئیسش شود

مدیرعامل فولاد ادامه داد: خطاب به مددی می گویم  شما در جایگاهی نیستید که از من سوال کنید که چرا کمیته اخلاق من را محروم کرد.من رزومه شما را خواندم که در روزنامه های مختلف از جمله خبر سیاسی سردبیر بودید ولی لطفا صورت مساله را پاک نکنید! شما بهتر است در مورد الفاظ آقای فکری صحبت کنید و نگران ورزشگاه اهواز و دیدار رقبا با تیم فوتبال فولاد خوزستان نباشید.

وی تاکید کرد: رزومه مدیریت من مشخص است و از سال 83 که به عنوان  مدیر وارد فوتبال شدم همه من را می شناسند. در خصوص مسائل کمیته اخلاق هم عینا رای را به رسانه ها دادم. من به خاطر مصاحبه هایی که علیه آقایان بهاروند و طالقانی و رئیس کمیته داوران محروم شدم از من شکایت شد که   شما خودتان را در مقام وکیل مدافع این آقایان در بیانیه دیده بودید که آقای آذری به وزارت ورزش و سازمان لیگ حمله کرده است.شما فقط می توانید در مورد اتفاقی که مربی تیمتان رقم زده صحبت کنید. 

آذری ادامه داد: بهتر بود شما همان شب عذخواهی می کردید و توضیح می دادید ولی من فکر می کنم محمود فکری به خاطر آن فیلم از همه شما بیشتر متاسف است ولی نه تاسفی در گفتار و رفتارتان می بینم بلکه هنوز هم نتوانسته اید به خودتان مسلط باشید. اینکه من چقدر پول به این فوتبال آوردم و چقدر مدیر درآمد هستم در حیطه شما نیست که از من سوال کنید. من خودم به نکونام اجازه ندادم روی خط برنامه بیاید چون تیم ما بازی دارد. جالب است در این یکی دو روز تنها کسی که حرفی نزده  خود محمود بوده است.مددی توهین به نوامیس مربی و بازیکن من را به کوه یخ تبدیل کرده اما سوال من این است توهین کننده را مددی به مثابه چه می داند؟

مدیرعامل باشگاه فولاد ادامه داد: آقایان یک بیانیه دادند و گفتند آذری باید عذرخواهی کند و من هم در 7 مورد عذرخواهی کردم. این عذرخواهی هم در صفحه اینستاگرامم وجود دارد.من به جای شما در استقلال به خاطر آن ویدیو عذخواهی کردم. من به خاطر اینکه تیم شما 10 نفره بازی کرد عذرخواهی کردم. من به خاطر اینکه کادر فنی شما 10 دقیقه دیاباته را بیرون نگه داشت عذرخواهی کردم ولی به نظرم  با یک عذرخواهی کوچک این موضوع حل می شد. من از شما به عنوان یک فرد فرهیخته فرهنگی انتظار داشتم به جای بیانیه عریض و طویل در حد یک خط یک عذرخواهی کوچک می کردید و الان هم این همه استرس را تحمل نمی کردید.

وی در ادامه تاکید کرد: من تازه فهمیدم چرا فکری چنین توهین هایی کرده است؟ باشگاهی که مدیرش به عکاس ما می گوید آقای کارت به کارت ادبیاتش باید همین باشد. بنده اگر حرفی در مورد استقلال و پرسپولیس کردم در  واکنش های حقیقی خودم بود. پست هایی که من می گذارم اکثرا انگیزشی بوده است. مدیرعاملی که هنوز توهین ناموسی مربی اش را قبول نکرده و شجاعت عذرخواهی را ندارد.

آذری تاکید کرد: همه این داستان ها را هم از روی کاغذ می خوانید ولی فرافکن شما هستید و اگر به جای مثنوی هفتاد من که می گویید عذخواهی می کردید همه چیز درست می شد.مسعود اکبری عکاس رسمی باشگاه فولاد است که سازمان لیگ برای او کارت صادر کرده اما شما به وی تهمت جاسوسی زدید.

مدیرعامل فولاد یادآور شد: اگر عکاس باشگاه فولاد مشکلی داشت کمیته اخلاق اجازه فعالیت به وی را نمی داد اما اگر تمام این هنرها را که امشب نشان دادید روی مدیریتان کار می کردید هفته قبل آن آبرو ریزی ها را به بار نمی آوردید. هر دقیقه در تیم شما یک نفر در حال صدا ضبط کردن است و هفته قبل اثرات آن در همین برنامه مشخص شد. من تاکید می کنم به جای شما از مردم عذرخواهی می کنم و امیدوارم سه چهار پیچ کوه یخ هایی که گفتید نصیب شما هم بشود!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۰۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  8 2
  واقعا فرافکن به این آقا میاد فقط چسبید به یک موضوع وبه سوالات شائبه دار به هیچ وجه پاسخ ندادازجمله بحث جادوگر،نیمکت پرازتنش،استخدام عکاس پرحاشیه(این آقا که دست به کارت به کارتش خوبه راحت میتونه اونی که کارت خبرنگاری صادر میکنه را هم بخره)،مربیگری نکونام برای استقلال، حواشی برای کلیه تیم ها در اهواز بالاخرهآقای اخلاق بازی با کلمات راخوب بلده وبا این گونه سخن گفتن میخواد خودشو حق به جانب نشان بده مردم شما راشناختن آقای آذری بیخود دست وپا نزنید
 • IR ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  9 2
  حسن روشن حرف راتمام کرد:نیاز به دلسوزی شما نیست آقای فن بیان وحق به جانب،
 • IR ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  8 0
  استقلال شده محله برو بیا یک مشت بچه و ادم بی ادب.البته مشکل از ساختار باشگاهه.
 • فولادی IR ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  7 1
  آقای فکری توهین کرده و باید بپذیرد که اشتباه کرده تمامممممم
 • IR ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  7 0
  انقد گفتن مدیر خوب مدیر خوب ...دراومد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس