فاضلی:حرف‌های منصوریان را نه تایید می‌کنم نه تکذیب/ با عباس زاده مشکلی ندارم

سرمربی نساجی مازندران گفت: این چیزی که آقای منصوریان می‌گوید را نه تایید و نه تکذیب می‌کنم. مورد خاصی نبود. اینکه بگوییم پروتکل رعایت نشده، زیاد تایید نمی‌کنم.

به گزارش مشرق، فاضلی سال اولی است که در لیگ برتر مربیگری می کند. شاگردان او در هفته دوم لیگ بیستم، توانستند تراکتور را متوقف کنند.

 وحید فاضلی بعد از این مسابقه در نشست خبری حاضر شد و  گفت: بازی بسیار تاکتیکی بود و هر دو تیم برنامه داشتند. ما تراکتور را کنترل کردیم. کم کم جلو آمدیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم. فکر می‌کنم ۳ برابر تراکتور موقعیت داشتیم. این را قاطعانه می‌گویم؛ نه اینکه جو درست کنم. 

او درباره برنامه های تیمش ادامه داد: روی برنامه‌ای که داشتیم و در طول هفته کار کرده بودیم، به گل رسیدیم. در ادامه روی ضربه ایستگاهی، تراکتور به گل رسید و بازی به تساوی کشیده شد. من از تلاش بازیکنانم واقعا تشکر می‌کنم چون جانانه جنگیدند و انگیزه داشتند. دست تک تک آنها را به گرمی می‌فشارم. امروز عالی بودند.

سرمربی نساجی در جواب  اینکه آیا گل رقیب آفسایده بوده؟ تصریح کرد: فارغ از نتیجه، از داوران تشکر می‌کنم چون قشر زحمت‌کشی هستند. به گفته کارشناسان گل تراکتور آفساید بوده است. این بازی را باید بارها دید که بچه‌های ما چقدر با جان و دل بازی کردند. آنها با دل بازی می‌کردند؛ نه پاهایشان. 

بیشتر بخوانید:
 

منصوریان: مدعی قهرمانی در لیگ بیستم هستیم

فاضلی عنوان کرد: نگرانی من این است که حق بازیکنان ما پایمال شده است. چه ایرادی دارد که VAR را بیاوریم؟ کاری به داوران نداریم اما اگر این تکنولوژی باشد، خیلی از مشکلات حل می‌شود. این ۳ امتیاز به تیم ما کمک می‌کرد و شخصیت زیادی می‌داد؛ هر چند بازیکنان من شخصیت زیادی دارند و زحمت زیادی کشیدند. از آنها راضی هستم و امیدوارم نتیجه آن را بگیرند.

سرمربی نساجی درباره اظهارات منصوریان و حضور تماشاگران گفت: او پیشکسوت ماست و حتی ۲-۳ بار از او عذرخواهی کردم و گفتم از جانب ما نیست. من به عنوان مربی، تمرکزم روی تیم و بازیکنانم است. 

وی افزود: بعد از بازی از داور تشکر کردم و اصلا به اطراف توجهی نداشتم. این چیزی که آقای منصوریان می‌گوید را نه تایید و نه تکذیب می‌کنم. مورد خاصی نبود. اینکه بگوییم پروتکل رعایت نشده، زیاد تایید نمی‌کنم.

فاضلی در در مورد عقیب نشینی بعد گل گفت: این طبیعی است. شاید اگر تراکتور هم گل می‌زد، این کار را می‌کرد. بهترین بازیکنان ما خسته شده بودند و مجبور به تعویض شدیم. تعویض‌های خوبی داشتیم اما خطاهایی که گرفته شد تیم ما را عقب برد. نمی‌گویم خطا درست بود یا خیر اما خطاها ما را عقب برد و حریف به گل رسید. تراکتور بازیکنان ملی دارد و قرارداد یک بازیکن آنها اندازه کل بودجه بازیکنان ماست. قول می‌دهم بازیکنان ما هم آخر فصل به همین اندازه می‌رسند. 

سرمربی نساجی درباره انتقال عباس‌زاده به تراکتور، اظهار داشت: عباس‌زاده قطعا یکی از بهترین خریدهای تراکتور است. روزی که تیم را گرفتم آیا در خط جلو بازیکن گرفتم؟ تمامی نفراتی که گرفتم در خط عقب است. عباس‌زاده را دوست دارم و هیچ مشکلی با او نداریم. برایش آرزوی موفقیت دارم. قراردادی که او بسته ما نصف آن را نداریم.

منبع: ایلنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس