حماس به تل آویو نسبت به از سرگیری ترور رهبران فلسطینی هشدار داد

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) رژیم صهیونیستی را از بازگشت به سیاست ترور رهبران فلسطینی، به شدت برحذر داشت.

به گزارش مشرق به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، حازم قاسم سخنگوی حماس در بیانیه‌ای تاکید کرد که از سرگیری سیاست ترور رهبران فلسطینی یعنی آغاز جنگی جدید و مقاومت هرگز اجازه نخواهد داد گزندی به رهبران ملت فلسطین برسد و در برابر هیچ جنایتی سکوت نخواهد کرد.

این اظهارات در هشتمین سالروز ترور شهید احمد الجعبری از فرماندهان ارتش گردان های قسام شاخه نظامی حماس بیان شد.

جنگنده ارتش رژیم صهیونیستی سال ۲۰۱۲ خودروی حامل شهید الجعبری را در شهر غزه هدف قرار داد  و او را به شهادت رساند.

حازم قاسم اظهار داشت که پس از ترور شهید الجعبری، شورای نظامی قسام بلافاصله تصمیم به پاسخ به این جنایت گرفت و برای اولین بار در تاریخ نبرد با دشمن صهیونیستی تل آویو را به لرزه درآورد.

وی افزود که این نبرد به دشمن صهیونیستی ثابت کرد که فرماندهان قسام از مهارت و دانش نظامی بالا و حکمت و درایتی بی نظیر در شیوه اداره نبرد با این رژیم و اتخاذ تصمیمات مهم و حساس علیه دشمن برخوردارند.

وی گفت: مقاومت معادله جدیدی را بر دشمن صهیونیستی تحمیل کرد که مهم ترین بخش آن این بود که پاسخ مقاومت متناسب با حجم جنایت دشمن و بسیار فوری خواهد بود.

این جنبش همچنین، استقبال دولت امارات از سران شهرک‌های صهیونیست‌نشین کرانه باختری و عقد قراردادهای اقتصادی با آن‌ها را به شدت محکوم کرد و آن را به منزله حمایت مستقیم از شهرک‌سازی این رژیم در اراضی فلسطینیان دانست.

حازم قاسم تصریح کرد که تقویت روابط امارات و شهرک‌های صهیونیستی راه را برای رژیم اسرائیل به منظور اجرای طرح استعمارگرانه و اشغالگرانه الحاق کرانه باختری فراهم خواهد کرد.

وی افزود: این شرم آور است در حالی که اکثر کشورهای دنیا و نهادهای بین‌المللی کالاهای تولیدی شهرک‌های صهیونیستی را تحریم کرده‌اند، آن وقت امارات درصدد تقویت روابط تجاری و اقتصادی با این شهرک‌ها است.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس