سرانجام لیگ کشتی با توجه به بلاتکلیفی رقابتهای جهانی

با توجه به «اما و اگرهای» برگزاری یا لغو رقابت‌های جهانی2020 کشتی صربستان، برنامه دور برگشت لیگ کشتی به دو صورت طراحی شده است.

به گزارش مشرق، اتحادیه جهانی کشتی همچنان در خصوص برگزاری یا لغو رقابتهای جهانی با اما و اگر مواجه است که قرار شده تکلیف این مسابقات در نشست ویژه روز ۲۱ آبان ماه اتحادیه جهانی مشخص شود.

سازمان لیگ فدراسیون کشتی نیز با توجه به این موضوع در صدد برنامه ریزی برای برگزاری ادامه پیکارهای لیگ برتر است. بر این اساس سازمان لیگ در دو طرح در اوایل آذر و اوایل دی ماه برنامه لیگ را پیش بینی کرده تا در هر صورت این مسابقات به صورت منظم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همانند دور رفت برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

پیکارهای لیگ برتر کشتی تا دیماه به تعویق افتاد

طبق طرح اول سازمان لیگ اگر رقابت‌های جهانی برگزار نشود از اول آذرماه به ترتیب رقابت‌های دور برگشت گروه الف و ب کشتی فرنگی طی روزهای شنبه و یکشنبه و چهارشنبه و پنجشنبه برگزار خواهد شد و هفته بعد از آن نیز رقابت‌های کشتی آزاد به همین صورت پیگیری می‌شود.

در طرح دوم نیز در صورت برگزاری رقابت‌های جهانی، لیگ برتر بلافاصله از اول دی ماه و مانند طرح اول برگزار خواهد شد.

بدین ترتیب اگر طرح اول اجرایی شود، مسابقات نیمه نهایی و فینال کشتی فرنگی در روز ۲۰ آذر و کشتی آزاد در روز ۲۷ آذرماه برگزار می‌شود و اگر طرح دوم اجرایی شود نیمه نهایی و فینال کشتی فرنگی روز ۲۵ دی و کشتی آزاد روز ۲ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس