زن خیانتکار ۱۶ روز در محل دفن جسد شوهرش زندگی کرد!

جوان ۲۶ ساله‌ای که دو سال قبل در پی ارتباط شیطانی با زنی متاهل، شوهر او را به قتل رسانده بود سپیده دم روز گذشته در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش مشرق، ماجرای این جنایت هولناک که از پیگیری یک حادثه کودک ربایی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی لو رفت، از آن جا آغاز شد که شهریور سال ۹۷، پیرمردی با پلیس تماس گرفت و از ربوده شدن نوه چهار ساله اش خبر داد.

این پیرمرد در حالی که بسیار نگران بود در شکایت خود بیان کرد: نوه ام که «الیاس» نام دارد در کوچه مشغول بازی بود که توسط فرد ناشناسی ربوده شد. با توجه به اهمیت ماجرا، پیگیری این پرونده به کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی سپرده شد.

کارآگاهان در تحقیقات میدانی خود به سرنخ‌هایی رسیدند که مشخص می‌کرد پدر ۳۴ ساله الیاس از حدود اوایل اردیبهشت مفقود شده است و هیچ کس، حتی خانواده اش از او اطلاعی ندارند، اما همسر وی بعد از نقل مکان ناگهانی از منزل استیجاری در منطقه بولوار بهمن منزلی را در خیابان شهید چراغچی اجاره کرده است که او نیز از ۲۰ روز قبل دیگر در محل زندگی اش حضور ندارد و به مکان نامعلومی رفته است.

دستگیری متهمان

با جمع آوری این اطلاعات، احتمال وقوع یک جنایت قوت گرفت و این پرونده با توجه به حساسیت ویژه‌ای که پیدا کرده بود، در اختیار قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت.

بنابر گزارش ها، چند روز بیشتر از این ماجرا نگذشته بود که قاضی میرزایی با مطالعه دقیق پرونده و تحقیقات صورت گرفته، دستور شناسایی محل اختفا و دستگیری مادر «الیاس» (زن ۲۸ ساله) را صادر کرد. کارآگاهان اداره جنایی نیز با رصدهای اطلاعاتی و بهره گیری از امکانات پلیسی و در اثنای تحقیقات خود به ارتباط شیطانی زن ۲۸ ساله با پسری به نام «مهرداد» پی بردند و به این ترتیب دیگر شکی نماند که ماجرای یک جنایت در پس پرده کودک ربایی، قرار دارد.

به همین دلیل قاضی میرزایی از کارآگاهان خواست ابتدا برای دستگیری مهرداد اقدام کنند چرا که او حلقه مفقوده این ماجرا بود. کارآگاهان که دیگر موضوع آدم ربایی را خاتمه یافته می‌دانستند، در یک عملیات هماهنگ مهرداد را در منطقه خواجه ربیع دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.


اعتراف به دفن جسد در اتاق خواب

این جوان ۲۴ ساله در همان مراحل اولیه بازجویی به صراحت قتل شوهر «ز-م» را پذیرفت و گفت: با همدستی آن زن، شوهرش را کشتیم و در اتاق خواب منزل استیجاری دفن کردیم!

در پی اعترافات این جوان، بلافاصله کارآگاهان با دستور و راهنمایی‌های قاضی میرزایی، موفق شدند مخفیگاه زن ۲۸ ساله را در یک اتاقک ۱۲ متری در منطقه روستای ده غیبی شناسایی و او را در حالی دستگیر کنند که «الیاس» را در کنار خود داشت. این زن نیز در اعترافات خود به قتل همسرش با همدستی مهرداد اشاره کرد و گفت: با مهرداد که شاگرد میوه فروشی بود، اواخر سال گذشته آشنا شدم و در پی ارتباط شیطانی با او، همسرم را کشتیم و جسدش را دفن کردیم و ...

گزارش ها حاکی است پس از کشف جسد در منزل مسکونی، دو متهم این پرونده جنایی، برای بازسازی صحنه قتل و تشریح جزئیات این جنایت هولناک به محل وقوع حادثه هدایت شدند.

زن خیانتکار ۱۶ روز در محل دفن جسد شوهرش زندگی کرد!

مهرداد جوان ۲۴ ساله ضمن تشریح چگونگی آشنایی خود با «ز-م» ابعاد دیگری از این ماجرا را فاش کرد و گفت: طوری دلباخته «ز» شده بودم که هر کاری از من می‌خواست برایش انجام می‌دادم. او که با شوهرش اختلاف داشت مدام ناراحت بود و از کتک کاری‌های همسرش نزد من گلایه می‌کرد تا این که به پیشنهاد «ز» تصمیم گرفتیم شوهرش را بکشیم و با هم ازدواج کنیم! ابتدا چند قرص سمی از پنجراه مشهد خریدم تا او شوهرش را با آن‌ها به قتل برساند، ولی او قرص‌ها را کوبیده و در آب داروی گیاهی «جوشانده» ریخته بود که قرص‌ها اثر سمی خود را از دست داد و او نتوانست شوهرش را بکشد به همین دلیل تصمیم گرفتم او را با طناب و در خواب خفه کنم! «ز» کلید منزلش را به من داده بود، آن شب حدود ساعت یک بامداد بود که با تماس «ز» به منزل آن‌ها رفتم و داخل آشپزخانه پنهان شدم تا «ز» طناب را دور گردن همسرش بیندازد که پای بساط خوابش برده بود! ولی شوهر او از خواب بیدار شد و برای نوشیدن آب به آشپزخانه آمد. او که از دیدن من شوکه شده بود چوبی را برداشت و به سمت من حمله کرد. در این لحظه من طناب را برداشتم و دور گردنش انداختم.

در حالی که او بر اثر فشار طناب خم شده بود، «ز» نیز چوب را از روی زمین برداشت و ضربه‌ای محکم به سر شوهرش کوبید! من همچنان طناب را می‌کشیدم و شوهر ۳۴ ساله او در حال خرخر کردن بود که «ز» یکی دیگر از همان قرص‌ها را آورد و درون دهان شوهرش فرو کرد! وقتی دیگر نفس نکشید او را در همان جا دفن کردیم!‌

زن خیانتکار ۱۶ روز در محل دفن جسد شوهرش زندگی کرد!

می‌خواستیم از کشور فرار کنیم، اما نشد

گزارش ها حاکی است زن ۲۸ ساله نیز وقتی در حضور قاضی «کاظم میرزایی» مقابل دوربین قوه قضاییه قرار گرفت با تایید رابطه شیطانی خود گفت: از کتک زدن‌های شوهرم خسته شده بودم و تصمیم به قتل او گرفتم. آن شب وقتی با مهرداد درگیر شد و من هم با چوب ضربه‌ای به سرش زدم، بی جان روی زمین افتاد. جسد را داخل حمام کشیدیم تا پسر ۱۰ ساله ام که بیدار شده بود آن را نبیند! صبح روز بعد بیل و کلنگ از ابزارفروشی خریدم و پیکر بی جان شوهرم را در همان خانه دفن کردیم.

۱۶ روز هم در منزل محل دفن جسد با مهرداد زندگی می‌کردم تا این که تصمیم به فرار از کشور گرفتیم. ولی سایت کاریابی باز نمی‌شد چرا که می‌خواستیم به عنوان کارگر به ترکیه برویم و از آن جا به اروپا بگریزیم! به همین دلیل برای فروش قطعه زمینی که در یکی از روستاهای فاروج داشتم نزد خانواده ام رفتم و به آن‌ها گفتم شوهرم مردی را کشته و در مرز منتظر است تا پول برایش ببرم! اما موفق به فروش زمین نشدم و به مشهد بازگشتم. پدر و مادرم که نگران شده بودند به مشهد آمدند تا ماجرای قتل را بفهمند، ولی نشانی دقیق منزل اجاره‌ای مرا نمی‌دانستند که به تازگی به آن جا نقل مکان کرده بودیم. وقتی آن‌ها وارد کوچه شدند پسر بزرگم در حالی به حیاط آمد که هنوز الیاس فرزند چهار ساله ام در کوچه بود! من و مهرداد و پسر ۱۰ ساله ام به پشت بام گریختیم تا برادر و پدرم ما را نبینند. آن‌ها هرچه زنگ زدند ما در را باز نکردیم و به ناچار پسرم الیاس را با خودشان بردند و چند روز بعد من با اجیرکردن یک موتورسوار به بولوار طبرسی رفتم و پسرم را با خودم بردم!

صدور حکم قصاص نفس

بنا بر این گزارش، به دنبال اعترافات صریح متهمان، این پرونده جنایی پس از تکمیل تحقیقات در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد و توسط قضات با تجربه دادگاه مورد رسیدگی قرار گرفت.

«مهرداد» عامل اصلی این جنایت هولناک پس از اقرار صریح به قتل «احمد- ج» (مقتول) چگونگی و جزئیات ماجرای آشنایی خود با زنی متاهل را شرح داد و گفت: چند ماه بعد از پایان خدمت سربازی بیکار بودم تا این که با "ز" در میوه فروشی آشنا شدم و شماره تلفنم را به او دادم این گونه بود که رابطه شیطانی بین من و او شکل گرفت که در نهایت به قتل شوهرش انجامید.

این گزارش حاکی است قضات دادگاه پس از شنیدن دفاعیات متهمان و وکلای مدافع آنان و با توجه به محتویات پرونده، رای به قصاص نفس مهرداد دادند و همدست او را نیز به تحمل زندان طویل المدت محکوم کردند.

اجرای حکم

در پی اعتراض متهمان به رای صادر شده از سوی دادگاه، این پرونده جنایی در شعبه ۳۷ دیوان عالی کشور مورد بررسی‌های دقیق قضایی قرار گرفت، اما قضات دیوان عالی نیز پس از مطالعه دقیق پرونده رای صادر شده از سوی شعبه چهارم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی را تایید کردند .

حالا پس از گذشت حدود دو سال از ماجرای این جنایت و درحالی که اولیای دم حاضر به گذشت نشدند، مقدمات اجرای حکم قصاص نفس فراهم شد و سپیده دم روز گذشته قاتل ۲۶ ساله پای چوبه دار رفت و با نظارت قاضی باتجربه اجرای احکام دادسرای مشهد در حالی به دار مجازات آویخته شد که گویی صدای ناقوس مرگ از مرداب رابطه شیطانی شنیده می‌شد.

گفتگو با قاتل

مهرداد عامل این جنایت وحشتناک، در حاشیه برگزاری جلسات دادگاه درباره چگونگی وقوع این حادثه هولناک به خبرنگار گفت: پس از پایان خدمت سربازی چند ماه بیکار بودم که با معرفی یکی از دوستانم در کارگاه تزریق پلاستیک مشغول کار شدم، ولی آن جا دوام نیاوردم تا این که به پیشنهاد دایی ام به مغازه میوه فروشی او رفتم و به عنوان شاگرد میوه فروشی کار می‌کردم که یک روز «ز» (همسر مقتول) به میوه فروشی آمد او که مانتوی کوتاه و لباس‌های تنگ و چسبان پوشیده بود با حرکات و رفتارش احساسات مرا تحریک کرد. وقتی شماره تلفن اش را گرفتم و وارد تلگرام شدم، تصاویر زیادی از او دیدم که در صفحه اجتماعی خودش گذاشته بود. طوری دلباخته اش شدم که گویی مرا جادو کرد. قبل از این که با آن زن روبه رو شوم سرم در لاک خودم بود و با کبوترانم خوش بودم و با آن‌ها زندگی می‌کردم، اما از آن روزی که او با لبخندهای شیطانی به زندگی من وارد شد دیگر چیزی جز رسیدن به او برایم اهمیت نداشت. خیلی زود ارتباط‌های تلفنی ما به دیدارهای پنهانی کشید. دیگر حاضر بودم برای این هواهای نفسانی هر کاری بکنم. وقتی «ز» مشکلات خانوادگی خودش را برایم بازگو کرد دیگر نتوانستم تحمل کنم و در اجرای نقشه شیطانی قتل همسرش با او همراه شدم و خودم را بیچاره کردم.

منبع: خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 19
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 18
 • IR ۰۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  65 2
  یا ابوالفضل ، به نظر من مقصر اصلی زنه بود و مهرداد یک جوان فرییب خورده بود و الکی هم نبود که با شوهرش مشکل داشت ، در دیدار اول شماره داد ! حرف آخر ، مراقب خانواده خود باشید ، یاعلی
  • IR ۰۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
   28 1
   سلام نهضت جهانی صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن و اهلک اعدائهم اجمعین الحمدالله رب العالمین.....
 • IR ۰۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  38 3
  ولی به تظر من زن مقصر اصلی اگر زنی سنگین باشد هیج کس نمی تواند چپ به نگاه کندوخود همین زنه هم با چوب زده خودش مرد نامحرم را شب حادثه کشانده منزلشون وپنهان کرده پس حکم اینم قصاص هردو باهم کشتن..خاک برسر زن جلفی که بانامحرم دوست بشه وباوقاحت وبیشرمی پدر بچه هاش بکشه ..همچین.مادری خیانت کاروقاتل لیاقت نگهداری فرزندان را نداره وقانون باید بچه ها را به مادر بزرگ پدریشان بدهد ..ننگ برچنین.زنانی که مردان را با خود به لجن زار میکشانند..حیف ازنام مادر--
 • IR ۰۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  21 1
  سلام نهضت جهانی صلوات صلوات غضب رو از بین میبرد..... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن و اهلک اعدائهم اجمعین الحمدالله رب العالمین.....
 • IR ۰۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  16 0
  پناه بر خدا.
 • DE ۰۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  34 3
  توجه کردید که دراخبارهای فضای مجازی جنایاتو خیانت درشهر مشهد چقدر زیادشده. واقعا چه دلیلی داره
  • حسام زاهدی IR ۰۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
   3 3
   بخاطر اینکه میخوان آبروی مشهد امام رضا علیه السلام رو ببرند وگرنه در زمان حکومت امیر المومنین علیه السلام هم از این کارا بود. انسان های بد همیشه و همه جا هستن. همین الان تهران آمارش خیلی بیشتره.
  • NL ۰۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
   6 2
   دلیلش فعال بودن سرویس حوادث روزنامه خراسانه
 • IR ۰۴:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  8 1
  اگر احکام مربوط به همدستی زن در قتل شوهر بازدارنده باشه هر روز شاهد این دست اخبار نخواهیم بود متاسفانه در این جرایم همیشه مرد به جرم قتل اعدام میشه و زن خیانتکار فقط،چند سالی به زندان محکوم میشه که احتمالا اون هم با عفو و...سریع آزاد میشه
 • IR ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  2 0
  اون بچه ها چی میشن؟
 • IR ۰۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  3 0
  پس زنیکه خیانتکار چی شد؟؟؟
 • IR ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  8 1
  نقش اصلی جنایت یعنی زن رو نادیده میگیرن و مجازات نمیکنن ؟ ایا
 • IR ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  7 2
  مقصر خود مقتول هم بوده مردهای ما باید آموزش ببینند اگر به زنشان محبت نکنند انها را به سمت خیانت سوق میدهند
  • IR ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
   3 2
   یک روز «ز» (همسر مقتول) به میوه فروشی آمد او که مانتوی کوتاه و لباس‌های تنگ و چسبان پوشیده بود با حرکات و رفتارش احساسات مرا تحریک کرد. وقتی شماره تلفن اش را گرفتم و وارد تلگرام شدم، تصاویر زیادی از او دیدم که در صفحه اجتماعی خودش گذاشته بود.
 • کاران IR ۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  4 0
  بازم خیانت....
 • ابی IR ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  1 2
  ماشاالله مشهد برای خودش تگزاسی شده .... چه خبره ... متاسفانه این مواد مخدر و قوانین بد ما باعث رشد اعتیاد و بروز مشکلات اینچنینی شده ....
 • IR ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  3 0
  پناه بر خدا
 • IR ۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  2 1
  آقایان مشهد را دریابید معضلات فرهنگی و اجتماعی و خصوصا حاشیه نشینی و حضور افراد بی هویت و معتاد بلای جان کلان شهر‌مشهد مقدس شده مهاجرت های بی رویه سست شدن بنیاد خانواده فقر بیکاری بزه کاری و جرم و جنایت همه و همه به علت غفلت مسئولان عدم رسیدگی به حواشی شهرها و فقرزدایی دست به دست هم داده و فجایع این چنینی درحال رقم خوردن است .باید یک طرح جامع و کلان برا ی ساماندهی حاشیه نشینی بصورت دقیق اجرا شود تا بسترهای جرم و جنایت زدوده شود انشااءلله
 • IR ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  8 1
  خدا لعنت کنه اینجور مادراه هرزه رو که فکر آینده فرزندشون نیستند و فکر میکنند با کشتن شوهر میتوانند از گناه یتیم کردن فرزندشون رها شوند غافل ازینکه خون بیگناه دامانشونو میگیره خداوندا چنین مادران هرزه ای رو هر چه زودتر نابود کن

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس