کد خبر 1136263
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
محدویت‌های تردد در بهشت زهرا(س) همچنان پابرجاست

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا گفت: با توجه به شرایط فوق قرمز پایتخت، محدویت‌های تردد در بهشت زهرا(س) همچنان پابرجاست.

  به گزارش مشرق، سعید خال با اشاره به محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای تردد در بهشت زهرا اظهار کرد: با توجه به جلساتی که از هفته‌های گذشته برگزار شد، محدودیت‌های برای این مسئله در نظر گرفته شده است و این محدودیت‌ها همچنان باپرجا خواهد بود.

وی گفت: بر همین اساس تصمیم گرفته شده که مراسم تدفین متوفیان با حضور خانواده‌های درجه یک و آن هم تعداد محدود در بهشت زهرا برگزار شود که در همین ارتباط  از شهروندان درخواست می‌شود که به توصیه‌ها و درخواستهای سازمان بهشت زهرا توجه داشته باشند.

خال با اشاره به شرایط فوق قرمز در پایتخت و افزایش تعداد متوفیان ناشی از کرونا تصریح کرد: این تصمیمات در راستای حفظ سلامتی شهروندان است و  قطعاٌ با همراهی و همکاری مردم و رعایت پروتکل بهداشتی می‌توانیم این آمار را کاهش دهیم.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا درباره محدودیت‌ها و بسته بودن دربهای بهشت زهرا در روزهای پنج‌شنبه و جمعه پیش‌رو گفت: در این زمینه براساس تصمیماتی که از هفته‌های گذشته داشتیم دربهای بهشت زهرا بسته و تنها دو درب برای تردد آن هم برای تدفین متوفیان در نظر گرفته شده است.

وی همچنین از خانواده‌ها خواست تا نسبت به برگزار مراسم‌هایی چون سوم و هفتم در بهشت زهرا همکاریهای لازم را با این سازمان داشته‌اند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس