‌

جلسه اتحادیه مدیران عامل آرامستانهای سراسر کشور در شهر آمل با حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و مدیران عامل سازمان آرامستان کلانشهرهای کشور برگزار شد.

هم اندیشی و گردهمایی مدیران عامل آرامستانهای سراسر کشور با حضور  مدیر عامل سازمان بهشت زهرای تهران در شهر آمل برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیران عامل ارامستانهای مشهد ، اردبیل ، ارومیه ، امل ، اسلامشهر ، شهر قدس ، البرز،  ساوه و خوی برگزار شد ، در خصوص آخرین تمهیدات و اقدامات و پیشگیریهای لازم در بحران کرونا بحث و تبادل نظر شد.

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در این جلسه با اشاره به اهمیت همکاری مردم در مدیریت بحران گفت: ما در بهشت زهرای تهران به مردم توصیه کردیم صرفا برای تدفین اموات به آرامستان مراجعه کنند و تا کنون مردم هم همکاری کردند.

 مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به شرایط فوق قرمز شیوع ویروس کرونا در اکثر کلان شهرها ، گفت:توصیه ما در این شرایط به مردم این است که صرفا برای تدفین اموات به آرامستان ها  بیایند و در قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا با مدیریت شهری همکاری کنند.

وی با اشاره به اینکه به طور متوسط بهشت زهرای تهران روزانه ۲۰۰ متوفی معمولی و تعداد قابل توجهی هم متوفی کرونایی به سازمان بهشت زهرا (س) وارد می شود، افزود: اگر در کنار هر متوفی فقط ۱۰ نفر به این سازمان مراجعه کنند عدد بالایی می شود. پس این موضوع همکاری و مشارکت شهروندان را طلب میکنید.

وی با اشاره به اینکه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) ۲۵۰ روز است که در بحران هستند،خاطر نشان کرد: تمامی اماکن سازمان بهشت زهرا(س)  روزانه چندین مرتبه ضدعفونی می شوند و همچنین دفن اموات کرونایی نیز با رعایت کامل پروتکل ها و تکریم حداکثری خانواده ها انجام میشود.

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) تصریح کرد:  بهشت زهرا(س) به لحاظ معنوی و مادی در کنار سایر آرامستانهای کشور در بحران کرونا خواهد بود.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس