کد خبر 1130531
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
قول فرماندار رشت به هواداران سپیدرود: خبرهای خوشی در راه است

فرماندار رشت با جمعی از هواداران تیم فوتبال سپیدرود، نشستی را برگزار کرد.

به گزارش مشرق، به نقل از سایت رسمی باشگاه سپیدرود، فرماندار رشت در نشستی با هواداران به آن‌ها قول تعیین تکلیف تیم سپید رود را داد.

علی فتح‌الهی با تاکید بر لزوم پرهیز از اتخاذ تصمیمات شتاب زده و تکرار تجربیات تلخ گذشته در خصوص تیم سپیدرود، ابراز امیدواری کرد؛ با رایزنی‌های انجام شده و حمایت استاندار گیلان و نمایندگان شهرستان، تعیین تکلیف مالکیت و مدیریت تیم سپیدرود تا هفته آینده انجام شود.

فتح اللهی در این نشست با بیان اینکه تیم ریشه دار، تاریخی و مردمی سپیدرود به عنوان افتخاری برای کل استان محسوب می شود، گفت: اینکه هواداران تیم علیرغم همه گرفتاری‌ها و سختی‌های زندگی روزانه، همچنان دغدغه اولشان تیم شهر و استانشان است، بسیار مقدس و قابل احترام است.

بیشتر بخوانید:

تهدید سپیدرود به کسر امتیاز یا سقوط

وی با تاکید بر اینکه ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه یکی از اهداف اصلی فرمانداری محسوب می شود، افزود: در این میان ورزش و به طور ویژه فوتبال نقش به سزایی را ایفا می‌کند و شاهد هستیم با برد یک تیم فوتبال، هزاران نفر برای روزها شاد و پرنشاط خواهند بود. در قبال نگرانی‌های طرفداران فوتبال، خودمان را مسئول می دانیم و وظیفه ما است که علی رغم همه سختی های موجود، در راستای رفع مشکلات تیم‌های پرطرفدار شهر رشت گام برداریم.

فرماندار رشت با بیان اینکه اگر با طرفداران و مردم رو راست باشیم، به طور یقین حرف ما را خواهند پذیرفت، تصریح کرد: اگر صداقت نباشد اعتماد اجتماعی در جامعه از بین می‌رود و هیچ ثباتی در تصمیم‌گیری‌ها و مدیریت وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به اهمیت وجود ثبات مدیریتی و ساختار مدیریتی مناسب در ارتقا و موفقیت تیم‌های ورزشی، اظهار داشت: در همین راستا باید با پرهیز از اشتباهات گذشته و اتخاذ تصمیمات شتاب زده، به دنبال بهره‌گیری از همه نظرات و خرد جمعی جهت اتخاذ بهترین تصمیم برای تیم سپیدرود باشیم و از همین رو نشست‌های مختلف در جهت رفع مشکلات تیم سپیدرود برگزار می‌شود.

فرماندار رشت با تقدیر از حمایت‌ها و پیگیری‌های استاندار گیلان و نمایندگان شهرستان رشت در راستای رفع مشکلات تیم سپیدرود، ابراز امیدواری کرد؛ با رایزنی‌های انجام شده تا هفته بعد، خبرهای خوشی در خصوص تیم سپیدورد در راه باشد.

فتح اللهی با اشاره به برخی سو مدیریت‌ها در عرصه فوتبال رشت، تاکید کرد: اجازه نمی‌دهیم برخی از افراد با بی خردی و سو مدیریت‌شان، با احساسات پاک هواداران بازی کنند. باید شرایطی فراهم شود که افراد سالم و فوتبالی جهت مدیریت این تیم فعالیت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس