کد خبر 1128153
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
مجتبی حسینی

باشگاه نفت مسجد سلیمان وضعیت خوبی ندارد و با ادامه این روند مشخص نیست این تیم چگونه می خواهد لیگ برتر را آغاز کند.

به گزارش مشرق، وضعیت باشگاه نفت مسجد سلیمان مشخص نیست. این باشگاه که اسیر مسائل مدیریتی و مالی است هنوز نمی داند مدیرانش چه کسانی هستند و از چه طریقی قرار است ارتزاق روزی کنند. 

بیشتر بخوانید:

نفت مسجد سلیمان به دنبال هافبک پرسپولیس

مذاکره شبانه گلر نفت با استقلال

وزارت نفت هم تکلیف این باشگاه را مشخص نمی کند. از مدتی قبل مجتبی حسینی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد که البته ماجراهای انتخاب این مربی و ادامه همکاری اش هم در نوع خود جالب است چرا که درست در روزهایی که مدیران باید استعفا می کردند حسینی به عنوان سرمربی انتخاب شد و در نهایت هم هیچ کدام از آنها حمایت خوبی از سرمربی منتخب خود نکردند. 

مجتبی حسینی با وجود این شرایط عجیب تمرینات نفت مسجد سلیمان را در تهران در زمین بانک ملی آغاز کرد اما با توجه به اینکه وضعیت مدیریتی ومالی این باشگاه مشخص شدنی نیست امروز تصمیم گرفت که از ادامه همکاری با این باشگاه انصراف دهد. 

این مربی همراه کادر خود چند روزی در زمین بانک ملی تمرین کردند اما جالب است که حتی آنهایی که این روزها مسئولیت اداره باشگاه را برعهده دارند اجاره این زمین را هم ندادند تا مهلت تمرین کردن این تیم هم در این زمین به پایان برسد.

با وجود این شرایط اصلا مشخص نیست این تیم لیگ برتری چگونه می خواهد از ۱۰ آبان کار خود را در لیگ آغاز کند و سوالی که پیش می آید این است که آیا سازمان لیگ که این روزها وضعیت حرفه ای گری باشگاه ها را بررسی می کند از وضعیت این باشگاه جنوبی باخبر است یا خیر. 

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس