عکس/ جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا

چگونه است که رؤسای دو قوه دیگر میان مردم و محافل کاری حضور پیدا می‌کنند اما آقای روحانی به بهانه کرونا از این کار سر باز می‌زند؟

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: چگونه است که رؤسای دو قوه دیگر میان مردم و محافل کاری حضور پیدا می‌کنند اما آقای روحانی به بهانه کرونا از این کار سر باز می‌زند؟ این پرسش اکنون تبدیل به یک پرسش عمومی شده است.

جهان‌نیوز ضمن طرح این سوال نوشت: رئیس دولت تدبیر و امید باز هم حاضر نشد در جلسه رای اعتماد مجلس به وزیر صمت حاضر شود. معاون پارلمانی  رئیس‌جمهور، علت عدم حضور روحانی در این جلسه را همچون جلسه گذشته، مخالفت ستاد مبارزه با کرونا اعلام کرده است. چند روز پیش واعظی، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور هم مدعی شده بود که اگر رئیس‌جمهور کرونا بگیرد، کشور لطمه می‌خورد!

این رفتار انتقادبرانگیز روحانی به‌عنوان رئیس قوه مجریه در حالی است که آقایان رئیسی و قالیباف به‌عنوان دو رئیس قوه دیگر تحرکات قابل توجهی دارند؛ حتی سفرهای استانی داشته و در جریان سفرها دیدارهای چهره به چهره هم با مردم داشته‌اند.

جهان‌نیوز سپس از مخاطبان خود خواست تا نظر خود را پیرامون این رفتار به‌عنوان کامنت، ذیل خبر درج کنند که برخی از این دیدگاه‌ها و نظرات مردم را می‌خوانید:

- متاسفانه یکجانشینی ایشان نه از بعد وجود کرونا که از ابتدای ریاست ایشان وجود داشت و باعث شده مملکت در همه مسائل دچار بحران‌های جدی شود.

- ستاد کرونا بهانه خوبی شده تا 1400 پایش را به مجلس برای پاسخگویی نگذارد!!

- جناب ایشان تمایل ندارند در جلساتی حضور یابند که رئیس آن جلسات نباشند و این موضوع را دون شخصیت خود می‌دانند و با همین ادله در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام هم شرکت نمی‌کنند، ایشان تمایل دارند سکان تمام ارکان حکومت بلاقید در اختیار ایشان باشند!!!

- عدم حضور ایشون در مجلس علی‌رغم همه ایراداتی که به آن هست، ایرادی نداره. زنگ مجازی ایشون در روز بازگشایی مدارس در حالی که خود او و دولتش برای سالم ماندن بچه‌های مردم در مدارس به مردم اطمینان واهی می‌دادند، قابل قبول نیست.

- کار دنیا برعکس شده. رئیس قوه مجریه از جاش تکون نمی‌خوره.

- مشکل روحانی و اطرافیان او کرونا نیست بلکه روحیه غرور و اشرافی‌گری است نمونه‌های آن را بارها دیده‌ایم مانند بازدید او از کارخانجات که حتی از ماشین پیاده نمی‌شد یا مگر جهانگیری نبود که در مناطق زلزله‌زده با کفش روی فرش مردم رفت و...

- ایشان صرفا به‌دلیل ریاست قالیباف به مجلس نمیرن شان خود را اجل از آن می‌دانند که به جلسه‌ای بروند که رئیسش قالیباف باشد!

- درود به این رئیس‌جمهور که در عمل برای مردم ثابت کرد در انتخاب خودشان به عمل افراد توجه کنند نه به گفتارشان.

- خودش برای خودش پروتکل نوشته و دارد به نحو احسن اجرا می‌کند.

- علت حاضر نشدن در مجلس به خاطر ناتوانی و ناکامی خودش است.

- خوب رئیس‌دفتر که گفته اگر روحانی کرونا بگیرد کشور لطمه می‌بیند. یعنی اگر رئیس دو قوه دیگر کرونا بگیرند مشکلی پیش نخواهد آمد.

- بر خدا تکیه کنید جناب روحانی و مانند بقیه افراد که برای روزی خود بیرون میایند یک روز  از خانه دربیایید!!!

- رئیس‌جمهور محترم نزدیک هشت سال است که نشسته و تکان نمی‌خوره و خوراکش سخنرانی و گناه کم‌کاری‌اش را به گردن دیگران انداختن است و در ابتدای دوران ریاست‌جمهوریش شعار بستن با کدخدا را مطرح و در پایان گناه و نظر مردم را بر نفرین و لعنت بر آمریکا می‌داند!

- می‌گویند بر اساس نظر ستاد ملی کرونا مقامات عالی‌رتبه نظام نباید در مجامع عمومی بروند مصداق این نظر فقط آقای روحانی است؟ رؤسای دو قوه دیگر جزو مقامات عالی‌رتبه نظام هستند یا نه؟

- به نظر من رفتار ایشون از سال 92 تا 1400 هیچ تغییری نکرده. همونیه که بود و خواهد بود.

- آقای رشیدپور کجایی؟ غوغای روحانی ببین.

- کارنامه روحانی قابل دفاع نیست. روحانی مردم ایران را گرفتار کرده است.

- این توهین به ملت و رای‌دهندگان و نمایندگان مجلس و قانون اساسی است!

- کسی به فکر مملکت باشه وسط میدان میاد...!!

- با سلام. ایشون در جمع نمایندگان که فاصله اجتماعی پروتکل‌ها رو رعایت می‌کنند حاضر نمی‌شود. می‌ترسد کرونا بگیرد اما ما معلمان با دانش‌آموزانی که هیچ‌گونه رعایتی را انجام نمی‌دهند و مراعات نمی‌کنند بیمار نمی‌شویم و دانش‌آموزان هم بیمار نمی‌شوند و آن را به خانواده‌های خود انتقال نمی‌دهند و خون دانش‌آموزان و فرهنگیان کم‌رنگ‌تر یا شاید هم خونی وجود نداشته باشد که رنگی داشته باشد در مقابل این آقایون.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 27
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 9
 • ج IR ۰۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  20 13
  بچه هفت ساله میره مدرسه این آقا با هفتاد سال سن حاضر نیست وظایفش انجام بده
 • IR ۰۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  17 0
  - درود به این رئیس‌جمهور که در عمل برای مردم ثابت کرد در انتخاب خودشان به عمل افراد توجه کنند نه به گفتارشان. # سرطان اصلاحات
 • IR ۰۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  14 0
  میدونه پیش مردم جایی نداره اخه همون دعاهای مردم به خاطر وضعیت معاش به گوشش میرسه کافیه
 • IR ۰۷:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  0 8
  شاید مجدد کرونا گرفته اند و قرنطینگی رو اجرا می کنند.
 • IR ۰۸:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  0 4
  رئیس و قالیباف مهم نیستند بود نبودشان چه فرقی دارد قضات مستقل اند و نیازی به رئیس قوه قضائیه ندارند بدون ایشان هم میتوانند کارشان را انجام دهند. قالیباف هم یک نماینده از 271 نماینده است نشد یک نماینده دیگر. رئیسی با یک برگ کاغذ اومده با یک برگ کاغذ میتوان براش جانشیت منصوب کرد قالیباف هم نباشد در یک جلسه دو ساعته یک نفر دیگر انتخاب میشود ولی رئیس جمهوری یک مجموعه بزرگ و از ارکان بسیارمهم کشور است حتی انتخاب مجدد شخصی در چنین جایگاهی هزینه های میلیاردی به کشور تحمیل میکند
  • IR ۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
   1 1
   سخن نابجایی زدی!
 • IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  11 0
  خوب فرق می کنه دیگه روحانی بسیار مردمی و پای کار است. اگر بیرون بیاد حتما کرونا می گیره و مردم به خاطر علاقه ای که بهش دارن دورش تجمع می کنند... بس که محبوبه!!!
 • احمد IR ۰۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  7 0
  بروید کاخ سفید اعتراض کنید
 • اکبر IR ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  3 0
  این من را یاد داستان تنبل معروف قدیمی می اندازد که از تنبلی از خانه بیرون نمی رفت تا اینکه مادر با استفاده از شکمو بودن تنبل از طریق سیب کمکم تنبل خان را کشید بیرون هم خود اسوده شد و هم تنبل کاری شد
 • IR ۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  4 0
  اقای روحانی مملکت رابه شیوه برره ای اداره میکن
 • IR ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  12 0
  نظر ستاد کرونا تعطیلی همه امور کشور است. اگر کسی رعایت نمی کند. خلاف قانون ستاد کرونا رفتار می کند. باید اول به ستاد کرونا گفتن تو چنین چرائی
 • IR ۰۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  4 0
  ته نگیره ی وقت یک کم این ور اون ور شو زخم بستر نگیر عامو
 • IR ۰۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  13 0
  7 سال است کشور خوابیده.
 • ع IR ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  2 3
  اونها بگیرند مشکل نیست یه شبه جایگزین میشوند ولی رئیس جمهوری مثل روحانی که همه اتون بهش فحش بدید و همه گرفتاری های خودتون را سرش بریزد اصلا گیر نمیاد فعلا.
 • IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  0 0
  اینما تکونوا یدرککم الموت فی بروج مشیده ( سوره نسا آیه 75 )
 • IR ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  16 0
  به رییس جمهور محترم هشدار بدهید بخاطر احتیاط زیاد از ابتلا به کرونا و یکجا نشینی مبتلا به زخم بستر نشوند
 • IR ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  10 0
  اگه مجالس کدخدا و فرانسه و انگلیس جونش دعوتش کنن میره!
 • IR ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  2 0
  این مهم نیست که روحانی چه بهانه ای آورده مهم اینه که برخی از رسانه های شبکه مجازی یا این بهانه هارو با آب و تاب منتشر و مخاطبان را هالو فرض می کنن یا همه چیزو در این مورد سانسور می کنن ! مثل ترامپ که وقتی گفتن اگه مالیات دادی برگه شو نشون بده گفت هنوز آماده نشده ! و یه سری رسانه ها و هم حزبی ها هم باور کردن !
 • IR ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  2 0
  شب این افراد چگونه می خوابند؟ تشویش معیشت و گرفتاری مردم را ندارند؟برای روز قیامت که به قرموده خداوند ذره ای هم بدون محاسبه نمی ماند چه جوابی دارند؟ اصلا اعتقادی به قیامت دارند؟وووو
 • IR ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  0 1
  دقیقا مشکلتون چی میشه بفرمایید شخص دوم کشور می فهمید؟؟؟
 • IR ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  2 0
  آقای رییس ترس حضور در مردمو دارن.
 • محسن IR ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  2 0
  خود این فریدون سفره مردم را کوچک کرده
 • شیرین IR ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  4 0
  آقای رییس‌جمهور آسوده بخواب ما بیداریم 7سال خوردی و خوابیدی ،فقط حرف زدی،این یکسال رو هم خوش بگذران تا تمام بشه کجایند مردمی که 1000تومانی توی یه دست و دلار هم دست دیگرشان توی خیابانهای تهران می رقصیدند،حالا هم بیان برقصند وای به این مردم که چشم بسته رأی دادند
 • احمد عبداللهی US ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  4 1
  این دولت دولت مردمی نیست
 • IR ۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  2 0
  فقط خدا میدونه کی وکجا بهت نشون میده این کارهارا کردی
 • IR ۲۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  1 0
  از ترس کرونا نیست از ترس نگاههای مردم است
 • IR ۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  1 0
  کرونا بهونه هست .این ادم می‌ترسه مورد پرسش قرار بگیره

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس