حسین انتظامی

مقامات تلویزیون با ادامه ماموریت محمدمهدی طباطبایی‌نژاد در ارشاد موافقت نکرده‌اند و طباطبایی‌نژاد نیز به‌زودی معاونت نظارت سینما را تحویل داده و به جام‌جم بازخواهد گشت.

به گزارش مشرق،  در آخرین ماههای دولت دوم تدبیر، سازمان سینمایی روزهای پیچیده‌ای را می‌گذراند.از یک طرف شنیده شده که حسین انتظامی رییس سینما تا انتهای امسال از سینما خداحافظی کرده و در کسوت رایزن فرهنگی به اتریش خواهد رفت.

از طرف دیگر گویا مقامات تلویزیون با ادامه ماموریت محمدمهدی طباطبایی‌نژاد در ارشاد موافقت نکرده‌اند و طباطبایی‌نژاد نیز به‌زودی معاونت نظارت سینما را تحویل داده و به جام‌جم بازخواهد گشت.

بیشتر بخوانید:

شنیده‌های سینماروزان حکایت از آن دارد که بازگشت طباطبایی‌نژاد به تلویزیون عنقریب است که صورت گیرد و به این ترتیب ساختار دولتی سینمای ایران به‌زودی عنوان “معاونت نظارت”- که پس از تبدیل معاونت سینمایی به سازمان سینمایی، بیش از حد تشریفاتی شده بود- را از دست خواهد داد.

نتیجه منطقی حذف معاونت نظارت، سپردن کامل امور نظارتی به دو مدیر کل نظارت بر تولید و عرضه (یعنی بهمن حبشی و محمدرضا فرجی) خواهد بود و نتیجتا طباطبایی‌نژاد حداقل تا پایان دولت فعلی جانشینی نخواهد داشت.

درباره جانشین حسین انتظامی حرف و حدیث فراوان است ولی آیا آدم عاقلی پیدا می‌شود که در فاصله کوتاه تا انتخابات ۱۴۰۰ جرات این را داشته باشد که سرپرستی سینما و درعین حال پذیرفتن مسئولیت مشکلات متعدد این سازمان- به‌خصوص در بحث بی‌توجهی‌های معیشتی به اهالی سینما- را بپذیرد!؟؟

منبع : سینماروزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
    0 0
    سلام عجب ملغمه ای است، تقریبا همه عناصر ضدارزش و هنجارشکن جایگاه ویژه ای در صدا و سیما دارند داروغه زاده شاهراه هنجارشکنی و قبح زدایی را در سینما هموار کرد و به زودی به لانه بازخواهد گشت. طباطبایی نژاد یک فریبکار حرفه ای که ادامه دهنده مسیر داروغه زاده بود و انبوهی از بحرانها را در سینمای کشور ایجاد کرد به لانه بازمی گردد. این عناصر در سازمان صدا و سیما چه کار دارند؟ اصلا کسی که در سینمای کشور فساد و هتاکی به قوانین الهی و بدحجابی و هجو قوانین قضایی را مجوز رسمی داد چه صلاحیتی برای حضور در صدا و سیما دارد؟ کسانی که ولنگاری و وادادگی آنها موجب شد تا آثاری مانند مغزهای کوچک زنگ زده - خرس - خانه دختر و دهها اثر سینمایی کثیف ذائقه جامعه را تغییر دهد و تصویری زشت و مخدوش از جامعه ایرانی در خارج از ایران شکل یابد و پولهای کثیف وارد سینما شود و غائله رده بندی سنی و مجوز به چهره های کثیف اینستاگرام اعطا شود و...باید بدون تردید محاکمه و بازخواست شوند نه این که اعلام شود با ادامه کارشان در ارشاد مخالفت شده تا به صدا و سیما برگردند! مسئله اصلی این است : چه کسی در صدا و سیما این عناصر معلوم الحال را نیاز دارد؟!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس