جزئیات مذاکره برانکو ایوانکوویچ با واسطه پرسپولیس در عمان

باشگاه پرسپولیس نسبت به شایعات مربوط به مذاکره یک فرد خارج از سیستم اداری سرخپوشان با برانکو ایوانکوویچ برای بخشش طلبش واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، رضا یلوه در خصوص حاشیه های بوجود آمده راجع به مذاکره یک تاجر ایرانی با برانکو ایوانکوویچ در کشور عمان برای تمدید فرصت پرداختی به پرسپولیس طبق حکم کمیته انضباطی فیفا گفت: موضوعات زیادی در این ماجرا وجود دارد که باید به آن اشاره کرد. قصد داشتیم به دور از هرگونه حاشیه و در سکوت کامل موضوع را پیش ببریم تا هواداران را خوشحال کنیم اما برخی مسائل باعث شد تا نسبت به آن واکنش نشان دهیم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس افزود: پس از تایید هیات مدیره مبنی بر ادامه مذاکره با اقای برانکو ایوانکوویچ بابت تشکر از زحمات ایشان قرار شد من به همراه آقای رسول پناه سرپرست باشگاه و امیرعلی حسینی مدیر بخش بین الملل به عمان برویم اما کشور عمان هیچ ویزایی را تا پایان ماه اکتبر برای مسافران خارجی صادر نمی کند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم به یکی از امین ترین افراد باشگاه که مورد قبول آقای برانکو نیز هست کار را بسپاریم.

وی ادامه داد: حدود هشت سال است که رابطه باشگاه پرسپولیس با شخصی به اسم «سالم‌چی گل» بابت کمک های اقتصادی فراوانی که در تمام حوزه ها به کشور داشته است می گذرد. ایشان به خاطر حس وطن پرستی قبول کرد تا به پرسپولیس در این موضوع کمک کند. دوستی آقای برانکو با آقای سالم چی گل نیز قدیمی است و من نمی دانم واقعا چرا چنین صحبت هایی انجام شده است.

یلوه درباره پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه پرسپولیس به برانکو تصریح کرد: از او خواستیم فرصت بدهد تا تمام و کمال پول را پرداخت کنیم. آقای برانکو تمام مدارک رسمی باشگاه را دید و رای فیفا را به آقای سالم چی گل که برای نشست با برانکو نامه رسمی باشگاه پرسپولیس و وزارت ورزش عمان را نیز داشت نشان داد.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس یادآور شد: آقای برانکو خواهان پرداخت بخشی از طلب خود و عدم مشکل حقوقی برای وی در فیفا شد تا به پرسپولیس فرصت دهد اما واقعا نوسانات فراوان ارزی مانع از انجام این کار شد. نتوانستیم بار دیگر به برانکو پول بدهیم و حدود سه هفته ای است که هنوز موفق به پرداخت نشده ایم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سال چی گل در روزهای تحریم به کمک کشور امده بود و منتظر گرفتن عکس با برانکو هم نبود. او در حق باشگاه لطف کرد اما فکر می کنم برخی می خواهند شیطنت کنند تا مشکل با برانکو حل نشود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس