کد خبر 1120599
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
دادگاه ورزشی Cas

۲ عضو گروه اعزامی به دادگاه بین المللی ورزش امروز در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک گزارش دادند.

به گزارش مشرق به نقل سایت کمیته ملی المپیک، شصت و نهمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی و با ریاست سید رضا صالحی امیری برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

میراسماعیلی: عملکرد هیات ایران در CAS خوب بود

این نشست با محوریت طرح ۱۰ ساله راهبردی آکادمی ملی المپیک و با حضور اعضای هیات اجرایی و مهین فرهادی زاد معاون توسعه  ورزش بانوان، احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و داورزنی رییس فدراسیون والیبال و رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال  برگزار شد.

در ابتدا نصرالله سجادی و داورزنی به ارائه گزارشی در خصوص موارد مطرح شده در دادگاه CAS پرداختند.

سپس رضا قراخانلو رییس آکادمی ملی المپیک در ادامه مباحث نشست قبلی به ارائه طرح راهبردی با چشم انداز و افق ۱۰ ساله آکادمی پرداخت که در نهایت اعضای هیات اجرایی و میهمانان این نشست به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

صالحی امیری ضمن قدردانی از برنامه های تدوین شده فوق با تاکید بر روزشدن فعالیت های آکادمی بر اساس تحولاتی که در ورزش دنیا ایجاد می شود پرداخته و بر ضرورت پوست اندازی و تغییر در نگرش، برنامه ها و فعالیت های آن پرداخت.

در نهایت مقرر شد تا مباحث پیش نویس برنامه فوق برای نظر خواهی به فدراسیونهای ورزشی ارسال تا پس از دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات روسای فدراسیونهای ورزشی در پیش نویس سوم لحاظ شود تا طرح ۱۰ ساله آکادمی برای بررسی نهایی به هیات اجرایی ارائه شود.

همچنین در پایان نشست امروز برخی درخواستهای واصله از فدراسیونهای ورزشی مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس