فنونی‌زاده: پرسپولیس برای بازیکنان جدید جای آزمون و خطا نیست

پیشکسوت سرخپوشان با بیان اینکه این تیم جای آزمون و خطا برای بازیکنان جدید نیست، گفت: مدیران باشگاه باید بدانند که پرسپولیس جایی نیست که بازیکن بخواهد امتحان خود را پس بدهد.

به گزارش مشرق، مرتضی فنونی‌زاده با اشاره به وضعیت باشگاه پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات اظهار داشت: باشگاه مسیر خودش را طی می‌کند و این راه موفقیت پرسپولیس ادامه خواهد داشت. دیدید که در این سال‌ها بازیکنان زیادی آمدند و رفتند. مربیان هم چندین بار عوض شدند اما مانعی برای موفقیت‌های پرسپولیس به وجود نیامد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات توافق بشار رسن با پرسپولیس

وی افزود: به طور حتم این پرسپولیس دوباره موفقیت‌هایش را تکرار خواهد کرد. شما دو فصل پیش را به یاد بیاورید. چند بازیکن از پرسپولیس رفتند و با پیشمانی بازگشتند. تمام آن بازیکنان از ترک پرسپولیس پیشمان بودند و در این میان چه کسی ضرر کرد؟ پرسپولیس؟ این تیم به فینال آسیا رفت اما آن بازیکنان در تیم‌های جدید خود یا نیمکت نشین بودند و یا در لیگ چند سطح پایین‌تر در تیم‌های معمولی بازی کردند. الان هم شرایط این‌گونه است.

پیشکسوت تیم پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس نامش بزرگ تر از هر بازیکنی است. مهدی ترابی بازیکن بسیار خوبی است اما مطمئنا خود او بیشتر از هر کسی از رفتن متضرر می‌شود. قطر جایی است که بازیکنان باید چند سال پایانی فوتبال خود را آنجا پشت سر بگذارند نه اینکه بازیکن در اوج فوتبالش به لیگی در سطح پایین‌تر برود. به طور حتم ترک پرسپولیس پشیمانی‌اش برای خود بازیکن می‌ماند.

وی تصریح کرد: من زمانی که به پرسپولیس آمدم کاپیتان شاهین بودم و آن زمان تیم‌مان قطبی در فوتبال بود اما هنگامی که علی پروین به من گفت که به پرسپولیس بیایم با من اتمام حجت کرد که خبری از پول نیست و ما هم قبول کردیم. نه من بلکه خیلی از بازیکنان مانند فرشاد پیوس و مجتبی محرمی حتی حاضر بودیم از جیب‌مان هم خرج کنیم تا در پرسپولیس بمانیم. این بازیکنان اگر در زمان ما بودند می‌خواستند چکار کنند؟

فنونی‌زاده خاطرنشان کرد: هر کس دلش یک درصد با پرسپولیس نیست، اجازه بدهید که برود. پرسپولیس به چنین نفراتی نیاز ندارد.

وی در مورد بازیکنان جدید که به پرسپولیس اضافه شدند، تصریح کرد: باید جلوی حاشیه‌ گرفته شود و بازیکنان باید بدانند که به چه تیمی آمده‌اند چرا که در پرسپولیس دیگر جای آزمون و خطا نیست و بازیکنان باید در تیم‌های دیگر امتحانشان را پس بدهند تا به این تیم بیایند.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس