کد خبر 1112408
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
قرارداد کدام بازیکنان پرسپولیس‌ تمام شده است؟

بررسی زمان قرارداد بازیکنان پرسپولیس نشان می‌دهد، اکثر بازیکنان این تیم برای سال بعد هم با این باشگاه قرارداد دارند.

به گزارش مشرق، درحالی که به پایان فصل فوتبالی ایران رسیده‌ایم و فصل نقل‌ و انتقالات آغاز شده است، حرف و حدیث‌های زیادی درباره جابه‌جایی بازیکنان ایجاد شده است. مهم‌ترین بحث‌ این روزها پیرامون باشگاه پرسپولیس است چرا که همه می‌خواهند بدانند تیم قهرمان، در فصل نقل‌ و انتقالات چگونه عمل خواهد کرد.

مهم‌ترین نکته‌ای که یحیی گل‌محمدی در آخرین نشست خبری خود به آن اشاره کرد، حضور قدرتمند در نقل‌ و انتقالات و حفظ شاکله اصلی تیم فعلی است. سرمربی پرسپولیس بارها از باشگاه خواسته است تا بر اساس فهرستی که تهیه کرده، باشگاه علاوه بر جذب بازیکن جدید، نسبت به تمدید قرارداد بازیکنان فعلی هم اقدام کند اما در این میان قرارداد کدام بازیکن پرسپولیس به پایان رسیده است؟

بیشتر بخوانید:

خبر خوش از یک کروات برای پرسپولیس

بررسی زمان قرارداد بازیکنان پرسپولیس نشان می‌دهد که به غیر از چهار بازیکن، سایر نفرات برای فصل بعد هم با پرسپولیس قرارداد دارند. در حال حاضر علی علیپور قراردادش به پایان رسیده و از نفراتی است که گل‌محمدی اصرار به حفظ او دارد. از طرف دیگر محمد نادری نیز با پایان زمان انتقال قرضی‌اش، باید به باشگاه کورتریک بلژیک برگردد. بشار رسن هم از بازیکنانی است که قراردادش باید تمدید شود اما او اعلام کرده تا زمان تسویه مطالباتش، حاضر به تمدید قرارداد نیست. البته در این میان قرارداد استوکس هم در پایان فصل به پایان می‌رسد که البته او خیلی زودتر از این‌ها پرسپولیس را ترک کرده است. 

این روزها حرف و حدیث‌های زیادی درباره نقل‌ و انتقالات پرسپولیس هم مطرح می‌شود. هر روز شایعاتی درباره بازیکنان مختلفی دست به دست می‌شود اما به نظر می‌رسد برای آگاهی صحیح از نقل‌ و انتقالات باشگاه، باید فعلا صبر کرد تا اقدامات عملی برای انعقاد قرارداد از سوی پرسپولیس‌ انجام شود.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس