کد خبر 1106833
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
نصراصفهانی: هیات مدیره حامی سراج است و قرارداد وی را تعدیل می کند/ اسکوچیچ با فیفا طرف است

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت گفت:با انتخاب سراج به عنوان سرمربی تحت فشار قرار گرفتیم اما همچنان از وی حمایت می کنیم.

به گزارش مشرق، حسن نصر اصفهانی درباره انتقادهای بهنام سراج نسبت به حمایت نشدن از تیم صنعت نفت آبادان اظهار داشت: سراج همراه هیات مدیره است و مشکلاتی که وی مطرح کرده کلی است. ما به دلایل مختلف که اصل آن مالی است نتوانستیم در نیم فصل نفراتی که مدنظر کادرفنی است به تیم اضافه کنیم.

وی افزود: از طرفی اشتباهات داوری هم امتیازهای زیادی از صنعت نفت گرفت. سراج می گوید تیم ما تنها است و هیچکس از آن پشتیبانی نمی کند. وی می گوید وزارت نفت و مسئولان شهری هم تیم رها کرده اند و گلایه های سراج همه جانبه بود. سرمربی ما از مسئولان وزارت نفت، شهر آبادان، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته داوران و حتی برخی هواداران گلایه  های به حقی دارد.

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان تصریح کرد: وقتی هیات مدیره تصمیم گرفت از سراج به عنوان سرمربی استفاده کند، تحت فشار قرار گرفتیم اما به این دلیل که اعتقاد داشتیم وی این توانایی را دارد تا به عنوان سرمربی معرفی شود، تمام ریسک ها را پذیرفته و از سراج حمایت کرد. این پشتیانی همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

اسکوچیچ خوش‌شانس است یا بدشانس؟

نصراصفهانی درباره دلیل اصلی نتیجه نگرفتن صنعت نفت در نیم فصل دوم گفت: تیم ما پس از جدایی اسکوچیچ ضربه روحی شدیدی خورد و این موضوع پس از عقد قرارداد وی با تیم ملی بیشتر هم شد. اسکوچیچ برای جدایی اش از صنعت نفت، بهانه بیماری آورد و بازیکنان ما هم خودشان را توجیه می کردند که وی به این دلیل از صنعت نفت جدا شد اما در ادامه اتفاق دیگری افتاد و اسکوچیچ به تیم ملی رفت.

وی ادامه داد: کمبود منابع مالی و اشتباهات داوری هم به تیم ما فشار زیادی وارد کرد اما هنوز هم از کادرفنی و سراج حمایت می کنیم و انشالله در دو بازی باقی مانده وی موفق می شود. برای فصل آینده هم پس از اتمام لیگ با سراج صحبت کرده و تصمیم لازم را اتخاد می کنیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت درباره دلخوری بهنام سراج از کم بودن رقم قراردادش با این تیم و افزایش نیافتن این قرارداد 170 میلیونی پس از انتخاب وی به عنوان سرمربی صنعت نفت توضیح داد: رقم قرارداد سراج یک بحث داخلی است و بی شک موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت چشم خود را روی پایین بودن قرارداد سراج نمی بنند و این مبلغ را تعدیل می کند. مشکل خاصی وجود ندارد و ما با سراج در این زمینه به توافق خوبی می رسیم.

نصراصفهانی درباره آخرین وضعیت پرونده دراگان اسکوچیچ با باشگاه صنعت نفت توضیح داد: طبق حکم فیفا از زمانی که باشگاه صنعت نفت شماره حساب خود را اعلام کرد این مربی 45 روز برای پرداخت مطالبات فرصت داشت که اکنون هم زمان زیادی به اتمام این مهلت باقی نمانده است. حکم به اسکوچیچ ابلاغ شده و اکنون وی  با فیفا طرف است و باید برای پرداخت غرامت صنعت نفت اقدام کند. صحبت خاصی با اسکوچیچ نداریم و برای وی و تیم ملی آرزوی موفقیت داریم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس