سرلشکر سلامی

فرمانده سپاه گفت: دشمنان بدانند که هیچ کجا، بدون همه جا امن نیست؛ آنان با شهادت حاج قاسم منبعی دائمی از تولید خطر را برای خود ایجاد کردند و سرانجام این انتقام دیر یا زود گرفته خواهد شد.

به گزارش مشرق، همزمان با سالروز پیروزی غرورآفرین حزب الله لبنان در برابر رژیم جعلی صهیونیستی در جنگ 33 روزه و روز مقاومت اسلامی؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان و مسئولین نیروی قدس سپاه با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت به ویژه سپهبد شهید  قاسم سلیمانی، از این سردار بزرگ آسمانی به عنوان ذخیره جاودان اسلام و مجاهدی که با شهادتش عواطف و احساسات را فراتر از ایران و مرزهای سرزمینی جهان اسلام، در سراسر دنیا به یکدیگر پیوند داد؛ نام برد و اظهار کرد: شهادت این سردار سربلند روح جدیدی از  نشاط و بهجت انقلابی را در کالبد سرزمین‌های اسلامی دمید  و سرافرازی جاودانه را برای انقلاب اسلامی ،نظام ، ملت ایران و سپاه به ارمغان آورد.

بیشتر بخوانید:

سرلشکر سلامی: جهاد در سپاه بی‎وقفه و غیرمنقطع جاری است

وی با تاکید بر اینکه پرچم و مشعل فروزانی که توسط حاج قاسم عزیز ما به اهتزاز در آمد بر زمین نخواهد ماند، گفت:امروز در تمامی صحنه های تقابل با دشمنان همچنان روح جهاد جاری است و مجاهدان در صحن ماندند و دشمنان نیز افسرده و ناامید، تماشاگر صحنه های تحولی هستند که روز به روز به نفع امت اسلامی رقم می‌خورد.

سرلشکر سلامی هنر نیروی قدس سپاه را ارائه فرمول "غلبه عده‌ای کم بر دشمنان زیاد" و تفسیر مجسم آیات نورانی قرآن برشمرد و اظهار کرد: شکست دادن ائتلافی از بزرگترین قدرت های مادی تاریخ بشر که به هم پیوسته و در هم تنیده بودند و بر باطلشان متحد بوده و هستند،  اقدامی بزرگ و تحقق وعده های الهی بود که توسط مجاهدان راه خدا به بهترین شکل رقم خورد.

وی جغرافیای انقلاب اسلامی را میدان تقابل دائمی با دشمنان اسلام خواند و اظهار کرد: وجه مشترک تمامی این تقابل ها این بود که یک طرف آن انقلاب اسلامی با میدان‌داری ایران  و یک طرف آن استکبار جهانی به سرکردگی امریکا بوده و گذر زمان نشان داده که انقلاب اسلامی با هوشمندی و درایت رهبرانش، حکمت ، تدبیر و عقل  همواره دست برتر را در این صحنه ها داشته است؛ از سوی دیگر به اذعان نظریه پردازان امریکایی، عامل اصلی شکست امریکا  فقدان حکمت و عقل در نظام راهبری آن است.

** نیروی قدس قاعده غلبه بر دشمنان زیاد را به نمایش گذاشت

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه  فرصت‌های رشد و قوی شدن ما از میدان جهاد حاصل شده است، گفت: ما قاعده جنگ را از درون جنگ و میدان‌های واقعی تقابل استخراج کردیم و نیروی قدس قاعده غلبه بر دشمنان زیاد را در میدان واقعی تولید کرد و به نمایش گذاشت.

وی افزود: بزرگترین کارکرد نیروی قدس سپاه علاوه بر پیروزی های ملموس  برابر دشمنان سفاک و تا بن دندان مسلح و آزاد سازی سرزمین های اسلامی از چنگال اشغالگران،دمیدن روح حیات به مفهوم جهاد و انتقال معنای آن در میان ملل و جوانان جهان اسلام بود.

** هنر نیروی قدس «میلاد قدرت» است

سرلشکر سلامی اولین استطاعت برای قدرت را تفکر پیرامون ساخت قدرت توصیف و تصریح کرد: بدون برخورداری از قدرت نمی توان در میادین مختلف با دشمن جنگید و آنان را متوقف کرد ؛هنر نیروی قدس سپاه " میلاد قدرت" بوده و به فضل الهی برای همیشه باقی است.

وی در ادامه تصریح کرد: دشمنان آمده بودند تا اضلاع قدرت در جهان اسلام را تغییر دهند، دولت سازی کنند  و همه چیز را از آن خود کنند؛ اما محصول تلاش‌های مذبوحانه آنان جز اقتصادی فرسوده، قدرت نظامی ناکارآمد و ناامید و از دست رفتن هیبت و شاکله سیاسی خودساخته  نبود.

** انتقام خون حاج قاسم دیر یا زود گرفته خواهد شد

فرمانده کل سپاه در پایان با گرامیداشت سالروز پیروزی غرورآفرین حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه  برابر رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی و تجلیل از حماسه سازی های تاریخ ساز رزمندگان مقاومت اسلامی و اظهار امیدواری نسبت به عبور عزتمندانه ملت مقاوم لبنان از مشکلات و مسائل جاری ؛ با پاسداشت مجاهدت های سید الشهدای مقاومت و تاکید بر اینکه شهادت حاج قاسم  موجب تضاعف قدرت جهاد نزد جوانان جهان اسلام شده است ، گفت: دشمنان ما بدانند که هیچ جا بدون همه‌جا امن نیست؛ آنان با شهادت حاج قاسم منبعی دائمی از تولید خطر و انتقام را برای خود ایجاد کردند و سرانجام این انتقام دیر یا زود گرفته خواهد شد و به طور قطع سخت هم خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 22
 • در انتظار بررسی: 6
 • غیر قابل انتشار: 9
 • IR ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  29 18
  سلام خدا بر سپاه پاسداران. اگر سپاه نبود کشور نبود. خداقوت. خسته نباشید.
  • IR ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
   14 5
   سلام خدا بر سپاه و ارتش قهرمان رفقا يادتون نره که دشمن ميخواد بين سپاه و ارتش تفرقه بندازه و ما بايد مراقب باشيم
  • IR ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
   4 5
   ماحواسمون هست.!
 • IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  21 13
  به این می گن سخنرانی. از افرادی که همیشه در عمل هم حرفاشون رو ثابت کردن. زبان دنیا یعنی همین.
  • IR ۱۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
   4 4
   13:39 آفرین ، درسته! یانکی فقط این نوع حرف زدن حالیش می‌شه، یه تودهنی هم چاشنیش کنن عالیه! به نظر من بزارن درست روز انتخابات آمریکا که همهٔ اینها سرشون شلوغه یکی ازین خوک‌ها رو بفرستن هوا حال کنیم!!
  • IR ۰۶:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
   4 0
   عجب! خوبه نظر شما رو توی دافوس مطرح کنن! زیاد گیم زدی بچه جون!
 • DE ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  13 22
  درد بزرگ این است که این انتقام هرگز هرگز گرفته نخواهد شد ولو که ۱۰۰ ترامپ کشته شود و دهها ژنرال امریکایی و ع ز را ئ ی لی سقط شوند ما هرگز نمیتوانیم این انتقام را بگیریم برابر ندارد اما کمی این درد جاودان سیاوش زمان رستم زمان را کمی برای مدتی شاید التیام دهد این داغ مانند داغ سیاوش جاودانه است این بدبختی ماست جانم فدای نام نامی سردار سرداران
  • IR ۱۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
   2 11
   مگه تو می خوای انتقام بگیری که می گی گرفته نخواهد شد؟ بتمرگ سر جات و کار رو بسپر به اهلش. سیاه نمایی هم خواستی بکنی باید بزنی سعودی و مهد کودک منوتو! اینجا خریدار نداری.
  • بصیر IR ۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
   7 0
   عزیزم من به نیابت بقیه از شما عذر خواهی میکنم، منظورت رو نفهمیدن.بعضیا عادت دارن بدون تعمق قضاوت کنن و جواب بدهند
 • IR ۱۴:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  16 19
  سردار منتظریم ... دلمون اروم نیست
 • IR ۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  10 7
  انشالله
 • IR ۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  13 2
  به کسانی که فکر می کنند انتقام شهدا گرفته نخواهد شد می گویم که بر اساس فرمایش خداوند در قرآن مجید "ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء اندربهم یرزقون" ما منتظر ظهور مولایمان حضرت مهدی موعود عج و رجعت یاران پاکش مانند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هستیم تا تحت رهبری آن امام معصوم ع و در کنار امام خامنه ای حفظه الله با دشمنان اسلام و مکتب اهل بیت پیامبر ص به مبارزه ادامه دهیم . ان شاء الله . اللهم عجل لولیک الفرج
  • IR ۱۹:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
   7 0
   شرمنده اشتباه تایپی داشت "ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون"
 • IR ۱۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  11 3
  خداقوت
 • FR ۱۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  4 2
  امیدوارم فقط حرف نباشه
 • IR ۱۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  8 5
  انتقامت فتح قدس است خون شهید سلیمانی طوفانی خواهد بود که رژیم سفاک اسرائیل را زیر و زبر خواهد کرد.انشاءالله
  • IR ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
   4 6
   دیر و زود داره ولی دهن اسرائیل.... بلهه
 • سلیمانی من IR ۲۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  1 5
  تاریخ جواب ایران چند روز قبل از انتخابات امریکاست منتظر باشید تا بدینگونه سیلی محکمی در انتخابات نسیب ترامپ شود
 • JP ۲۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  3 6
  اونا شروع میکنن ولی ما تموم میکنیم
  • IR ۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
   1 5
   اونها غلط می‌کنند شروع کنند ماهم کاری به کاریشون دراینصورت نداریم.!!!
 • علی IR ۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  0 2
  خداوند به حق امام زمان شما رو کمک کنه که بتونید این بی همه چی هارو از بین ببرید. وعد خدا نزدیک ظلم پایان ندارد. درست تو ایران بیرون از ایران وطن فروش‌های هستن به امید این که ترامپ بیاد واسشون کار کنه. خدا خیرش بد رهبرمان حرف قشنگی زد گفت. اینا هیچی نیستن اگه بودن سردار بزرگ بود یارانش. که واسه وطن جان دادن مثل حضرت عباس. کاش ترامپ فدای تو میشد. سردار هر چند که هزار تا مثل ترامپ بکشن تلافی در نمیاد
 • AT ۰۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
  6 1
  فقط این دفعه اول پدافند ها رو تنظیم کن بعد انتقام سخت بگیر

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس