کد خبر 1105289
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
رسول‌پناه را هیچ فوتبالی نمی‌شناسد/ هیات مدیره پرسپولیس ضعیف است

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به پوکر قهرمانی پرسپولیس به انتقاد از عملکرد سرپرست این باشگاه پرداخت و گفت: مهدی رسول پناه را هیچ فرد فوتبالی نمی‌شناسد.

به گزارش مشرق، بیژن ذوالفقارنسب در خصوص پوکر قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال گفت: این تیم به حقش رسید. اختلاف امتیاز با رقیبان خودش گویای توانایی های فنی این تیم است. عملکرد کادر فنی در هر دو نیم فصل و همچنین بازیکنان تحسین برانگیز است. این تیم استخوان بندی خودش را حفظ کرد و توانست بدون توجه به حاشیه‌های مدیریتی با کسب چهارمین قهرمانی متوالی رکورد بزند.

بیشتر بخوانید:

اعتراف تلخ دندانپزشک آقای وزیر: پرسپولیس محروم می‌شود

پیشکسوت پرسپولیس درباره مشکلات اقتصادی این باشگاه افزود: باید قبول کنیم مدیریت در باشگاه پرسپولیس واقعا سخت و خطرناک است. امیدوارم مشکلات این تیم به دلیل عدم پرداخت مطالبات بازیکناو مربیان خارجی سابق خود برطرف شود.

وی افزود: تعهداتی که پرسپولیس نسبت به بازیکنان خود داشته است اهمیت ویژه ای دارد و طبیعی است همه باشگاه ها دنبال قهرمان ها بگردند؛ پس اکثر اعضای این تیم پیشنهادات مالی خواهند داشت.

ذوالفقارنسب درباره عملکرد مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: مدیرانی که به پرسپولیس می آیند برنامه هایی را ارائه می دهند که بخاطر مشکلات اداری قابلیت اجرایی ندارد.

کارشناس فوتبال ایران تاکید کرد: من اصلارسول پناه را نمی شناسم. او از خانواده ورزش نیست. من فکر نمی کنم کسی از فوتبالی ها او را بشناسد. اگر قرار بود او با خودش توانمندی هالی مالی برای پرسپولیس ایجاد کند چرا کوهی از این مشکلات باقی مانده است.

وی درباره احتمال تغییر در هیات مدیره فعلی پرسپولیس افزود: هیات مدیره فعلی پرسپولیس بسیار ضعیف است و ترکیب ناهمگنی دارد. واقعا این چند نفر نیاز به اصلاح در جایگاه خود دارند. با چه روندی این آقایان انتخاب می شوند جای سوال دارد.

پیشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد: وزارت ورزش باید افرادی را انتخاب کند که منابع مالی مشخص و شفاف را وارد پرسپولیس کنند. یکی از مدیران فعلی پرسپولیس تنها یک سابقه نا مطلوب در یک باشگاه دیگر داشته است که حالا در پرسپولیس هم حضور دارد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس