کد خبر 1102644
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۴
حقیقی: به‌خاطر ۸۰۰ یورو نتوانستم در اروپا بمانم/ ایران تنها راه بازگشتم به فوتبال بود

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی گفت: به خاطر ۸۰۰ یورو نتوانستم به فوتبالم در اروپا ادامه دهم و به همین خاطر به ایران بازگشتم.

به گزارش مشرق، علیرضا حقیقی در ابتدا در مورد بازگشتش به فوتبال ایران اظهار داشت: حضور در فوتبال اروپا قوانین خودش را دارد. در اروپا کمترین بدهی در هر زمینه‌ای حتی جریمه رانندگی هم داشته باشید، مجوز کارتان باطل می‌شود و من تنها به خاطر ۸۰۰ یورو نتوانستم در اروپا بمانم و راهی جز بازگشت به فوتبال ایرا نداشتم.

وی افزود: خوشحالم که تیم پرطرفدار نساجی را انتخاب کردم.

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی خاطرنشان کرد: شرایط فوتبال اروپا قابل مقایسه با فوتبال ایران نیست اما تنها راه  من بازگشت به فوتبال، ایران بود. البته الان من خوشحال هستم که به ایران آمدم هرچند پس از ۱۰ سال حضور در فوتبال اروپا بازگشت کمی سخت بود.

وی در ادامه گفت: زمانی که من در سوئد بودم، ۳ بار متوالی پایم را  عمل کردم. حتی دکتر طول درمان ۶ ماه را به من داده بود که من کمتر از ۲ ماه در زمین بودم. دوران سختی را پشت سر گذاشتم و نیم فصل در تیم سوئدی بازی کردم و جزو ۳ دروازه‌بان برتر بودم.

حقیقی خاطرنشان کرد: در پنافیل پرتغال هم عملکرد خوبی داشتم. در روبین کازان هم شرایط خیلی خوب بود اما به خاطر حضور بازیکنان خوب در این تیم بازی به من نمی‌رسید. با این حال روبین کازان من را از نو کوبید و ساخت و هر چه در دروازه‌بانی دارم از این تیم است. شرایط خیلی سخت بود.

بیشتر بخوانید:

وی که میهمان برنامه فوتبال برتر بود، اضافه کرد: زمانی که من در روبین کازان بودم، کی‌روش تاکید داشت که بازی کنم. فشار روی من زیاد بود. اما من به لیگ ۲ پرتغال رفتم. هر کس جای من بود قید آن پول را نمی‌زد اما برای من بازی کردن اولویت داشت. اما توانستم در نهایت به جام جهانی بروم.

حقیقی گفت: بالاترین افتخار برای هر بازیکنی بازی در جام جهانی است.

وی در مورد شرایط نساجی هم گفت: ابتدا باید از مالک و مدیرعامل تیم تشکر کنم و شرایط خوبی داریم. تیم ما از نظر مالی شرایط خوبی دارد.

وی افزود: با حضور محمود فکری روحیه جنگندگی به تیم تزریق و شرایط خیلی خوب شد. کادر فنی زحمت زیادی برای ما کشید.

دروازه‌بان نساجی اضافه کرد: چند بازیکن در نیم فصل جدا شدند و چند بازیکن مصدوم داریم. با مشکل کمبود بازیکن مواجه هستیم اما نتایج خوبی گرفتیم.

وی تصریح کرد: مربی دروازه‌بان‌های تیم برای من سنگ تمام گذاشت. من مصدوم بودم اما با من به نحوی کار می‌کردند که بتوانم تیم را همراهی کنم. امیدوارم تا پایان فصل انسجام ما حفظ شود.

حقیقی در مورد پیوستنش به پرسپولیس گفت: این حرفه‌ای نیست که بخواهم در این مورد صحبت کنم. پرسپولیس خانه من است اما از الان نمی‌توانم در مورد آینده صحبت کنم. هر چه دارم از پرسپولیس است و همیشه برای آمدن به این تیم آماده هستم اما این کادر فنی است که نظر نهایی را می‌دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس