نیکبخت: با یک نیم فصل بازی در بلژیک بری بزرگان فوتبال شاخ و شانه می‌کشند/ مجیدی از استراماچونی بهتر نتیجه گرفته ولی عده‌ای نمی‌خواهند ببینند

پیشکسوت استقلال عقیده دارد هواداران این تیم باید از فرهاد مجیدی حمایت کنند.

به گزارش مشرق، علیرضا نیکبخت در خصوص برتری استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: خدا را شکر استقلال یک بازی 6 امتیازی مهم و حیثیتی را برد و توانست جایگاه دومی خودش را تثبیت کند و امیدوارم در 3 بازی بعدی هم نتایج مناسبی بگیرد و کسب سهمیه آسیا قطعی شود. به همه بچه ها تبریک می‌گویم. تیم یک نیمه ده نفره بازی کرد و اصلاً فکر می‌کنم اخراج آرش رضاوند کلید برد استقلال در بازی بود چرا که بچه ها غیرتشان به جوش آمد و نیمه دوم بهتر بازی کردند.

وی در مورد درگیری‌های ایجاد شده در زمین هم گفت: متاسفانه بازیکنانی که اصلاً بازی ملی در کارنامه ندارند می‌آیند و برای بزرگان فوتبال شاخ و شانه می‌کشند. وریا بنده خدا کاری به کار او نداشت و با شخصیتی که از او سراغ دارم اصلاً دنبال این داستان‌ها نیست ولی یک سری بازیکنان حرمت سرشان نمی‌شود. طرف یک نیم فصل در بلژیک بوده و فکر می‌کند بازیکن بزرگی شده است. زمان ما حاشیه و جنجال را بازیکنانی به راه می‌انداختند که حداقل 50 بازی ملی داشتند و حالا ببین چه کسانی از این کارها می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

رفتار نورافکن مقابل استقلال حرفه‌ای نبود

پیشکسوت استقلال در ادامه توضیح داد: کسی که منظورم است و نمی‌خواهم نامش را ببرم قطعاً از لحاظ فنی بازیکن خوبی است و استعداد زیادی دارد ولی چقدر بازیکن با استعداد داشتیم که دنبال اینجور مسائل رفتند و حاشیه را به متن ترجیح دادند و استعدادشان سوخت. من اگر چیزی می‌گویم بد او را نمی‌خواهم. مطمئن هستم اگر امیرخان کنار زمین حضور داشت گوش او را می‌پیچاند تا متوجه رفتار اشتباهش بشود. فکر می‌کنم بین دو نیمه هم برای همین تعویض شد.

نیکبخت در مورد تاثیر نبودن قلعه‌نویی روی عملکرد سپاهان هم گفت: قطعاً نبود سرمربی کنار تیمش تاثیر منفی دارد آنهم یکی مثل آقای قلعه‌نویی که تیمش را در طول بازی کنار زمین کوچ می‌کند و تیم‌هایش به این مدل بازی عادت دارند و نبودش یک خلاء بزرگ برای تیم‌هایش است.

وی در مورد پنالتی پر حرف و حدیث بازی هم عنوان کرد: این را باید کارشناسان بگویند که پنالتی درست بود یا نه ولی اینکه جو علیه استقلال راه انداختند به خاطر آن ضربه دلیلش را نمی‌فهمم. مگر پنالتی که برای پرسپولیس مقابل نساجی گرفتند درست بود؟ خب این هم مثل آن.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه عده از هواداران این تیم مخالف حضور فرهاد مجیدی هستند و به دنبال سرمربیان دیگر هستند گفت: عده‌ای از هواداران هر کاری برایشان انجام دهی نمی‌بینند. از لحاظ آماری مجیدی مثل استراماچونی نتیجه گرفته و فکر کنم حتی بهتر از او بوده ولی چون اختلاف امتیاز با پرسپولیس زیاد شده به چشم نمی‌آید. به نظرم استقلالی‌ها از فرهاد حمایت کنند ضرر نمی‌بینند.

منبع: ایلنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس