کد خبر 1102307
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
نامه شورای شهری‌ها به وزیر راه و شهرسازی درباره محله جماران

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از نامه برخی از اعضای شورا به وزیر راه و شهرسازی درباره احتمال لغو محدودیت ارتفاع ساخت و ساز در محله جماران، گفت.

به گزارش مشرق، زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درباره نامه تعدادی از اعضای شورای شهر درباره ضرورت بررسی کارشناسی موضوع محله جماران در مدیریت شهری و همکاری مشترک با شورای عالی شهرسازی جهت ارائه طرح مناسب با شرایط شهر تهران، اظهار داشت: درخواست برخی از ساکنان محله جماران برای رفع محدودیت ارتفاعی ضروری است. این درخواست از سوی مدیریت شهری بررسی می‌شود تا با در نظر گرفتن امکانات شهری، طرحی متناسب با نظر مشترک به کمیسیون ماده ۵ ارسال شود.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: نظر شورای شهر و شهرداری درباره لغو محدودیت ارتفاع ساخت و ساز در محله جماران لحاظ نشده و به نظر می‌رسد باید بررسی‌های کارشناسی بیشتری در این زمینه انجام گیرد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر در صدد حل مشکلات و مسائل شهری هستند، گفت: اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم پیگیر مطالبات آنها هستند و ما هم تمایل داریم که حل مسائل و مشکلات در چارچوب قانون انجام گیرد.

وی گفت: در حال حاضر درخواست داریم که موضوع از دستور کار جلسه شورای عالی شهرسازی خارج شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس