ارائه کتاب‌های رضوی به‌نشر با تخفیف ۲۵ درصدی

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: به منظور پاسداشت دهه امامت و ولایت تا عید سعید غدیر خم بصورت مجازی و حقیقی طرح فروش آثار با تخفیف ویژه در فروشگاه های این انتشارات برگزار می شود.

به گزارش مشرق، مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: به منظور پاسداشت دهه امامت و ولایت تا عید سعید غدیر خم بصورت مجازی و حقیقی  طرح فروش آثار با تخفیف ویژه در فروشگاه های این انتشارات برگزار می شود.

حسین سعیدی افزود: بیش از ۱۵۰ عنوان کتاب با موضوعات سیره نبوی و علوی با تخفیف ویژه عرضه می شود.

وی با بیان اینکه تخفیف در نظر گرفته شده برای این عناوین ۲۰ درصد می باشد، ادامه داد: علاقمندان جهت تهیه این آثار می توانند از فروشگاه های کتاب انتشارات آستان قدس رضوی و هچنین فروشگاه مجازی طریق اقدام نمایند.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: در این طرح علاوه برآثار به نشر ، کتاب های بنیاد پژوهش های اسلامی و موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی نیز عرضه می شود.

سعیدی در خصوص برخی از عناوین مهم این طرح به ویژه در بخش کودک و نوجوان گفت: مجموعه ۴جلدی یاران پیامبر به قلم محمود پوروهاب ، مجموعه ۴ جلدی قصه های نهج البلاغه به قلم مجید ملامحمدی، جلدهایی از مجموعه جلدی پیامبر به قلم نقی سلیمانی، جلدهایی از مجموعه یک نفر تو را دوست دارد به قلم علی باباجانی، بهترین کریسمس من ازمرضیه جوکار از مهم ترین این آثار هستند.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) همچنین یادآور شد: اجرای طرح های مناسبتی تخفیفی در این انتشارات به تناوب تا پایان سال در دستور کار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس