دانلود قسمت ۳۳ از سریال دل قسمت دهم فصل دوم هم گناه و قسمت هفتم آقازاده به مرحله پخش در شبکه نمایش خانگی رسیده اند. شما می توانید با مراجعه به وبسایت کول دانلود همه این آثار را با کیفیت بلوری دانلود و تماشا نمایید.

در قسمت های اخیر سریال دل دیدیم که پدر رستا با کمک دوست و رفیقش که یک سرهنگ نیروی انتظامی بازنشسته بود توانست به رازهای شب عروسی دختر پیش ببرد. سرانجام وی با توضیحات این سرهنگ و همچنین دیدن فیلم های آتلیه فهمید که پشت همه ماجراهای دزدیدن رستا و بهم خوردن عروسی شخص نکیسا بوده است. وی شبانه به منزل نکیسا می رود تا انتقام دخترش را از وی بگیرید. ولی در هنگام مواجه با او از ضعف شدید جسمی و وضعیت نامطلوب بدنی به دلیل استرس و اضطراب بالا غش می کند و نمی تواند کاری انجام دهد. انگیزه نکیسا از این جنایت عشق وی به رستا و البته تحریکات مستمر و شیطانی آوا بوده است ولی بعید به نظر می رسد که حتی اگر خسروخان این مسایل را هم متوجه بشود از گناه نکیسا  بگذرد. قسمت ۳۲ نیز با اتفاقات بسیاری همراه بود. این اپیزود را در واقع باید به نام آوا نوشت. چرا که وی همه نقشه هایش را یا عملی کرد یا به آستانه انجام نهایی رساند. وی رابطه پنهانی اتابک و مرسده را در نزد توران فاش می کند و وی را از قرار این دو مطلع می کند. توران به سر قرار می رود و اتابک را با مرسده در خانه او می بینید و به این ترتیب بالاخره متوجه خیانت چندین ساله شوهرش می شود در همین حال نیز آرش هم که با نقشه قبلی آوا به آن محل می رود شاهد مشاجره و دعوای شدید پدر و مادرش می باشد. هدف آوا از یک سو دور کردن آرش از پدرش (به واسطه فساد مالی و اخلاقی)، در درجه دوم دور کردن و متنفر کردن رستا از آرش و در وهله سوم هم می کوشد تا پس از رقم زدن این موارد، آرش را به سمت خود بکشاند تا به وصال او برسد. وی به نظر می رسد که نقشه هایش را یکی یکی به درستی پیش می برد. حتی پس از این ماجرا ها به همراه آرش است، وی را تنها نمی گذارد. به شرکت می رود تا نقش یک غمخوار و دلداری دهنده را بازی می کند. وی می کوشد تا با این کار (در کنار آرش ایستادن در بدترین روزهایش) بتواند دل وی را به دست بیاورد تا به خواسته چندین و چند ساله اش برسد.

حال باید دید که در قسمت ۳۳ سریال دل چه اتفاقاتی می افتد. در لین کزیر قسمت ۳۳ و ۳۴ دل قابل مشاهده است.

دانلود قانونی: دانلود قسمت ۳۳ سریال دل

آقازاده جنجالی ترین و محبوب ترین سریال امسال بوده است که پخش شده است. این سریال به دلیل موضوع پرجاذبه و کشش داستانی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. تا کنون ۶ قسمت از سریال اقازاده پخش شده است که هموارد میزان دانلود آن از هفته قبل به رقم بالاتری رسیده است و در این هفته شاهد پخش قسمت هفتم ۷ آن خواهیم بود. به کاربرانی که از قسمت اول نظاره گر این سریال نبوده اند پیشنهاد می کنیم که حتما قسمت های پیشین را هم دانلود کنند. لینک دانلود تمامی قسمت های آقازاده در سایت کول دانلود موجود می باشد.

اپیزود ششم آقازاده در واقع همراه با روایت پیش رو و داستان جدید قسمت ۷ و البته فلش بک های گذشته سریال بود. در ابتدای سریال، حامد بنا به پیشنهاد پدرش با راضیه به مشهد به منظور زیارت می روند. در آن جا کیف دستی راضیه را یک موتور سوار می دزند و تلاش های حامد نیز برای پس گرفتن ساک بی فایده است. در این قسمت برای نخستین بار با شخصیت و کارکتری که جمشید هاشم پور نقش آن را بازی کرده است آشنا می شویم. وی به منزل پدی حامد می رود و ابراز می کند که حرف هایی درباره عروس شما دارم که باید با شما در میان بگذارم. سخنانی که بیننده از آن باخبر نمی شود. در ادامه داستان روایت گذشته سریال اقازاده را داریم. زمانی که نیما در پی عملی کردن نقشه هایش برای نفوذ به حامد بود. او بود که راضیه را با نقشه قبلی در یک خانه کوچیک و کرایه ای حقیر در محله حامد می فرستد و با بازی و نقش و حیله راضیه (مانلی) را در قالب یک دختر مومن و متدین جا زد و با ایجاد ماجراهایی ساختگی وی را در پیش راه حامد گذاشت. سرانجام نقشه اش می گیرد. حامد دلباخته مانلی می شود و در واقع فرب می خورد. و این شروعی ست برای ماجراهای تودرتوی آقازاده.

حال باید دید که در قسمت ۷ سریال آقازاده چه اتفاقاتی می افتد. هم اکنون لینک های دانلود قسمت هفتم از سریال آقازاده با ۵ کیفیت گوناگون درج شده است:

دریافت قانونی این سریال: دانلود آقازاده قسمت هفتم

در قسمت نهم فصل دوم هم گناه شاهد اتفاقات بسیار زیادی بودیم. این اپیزود با لو رفتن راز ۱۰ ساله فرهاد همراه بود. عموی هدیه متوچه می شود که فرهاد قاتل برادرش می باشد و در نتیجه به فکر انتقام از او و همچنین طلاق هدیه می افتد. در بین این دو دعوایی صورت می گیرد که فرهاد بلافاصله از خانه بیرون زده و چون فکر می کند که این قضیه از سمت لیدا بوده است به سراغ او می رود ولی لیدا می گوید که چنین کاری نکرده است. به نظر می رسد که فرید ماجرای تصادف فرهاد با پدر هدیه را لو داده است. در ادامه شاهد لو رفتن گورکن بودیم. چیزی که در یک رخداد ساختگی صورت پذیرفت و در واقع شخصی که سر قرار رفته بود، گورکن قلابی بوده است. وی در جریان این قرار کشته می شود تا ظن پلیس ها درباره گورکن با مرگ صور وی پایان پذیرد.

حال باید دید که در قسمت دهم از فصل دوم سریال هم گناه چه اتفاقاتی می افتد. هم اکنون در انتهای این پست لینک های دانلود با ۵ کیفیت گوناگون درج شده است.

شما کاربران عزیز را به تماشای قسمت ۲۱ (اپیزود دهم از فصل دوم) این سریال تماشایی در وبسایت کول دانلود دعوت می نماییم. لازم به ذکر است که ترافیک و حجم دانلودی شما برای این سریال و سایر آثار سایت ما نیم بها است.

دریافت قانونی این اثر: دانلود هم گناه فصل دوم قسمت دهم


**این محتوا صرفا جنبه تبلیغاتی دارد

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس