کد خبر 1098214
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
محمدحسین فرهنگی

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس نشست روز گذشته این هیئت با طراحان سوال از رئیس جمهور را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، محمد حسین فرهنگی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه مشترک روز گذشته هیئت رئیسه با طراحان سوال از حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور ، گفت: در این نشست مشترک پس از استماع نظرات، به جمع بندی ونتیجه نرسیدیم.

وی با بیان اینکه جلسه مذکور دومین نشست مشترک هیئت رئیسه با طراحان سوال از رئیس جمهور بود که به جمع بندی و نتیجه در اینباره منجر نشد ، افزود: لذا بررسی و جمع بندی در این باره به جلسه بعدی هیئت رئیسه موکول شد.

بیشتر بخوانید:

طرح سوال از رئیس جمهور با ۱۹۶ امضا تقدیم رئیس مجلس شد

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس ادامه داد: در صورتی که در جلسه بعدی ، طراحان سوال قانع نشوند طرح سوال از رئیس جمهور در جلسه علنی اعلام وصول شده و از سوی رئیس مجلس به کمیسیون مربوطه ارجاع می‌شود.

فرهنگی بیان داشت: در صورت اعلام وصول طرح سوال از رئیس جمهور و ارجاع آن به کمیسیون مربوطه رئیس جمهور نمایندگان خود را معرفی کرده و موضوع در کمیسیون بررسی و گزارش آن به هیئت‌رئیسه ارجاع می شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به انتخاب زاکانی به عنوان رئیس مرکز پژوهش های مجلس بیان داشت:همچنین قرار است در جلسه بعدی هیئت رئیسه آقای زاکانی برنامه های خود را به اعضا ارائه کند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره زمان برگزاری جلسه بعدی هیئت رئیسه ، بیان داشت: جلسه بعدی هیئت رئیسه هفته آینده برگزار می شود اما ممکن است با توجه به اینکه هفته آینده نمایندگان برای سرکشی به حوزه های انتخابیه می روند، جلسه بعدی هیئت رئیسه پس از سرکشی به حوزه های انتخابیه برگزار شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس