حیدر بهاروند

حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال می‌گوید نمی‌توان فوتبال را به خاطر کرونا تعطیل کرد و تا زمانی که مشکلی نباشد، مسابقات ادامه دارد.

به گزارش مشرق، حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در خصوص موضوع کرونا و برخی اظهار نظرات در خصوص تعطیلی مسابقات فوتبال در این شرایط گفت: اگر کرونا دو سال طول بکشد، ما می‌توانیم فوتبال را تعطیل کنیم؟ نمی‌شود فوتبال را تعطیل کرد و ما هم مثل تمام کشورهای صاحب فوتبال و پیشرفته، تابع قوانینی هستیم که فیفا و AFC رصد می‌کنند و قوانین داخلی ما هم وجود دارد.‌ 

بیشتر بخوانید:

اعضای ستاد بازی های پرسپولیس در آسیا مشخص شد

سعادتمند: اوضاع بدهی ما از پرسپولیس بهتر است!

سرپرست فدراسیون فوتبال ادامه داد: اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کند نه باید فوتبال تعطیل شود، ما همین فردا مسابقات را تعطیل می‌کنیم. مسابقات در شرایط خوبی در حال برگزاری بوده و خوشبختانه هیچ اتفاقی برای ورزشکاران هم رخ نداده است.

بهاروند در خصوص بحث حضور بازنشسته‌ها در فدراسیون فوتبال و اینکه در نهایت تکلیف چیست، گفت: این هم قانون است. افرادی که اکنون در فدراسیون فوتبال هستند، قانون را اجرا می‌کنند. اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و نواب رئیس جزو قانون بازنشسته‌ها نیستند. ماده ۲ قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها نیز اعلام می‌کند، بازنشسته‌ها می‌توانند به صورت پاره وقت حضور داشته باشند. اگر قانون را نگاه کنید، متوجه خواهید شد که قانون برای حضور پاره وقت بازنشسته‌ها منعی ندارد. این قانون نه فقط برای فدراسیون‌ها، بلکه برای دستگاه‌های دولتی است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس