علی نژاد: پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز خواهد شد/ با برگزاری دادگاه آنلاین فدراسیون جودو مخالفت کردیم

معاون وزیر ورزش گفت: پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال در صورتی باز خواهد شد که بدهی‌های خود را پرداخت کند.

به گزارش مشرق، مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد تغییر سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی، اظهار داشت: با توجه به اینکه خلیلیان سرپرست سابق فدراسیون پزشکی ورزشی برای ریاست نامزد شد، بر مبنای عدالت از مسئولیتش کناره گیری کرد و مسجدی به عنوان سرپرست جدید فدراسیون پزشکی ورزشی انتخاب شد.

او افزود: مسجدی دبیر کل این فدراسیون بوده است و در موضوع بیماری کرونا تجربه خوبی دارد. سعی خواهیم کرد بلافاصله بعد از تایید صلاحیت نامزدها توسط مراجع ذی صلاح انتخابات را برگزار کنیم. مسئولیت ستاد با من است و قائم مقام آن هم سرپرست فدراسیون خواهد بود. خلیلیان به عنوان سخنگو همچنان در این فدراسیون حضور دارد. در حال حاضر شرایط تغییر جهت را نداریم، زیرا به مصلحت ورزش کشور نیست.

پرسپولیس هنوز ابلاغیه نگرفته، استقلال باید بدهی خود را پرداخت کند

معاون وزارت ورزش درباره محرومیت ۳ پنجره‌ای باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، بیان کرد: پرسپولیس هنوز در این رابطه حکمی دریافت نکرده است. امروز هم با یکی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه صحبت کردم و او به صراحت این موضوع را رد کرد. باشگاه پرسپولیس تا زمان ابلاغیه رای دادگاه عالی ورزش فرصت دارد تا پول برانکو و دستیارانش را پرداخت کند. استقلال هم باید مبلغی را پرداخت کند که بخش عمده آن تامین شده است. در صورتی که پرداخت انجام شود، پنجره‌های نقل و انتقالاتی آبی پوشان باز خواهد شد. از این بابت هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

علی نژاد در ادامه گفت: هر مدیری که در این زمینه تخلف کرده است باید جوابگو باشد. صحبت‌های مطرح شده تخلف نیست بلکه به دلیل شرایط تحریمی کشور امکان پرداخت پول وجود نداشته است. فیفا زمانی از دارایی باشگاه‌ها بدهی‌ها را پرداخت می‌کند که حکم صادر شود.

با برگزاری دادگاه آنلاین فدراسیون جودو مخالفت کردیم

او در خصوص برگزاری دادگاه فدراسیون جودو هم تصریح کرد: چند سالی می‌شود که آمریکا و رژیم اشغالگر قدس در حال انجام اقداماتی علیه ورزش ایران هستند. تا این لحظه ما مقاومت کرده و مشکلات را برطرف کرده ایم. درباره دادگاه جودو هم فدراسیون ایران به cas شکایت کرده تا تعلیق منتفی شود. به دلیل شرایط کرونایی مسئولان هنوز روادید نگرفته اند و ما از وزارت خارجه درخواست کرده ایم تا به کمک کنند. cas اعلام کرده در صورتی که روادید گرفته نشود دادگاه به صورت آنلاین برگزار می شود که ما به دلیل نبود شرایط برابر، با این درخواست مخالفت کردیم. امیدوارم شرایطی مهیا شود که دادگاه به صورت حضوری برگزار شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس