کد خبر 1089107
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
استقلال دیگر حق امتیاز دادن ندارد

بازیکن اسبق استقلال گفت: فکر می‌کنم فرهاد مجیدی مقابل سایپا مجبور شود به بازیکنانی مانند زکریا مرادی یا بلبلی بازی بدهد.

به گزارش مشرق، علیرضا اکبرپور بازیکن اسبق استقلال بابت شکست این تیم در اهواز خیلی ناراحت است و می‌گوید داوری بازی به سمتی رفت که اوضاع روحی تیم مجیدی را به‌هم ریخت.


آقای اکبرپور! بازی استقلال را چطور دیدید؟
بیشتر از اینکه بازی را ببینیم حرص و جوش خوردیم. استقلال بازی را خوب شروع کرد و توانست در همان ابتدای کار به گل هم برسد ولی در ادامه اتفاقات داوری به گونه‌ای پیش رفت که موجب شد استقلال نتواند با تمرکز کار را ادامه بدهد.


اشتباه استقلال کجا بود؟
استقلال تا قبل از اخراج علی کریمی خوب کار می‌کرد و وقتی علی از بازی اخراج شد این تیم مغز متفکر میانه زمینش را از دست داد. این حادثه برنامه‌های تیم را به‌هم ریخت و موجب شد استقلال نتواند دیگر برنامه‌هایش را به خوبی پیش ببرد.

بیشتر بخوانید:

اتفاقی که می‌تواند برای استقلال دردسر باشد


فقط همین اخراج؟
البته گرمای هوا هم دلیل مهمی بود که استقلال نتواند در نیمه دوم به طراوت بازی در نیمه اول کار کند. با این وجود فولاد هم به خوبی برای این بازی آماده شده بود و دیدیم که دو بار توپ را به تیر دروازه استقلال کوبید. آن‌ها برنامه داشتند تا در نیمه دوم استقلال را تحت فشار بگذارند و با ارسال‌های بلند از کناره‌ها با ضدحمله خودشان را به دروازه حسینی برسانند. یکی دو بار هم خطرات جدی ایجاد کردند که یک‌بار سیاوش یزدانی به خوبی مانع باز شدن دروازه تیمش شد.


مصدومان و محرومان چه تأثیری روی دیدارهای بعدی استقلال می‌گذارند؟
قطعاً کار این تیم را سخت می‌کنند. الان برای بازی بعد نه تبریزی هست، نه مطهری! شنیدم شاید دیاباته هم نباشد و این ممکن است کار استقلال در بحث گلزنی را دچار مشکل کند. فکر می‌کنم فرهاد مجیدی مجبور شود به بازیکنانی مانند زکریا مرادی یا بلبلی بازی بدهد. در هر صورت این برای تیمی مانند استقلال که می‌خواهد به صدر برسد خوب نیست که چنین بازی مهمی را ببازد.


بازی با سایپا را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
قطعاً کار برای استقلال سخت‌تر می‌شود. امیدوارم فرشید اسماعیلی یا زکی‌پور برای دیدار بعدی به شرایط بازی برسند. استقلال حق ندارد در ۹ بازی باقی‌مانده امتیاز از دست بدهد.

منبع: خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس