کد خبر 1086611
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
آشتی‌کنان دادرس و صالحی در فدراسیون فوتبال/ دادرس: بعضی از آقایان منافقانه رفتار کردند

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از رفع کدروت‌ها با رئیس کمیته استیناف خبر داد.

به گزارش مشرق، مهدی دادرس پس از جلسه امروزش با اعضای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جلسه‌ای بود که به خواهش من برگزار شد. بنده مقداری فکر کردم تا ببینم چه کسی تقصیرکار است و با وجدان خودم خلوت کردم. فهمیدم من هم بی‌تقصیر نبودم و زود تحت تأثیر قرار گرفتم. نباید اجازه می‌دادم کار به اینجا کشیده شود. آقایان هم بزرگواری کردند و در این جلسه حاضر شدند. از این عزیزان گلایه کردم که بعضی از آنها به حق بود. در کل احساس کردم بیش از حد تندروی کردم و می‌شد عاقلانه‌تر رفتار کرد.  از این بدتر نتیجه‌ای که گرفتم‌، بعضی از آقایان منافقانه رفتار کردند و باعث این تنش‌ها شدند. 

بیشتر بخوانید:

دادرس: در کمیته استیناف کودتا کرده‌اند

وی در مورد اینکه این آقایان چه کسانی هستند و آیا منظورش برخی از اعضای کمیته استیناف است، گفت: نه، اجازه بدهید اسمی نبرم، نه منظور کمیته استیناف نیست بعضی شیطنت کردند و اخبار نافرم منتشر کردند.

عضو کمیته استیناف در مورد اینکه آیا منظورش باشگاه سپاهان است تصریح کرد: نه، منظورم این باشگاه نیست.

وی درباره اینکه آیا اختلافش با صالحی رئیس کمیته استیناف حل شده است، خاطر نشان کرد: من امروز گفتم حق شما این نبود من این چنین علیه شما هجمه کنم دلالیم را توضیح دادم و قبول کردند که اتفاقاتی افتاده بود گفتم آنقدر به خودم اطمینان دارم که اگر اشتباهی می‌کنم را بر عهده بگیرم حالا ممکن است، بعضی موضوعات درست باشد اما نباید این طور پخش می‌شد. این یک دعوای  خانوادگی بود البته در فوتبال چیزی خانوادگی نیست و همه جا سر و صدای آن شنیده می‌شود و متأسفانه در رسانه‌ها منتشر شد.

دادرس درباره اینکه آیا منظورش از رفتار منافق‌گونه اصحاب رسانه است، اظهار داشت: نه، همین تفسیرها باعث این مسائل شد، نمی‌گویم کسانی که منافق‌گونه رفتار کردند چه کسانی بودند می‌خواهم اول گوش آنها را بگیرم و بعد صحبت کنم و اشاره‌ای به اسم آنها نمی‌کنم.

عضو کمیته استیناف فوتبال در واکنش به طرح این موضوع که بهتر است منظورش از کلمه منافق را به صورت واضح و روشن بیان کند، گفت: منظورم شما نیستید. سپاهان هم نیست. شما نیز به آن دامن نزنید.

دادرس درباره اینکه چرا فدراسیون فوتبال در این ماجرا ورود نکرد و تشکیل جلسه نداد و آیا در این قضیه کم‌کاری کرده عنوان کرد: این گله به آنها وارد بود، من به همه گفتم آنقدر درگیر مسائل اساسنامه و قرارداد ویلموتس و داستان آقای کفاشیان بودند که وقت نبود ولی اگر وقت می‌گذاشتند قشنگ‌تر بود.

عضو کمیته استیناف  در مورد اینکه آیا بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال قانونی است،‌ خاطرنشان کرد:‌ در این مورد چیزی نمی‌دانم چون از ریز کار اطلاع ندارم.

وی در خصوص اینکه حالا با برطرف شدن اختلافات آیا می‌شود در مورد کاهش حکم محرومیت علی کفاشیان توضیحاتی را ارائه بدهد، گفت:‌ نه در جریان آن نبودم و صحبتی هم دیگر در مورد آن نشده چون رئیس و سخنگوی فدراسیون فوتبال در ریز کار قرار دارند من آن موقع هم گفتم که این افراد انسان‌های با شرفی هستند و خودشان را ارزان نمی‌فروشند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس