کد خبر 1081767
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
ابعاد جدید از محکومیت تراکتور در پرونده استوکس و اروین؛ ۲۵۰ هزار دلار بیشتر از قبل!

در حالی که رقم جریمه باشگاه تراکتور در پرونده‌ استوکس و اروین به ترتیب ۴۰۰ و ۱۰۰ هزار دلار عنوان شده بود، اما رقم بدهی این باشگاه بیشتر از این مقدار است.

به گزارش مشرق، باشگاه تراکتور تبریز در چند ماه گذشته چند بار از سوی فیفا به دلیل شکایت بازیکنان خارجی خود محکوم و جرائم مختلفی علیه این باشگاه صادر شد؛ از حکم 820 هزار دلاری کوین کنستانت گرفته تا محکومیت در پرونده‌های آنتونی استوکس و لی هری اروین. پرونده‌هایی که همگی راهی دادگاه CAS شدند تا باشگاه تراکتور همچنان فرصت برای تأمین و پرداخت این جرائم سنگین را داشته باشد، اما در این وضعیت از باشگاه تبریزی خبر می‌رسد  این پایان کار نیست و رقم محکومیت این باشگاه در دو پرونده استوکس و اروین بیشتر از مبلغی است که در گذشته اعلام شده بود!

بیشتر بخوانید:

افشاگری مالک تراکتور از پشت پرده پرونده‌های حقوقی

ماجرا از این قرار است که علاوه بر محکومیت سنگین تراکتوری‌ها در پرونده کنستانت، در چند ماه گذشته اعلام شده بود آنها در پرونده استوکس حدود 400 هزار دلار و در ماجرای اروین حدود 100 هزار دلار محکوم شده‌اند. با گذشت نزدیک به سه ماه از ماجرا و شکایت به دادگاه CAS مشخص شد میزان جریمه این باشگاه بیشتر است. در بررسی مجدد احکام فیفا از سوی وکلای جدید باشگاه تراکتور مشخص شده رأی استوکس حدود 535 هزار دلار (475 هزار یورو) و رأی مربوط به پرونده اروین 214 هزار دلار (190 هزار یورو) بوده که به شکل عجیبی از سوی باشگاه تراکتور کمتر از رقم واقعی اعلام شده بود!

با گذشت چندین ماه از جنجال پرونده‌های خارجی باشگاه تراکتور، با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شویم بدهی‌ این باشگاه در پرونده‌های فیفا حدود 250 هزار دلار بیشتر از رقم اعلام شده قبلی است و این موضوع هم مشکل جدیدی بر مشکلات این باشگاه اضافه خواهد کرد.

هر سه پرونده کنستانت، استوکس و اروین در دادگاه CAS در جریان است و هنوز حکم نهایی این پرونده‌ها از سوی دادگاه عالی ورزش صادر نشده است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس