تهران کرونا

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلان‌شهر تهران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ مورد جدید مبتلا به کرونا در بخش‌های عادی و ۶۷ بیمار نیز با تشخیص کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تهران بستری شدند.

به گزارش مشرق، دکتر علیرضا زالی در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره آخرین آمار بیماران بستری کرونایی در تهران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ مورد جدید مبتلا به کرونا در بخش‌های عادی و ۶۷ بیمار نیز با تشخیص کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تهران بستری شدند. 

ببینید:

فیلم/ ادامه رشد آمار مبتلایان به کرونا در تهران

وی افزود: در مجموع سهم کسانی که به حوزه بهداشتی و درمانی استان تهران مراجعه کردند و نیاز به بستری داشتند با یک افزایش نسبی روبه‌رو بوده است و ۱۲ درصد از مراجعین به مراکز بهداشتی و درمانی استان تهران در بخش‌های عادی و ویژه بیمارستان‌های این استان بستری شدند. 

زالی ادامه داد: این امر دو دلیل می‌تواند داشته باشد؛ ممکن است بار مراجعین جدیدی که حال نامناسب‌تری دارند تغییر پیدا کرده باشد یا این‌که ممکن است معیارهای ما در رابطه با پذیرش بیماران در بیمارستان‌ها با تغییراتی مواجه شده باشد اما به هرحال از نظر آماری به عنوان یک نکته هشداردهنده به این امر نگاه می‌کنیم؛ امیدواریم بتوانیم در روزهای آینده برای حل مشکلات آمارها را دقیق‌تر تحلیل کنیم. 

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس