قوه قضاییه نمایه

در حالی که پیش از این صحبت از ادغام معاونت‌های پیشگیری و فرهنگی قوه‌قضائیه در میان بود، اما حالا الحاق معاونت فرهنگی در معاونتی دیگر مطرح است.

به گزارش مشرق، در ماه‌های ابتدایی حضور آیت‌الله رئیسی در قوه‌قضائیه و همزمان با تغییر برخی معاونان و روسای سازمان‌ها و معاونت‌های دستگاه قضایی، صحبت از ادغام برخی معاونت‌ها نیز شده بود.

یکی از این معاونت‌ها، معاونت فرهنگی قوه قضائیه بود که قرار بود در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم ادغام شود و گفته می‌شد حجت‌الاسلام صادقی پس از ادغام این دو معاونت، معاونت جدید را برعهده خواهد گرفت.

اما با گذشت بیش از یکسال، حالا به جای ادغام پیشین، صحبت از الحاق معاونت فرهنگی به معاونت منابع انسانی قوه‌قضائیه به میان آمده  و گفته می‌شود معاونت جدید با عنوان "معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی" ادامه فعالیت دهد.

بر این اساس، ساختار جدید معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی احتمالا به شرح ذیل است: مدیریت امور ایثارگران، امور فرهنگی، اداره کل جذب و گزینش، اداره کل آموزش، کارگزینی قضات، کارگزینی و ارزشیابی کارکنان اداری و دفتر برنامه‌ریزی و کادرسازی.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
  1 0
  یک مصاحبه تلویزیونی از آقای صادقی ببینید تا سطح تفکر و فرهنگ او از یک طرف و سطح بیسوادی او در برابر طرف مناظره را بسنجید.
 • IR ۱۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
  1 0
  ظاهرا کسانی که این ادغام را پیشنهاد کرده اند هیچ سوادی د رتشکیلات ندارند. اصولا چه ارتباط محتوایی بین معاونت نیروی انسانی با ان عریض و طویلی با موضوع مهم و اساسی فرهنگ وجود دارد . طرح پیشنهادی قبلی یعنی ادغام با معاونت پیشگیری باز قابل فهم تر بود . البته اغلب تشکیلات را متناسب با افراد در نظر می گیرند نه این که ابتدا به صورت علمی تشکیلات را بچینند و بعد فرد مناسب را پیدا کنند.
 • Eh IR ۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
  0 0
  چقد مزخرف چه ارتباطی هست بین هم، ادغام نیس قاطی کردن بیشتر شبیه

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس