کد خبر 1077400
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
شاهین ثاقبی

شاهین ثاقبی هافبک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز برگزاری لیگ را بی انصاف در حق فوتبال ایران میداند

به گزارش مشرق، شش بازیکن تیم ماشین سازی با تست های کرونا مثبت اعلام شده است تا بازیکنان این تیم از لحاظ روحی در شرایط خوبی نباشند. شاهین ثاقبی گفتگویی داشته است که در ادامه می خوانید.

هافبک ماشین سازی در خصوص نتایج کرونا در این تیم گفت: خوشبختانه نتایج آزمایشات من منفی بود و متاسفانه چند تن از همبازیانم مبتلا شده اند و معلوم نیست در این چند روز که از ناقل بودن آنان بی خبر بودیم ماهم مبتلا و ناقل شده ایم یا نه و همین موضوع اعصاب و روانم را برهم زده و دیگر بچه های تیم نیز شرایط مساعدی ندارند.

بیشتر بخوانید:

12 کرونایی در یک تیم فوتبال ایران

شاهین ثاقبی درخصوص آخرین وضعیت خود و دیگر بازیکنان ماشین سازی گفت: من و 14 بازیکن در یک هتل مستقر هستیم و دو بازیکن دیگر نیز در هتلی دیگر که اکثریت را تشکیل می دهیم و همگی از دیشب در اتاق های خود قرنطینه هستیم. آقای دکتر عباسزاده نیز دیروز به هتل آمدند و نکاتی را به بازیکنان گوشزد کردند ولی نمی دانم تا چه زمانی باید چنین شرایطی را تحمل کنیم.

هافبک ماشین سازی درخصوص اینکه برخی از بازیکنان مطرح ماشین سازی اعلام کرده اند در تمرین حضور نخواهند داشت گفت: بحث منم کردن نیست ولی مشخص نیست چه کسی ناقل است و چه کسی ناقل نیست و من خودم در شرایط فعلی نمیتوانم در تمرینات حضور یابم و شرکت در تمرینات یعنی خودکشی و انصاف نیست با برگزاری غیر کارشناسی لیگ برتر با جان خانواده اهالی فوتبال بازی کرد و فراموش نکنیم که انصاف هم نیمی از ایمان است .

ثاقبی گلایه ای بر برگزاری مسابقات دارد و دراینباره توضیح می دهد: امروز آزمایش میگیرند و دو تا سه روز دیگر جواب آن مشخص میشود و در این مدت هر اتفاقی میتواند رخ بدهد. من دیشب جواب منفی گرفته ام ولی نمی دانم از دوشنبه تا چهارشنبه با بچه هایی که ناقل بودند ارتباط داشته ام یا نه ولی این یک واقعیت است که فوتبال ما ساختار و امکانات لازم را برای برگزاری مسابقات در شرایط فعلی را ندارد.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس