سعید رمضانی

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:بازیکنان تیم هر روز به من می‌گویند چه کسی تضمین می‌دهد که ما دچار بیماری نشویم.

به گزارش مشرق، سعید رمضانی در خصوص مسائل مختلف پیرامون تمرینات استقلال و همچنین اظهارات شب گذشته محمدحسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر صحبت‌های زیر را انجام داد:

*هیچ‌کس بدون تست کرونا نمی‌تواند وارد مجموعه انقلاب شود

وی در خصوص اینکه ظاهرا باشگاه استقلال هم به برگزاری بازی‌ها انتقاد دارد، اظهار داشت: بحث انتقاد نیست حرف ما این است که وقتی می‌خواهید کاری انجام دهید باید با برنامه باشد. شب گذشته در برنامه فوتبال برتر اعلام کردند که اگر باشگاه استقلال مشکلی نداشت اجازه می‌داد دوربین برنامه ما به داخل برود.این صحبت بازی با افکار عمومی است. اگر قرار است دوربین برنامه‌ای به محل تمرین استقلال بیاید، باید نامه نگاری صورت بگیرد و کادر فنی و سرپرستی تیم آن را بررسی کرده و سپس مجوز صادر کند. ثانیا مجموعه انقلاب و زمینی که ما در آن تمرین می‌کنیم محلی کاملا ایزوله است و اصلا هیچ کسی بدون تست‌های کرونا اجازه ندارد وارد آن مجموعه شود.

* میثاقی چون دوربینش را به تمرین راه ندادیم آشوب کرده است

سرپرست تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: متاسفانه در یک برنامه زنده هر چه دوست دارند می‌گویند. مثلا صحبتی شده که تیم‌هایی که به ضررشان است مخالف برگزاری لیگ هستند. محمدحسین میثاقی چون دوربین برنامه‌اش وارد محل تمرین استقلال نشده، آشوب به پا کرده، چرا؟ چون او منافع برنامه‌اش را دیده است. آنوقت چطور انتظار دارد من منافع باشگاه و تیم استقلال را نبینم؟ هر چیزی عرفی دارد و حضور در محل تمرین استقلال نیز قوانینی دارد که باید به آن احترام گذاشت. 

*اگر اتفاقی بیفتد چه کسی مسئولیت قبول می‌کند؟

رمضانی با انتقاد از روند برگزاری مسابقات گفت: من دفعه پیش هم گفتم که آقایان چه برنامه‌ای برای شروع تمرینات دارند ولی کسی توجهی نکرد. اگر اتفاقی بیفتد آیا مسئولیتی قبول می‌کنند؟ الان می‌گویند اگر 5 بازیکن از یک تیم کرونا گرفته باشند بازی‌های آنها لغو می‌شود اما سؤال من این است اگر بر فرض دو دروازه‌بان یک تیم با این مشکل مواجه شوند چه کار باید کرد؟ چه برنامه‌ای برای این مشکلات وجود دارد؟ اینکه صرفا یک پروتکل برای باشگاه‌ها بگذارند دوای درد تیم‌ها نیست. ما چگونه می‌توانیم از نظر امکانات به تیم‌های اروپایی برسیم؟

بیشتر بخوانید:

استقلال نمی‌تواند از 2 بازیکنش استفاده کند

* 2-3 روز است آشفته شده‌ایم

وی یادآور شد: مثلا مدعی شده‌اند برای هر بازیکن باید یک اتاق رزرو کنیم. شما به من بگویید در شهرستان‌ها کدام هتل 50 اتاق دارد؟ ما از کجا بدانیم کارمندان هتل‌ها که بازیکنان‌مان در آن مستقر می‌شوند تست کرونا داده‌اند؟ ما دو سه روز است درگیر تمرین شده‌ایم ولی انصافا آشفته هستیم. قبل از اینکه تیم به سالن وزنه برود باید چند نفر را به آنجا بفرستیم و تمام موارد را بررسی کنیم، اجازه ندهیم کسی داخل شود، به بازیکنان بگوییم با کسی عکس نگیرید و....اینها همه مشکلات ماست. کدام تیم می‌تواند این امکانات را داشته باشد؟ آیا تیم‌های لیگ دسته اول و دسته دوم شرایط رعایت پروتکل را دارند؟ 

* بازیکنان استقلال با ترس و لرز تمرین می‌کنند

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: قبل از گرفتن تصمیم باید کارشناسی صورت بگیرد نه اینکه در یک برنامه تلویزیونی بگویند تیم‌هایی که نمی‌خواهند مسابقات برگزار شود به خاطر منافع‌شان چنین حرف‌هایی می‌زنند. فرض کنید ما به خاطر منافع‌مان این حرف را زدیم مگر خلاف کردیم؟ کل فوتبال به خاطر منافعش است. در اروپا فوتبال به خاطر منافع اقتصادی برگزار می‌شود آیا این موضوعات را می‌توان کتمان کرد؟ اگر اتفاقی برای بازیکنی در اروپا رخ دهد تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد و کسی لطمه نمی‌خورد. با همه این امکانات اروپایی برخی تیم‌ها لیگ‌شان را تعطیل کرده‌اند. ما اصلا تکلیف‌مان را نمی‌دانیم و بازیکنان تیم هر روز به من می‌گویند آیا کسی تضمین می‌دهد ما دچار بیماری نشویم؟ بازیکنان استقلال هر روز با ترس و لرز تمرین می‌کنند. تازه اینها شرایط تمرینات است وای به حال اینکه وارد مسابقات، پروازها و .. شویم.

*مگر بازیکنان استقلال از سر راه آمده‌اند؟

رمضانی در پاسخ به این سؤال که نظر فرهاد مجیدی چیست؟ گفت: مجیدی هم نظر بازیکنان را دارد. مگر بچه‌های تیم استقلال از سر راه آمده‌اند؟ مجیدی هم می‌گوید یک نفر شجاعت داشته باشد و بیاید و مسئولیت قبول کند که اگر کسی کرونا گرفت، تبعات آن را بپذیرد.با این شرایط ما به چیزی نمی‌رسیم.

*مگر فوتبال 4 نفره است که 4 نفره تمرین کنیم؟

وی در خصوص اینکه محمدحسین کنعانی‌زادگان شب گذشته مدعی شد فوتبال شغل آنهاست و نباید تعطیل شود،‌گفت: فوتبال باید ادامه پیدا کند اما باید راهکارهایش را هم پیدا کنیم در همین برنامه فوتبال برتر که چند شب پیش پخش شد تا ساعت 11 و نیم شب کسی نمی‌دانست برنامه تمرینات و بازی تیم‌ها چیست.در این چند روز گفته‌اند قرار است ناظر ویژه در تمرینات حاضر شود، ناظر بیاید اما امکاناتش کجاست؟ من می‌گویم برنامه درست و اصولی با مشورت باید انجام شود و لیگ فصل آینده را با قدرت شروع کنند. قبل از اینکه تصمیم بگیرند تاریخ مسابقات را اعلام کنند آیا از باشگاه‌ها نظرسنجی کردند؟ کدام جلسه با پزشکان تیمها انجام شده است؟ می‌گویند 4 نفر 4 نفر تمرین کنید. مگر فوتبال 4 نفره است؟ به نظر شما با 4 نفر می‌توان تاکتیک اجرا کرد؟

*به دیاباته برای برگشت نامه زدیم

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که بازیکنان خارجی استقلال کی به تهران برمی‌گردند، عنوان کرد: میلیچ روز چهارشنبه به تهران می رسد و برای دیاباته هم نامه زدیم که اجازه خروج از کشورش را بگیرد و به تهران برگردد.

* اگر فوتبال فقط یک تیم است لیگ را با همان یک تیم برگزار کنند!

رمضانی در خصوص اینکه اگر این دو بازیکن به تهران برگردند قرنطینه می‌شوند یا خیر،‌گفت: اگر شما جواب این سؤال را می‌دانید من هم می‌دانم! اصلا نمی‌دانیم تیم‌هایی که بازیکن خارجی دارند چگونه می‌خواهند بازیکنانشان را به لیگ برگردانند. فقط یک تصمیم گرفته شده و به باشگاه‌ها اهمیتی داده نمی‌شود. 4 تیم نامه رسمی زده‌اند که در بازی‌ها شرکت نمی‌کنیم اما کو گوش شنوا. فقط یک تیم است که می‌گوید بازی‌ها برگزار شود، مگر فوتبال فقط یک تیم است؟ اگر اینگونه است، کاری کنند آن تیم با خودش بازی کند و لیگ را با همان یک تیم برگزار کند! لیگی که منافع باشگاه‌ها در آن لحاظ نمی‌شود به چه دردی می‌خورد؟

* با این شرایط مگر می‌شود اردو برگزار کرد؟

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است استقلال به اردو برود، گفت: کدام اردو؟ استخرها تعطیل است، سالن‌های وزنه همه بسته‌اند، می‌گویند بازیکنان ماساژ نگیرند و از ریکاوری سرد و گرم استفاده نکنید. آیا در فصل بدنسازی می‌شود این کارها را انجام نداد؟ به نظر شما در مورد برگزاری لیگ و سختی‌هایش اصلا فکری صورت گرفته است؟ نمی‌دانم چه بگویم فقط اینکه خدا کند اتفاقی برای کسی نیفتد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 25
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 4
 • سعید IR ۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  57 23
  ان یک تیم که خوار چشم شما و بقیه تاسیون شده هم حق دارد در خصوص برگزاری و یا عدم برگذاری لیگ نظر خود را بگوید . مگر فوتبالیست تخم دوزرده گذاشته بابت وظیفه خود در مقابل پولی که می گیرد از زمین و زمان تضمین می خواهد و از همه طلب کاراند . تیم پنجم لیگ و اینهمه ادعا نوبر والا
 • اميرحسين IR ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  35 12
  جناب رمضاني مگر فقط فوتباليستها هستند كه جانشان عزيز است. بعد از قرنطيه خيلي از مشاغل است كه فعاليتشان شروع شده و الحمد الله مشكل هم ندارند فكر مي كنيد ما كه در محيط شركت ها و كارخانجات كار مي كنيم جانمان مهم نيست فقط شما مهميد.
  • حسن IR ۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
   0 1
   کمی فکر و عقل داشتید این حرف رو نمی زدید،بقیه مشاغل شغلهایی هستند که یا مثل ادارات کار اداری افراد رو انجام میدن یا خرید و فروش کسب درآمد دارند و هزینه زندگی و مایحتاج افراد رو فداهم می کنند اما فوتبال یک سرگرمیه و بدون تماشاگر و حق پخش عملا هزینه هاش از درآمدش بیشتر میشه.الان دولت خودش فریادش بلنده چرا مردم برای تفریح میرن شمال؟ ولی وزیر ورزش و فدراسیون به خاطر اینکه تیم محبوبشون شانس زیادی برای قهرمانی داره بر ادامه لیگ اصرار دارند و جون همه بازیکنان رو به خطر انداختن.آیا در مورد بقیه رشته های ورزشی هم همین نظر رو دارند و استخرها و سالنهای ورزشی باز شدن؟ مسلما اگر تیم دیگه ای صدرنشین بود لیگ رو تعطیل می کردن.
 • IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  21 27
  یک هفته با منتخب وزرات ورزش بابا مسعودبازی برگزار کنند. هفته بعدش هم با فدراسیون نشینن ها غشی های عشق تیم حکومتی سوم پایتخت بازی کنند 6امتیاز بهشون بدن بعد هم از منیریه بجای یک جام چند تا جام به اسنپ کاپیها بدن یک ستاره را هم بزنند
  • حامد IR ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
   31 12
   سکته نکنی تو چند سال از بغل صدر هم رد نمی شید :)))
 • 56 IR ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  28 9
  مش رمضون بدجور سوختی ها ؟ یکم مردانگی رو از پدر زنت یاد بگیر
  • GB ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
   10 13
   معلومه کی سوخته. اتیشتون زد با این حرف. کل ایران میدونن ماجرا چیه هیچ تیمی در این لیگ کثیف شرکت نمیکنه به امید خدا مجلس جدید نسخه سلطانیفرو میپبچه
 • Reza IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  30 8
  این اسکل چرا فک میکنه خونش از بقیه مردم رنگی تره این همه ادم بخاطر معیشت بیرونن تو حاضر نیستی بخاطر چند میلیاردی که میگیری زحمت بکشی یا ترست از اینه که حتی سهمیه نگیری؟ باشه قبول جامو به پرسپولیس ندن ولی شما چرا باید برین اسیا؟ بعد بازیکناتون تو دورهمی هایی که عکسش اومده کرونا نمیگیرن؟
 • محمد باقری IR ۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  16 4
  *اگر اتفاقی بیفتد چه کسی مسئولیت قبول می‌کند؟ جواب: همان کسی که به همهمساغل دیگر گفت بروید سر کار و زندگی و پولی که بعضی ها از بیت المال گرفتید و خواهید گرفت را حلال کنید... * 2-3 روز است آشفته شده‌ایم - جواب: شما 2-3 سال هست که آشفته اید تغییر رویه بدید * بازیکنان استقلال با ترس و لرز تمرین می‌کنند جواب: چون مردم با فراق بال به سمت بیماری و ویروس کرونا میرن و پول رو از خون بیرون میکشن، مفت خورها همشون همینجوری اند *مگر بازیکنان استقلال از سر راه آمده‌اند؟ جواب: نه فقط بازیکنان استقلال اصل و نسب و ریشه دارن بقیه همه سر راهی هستیم * اگر فوتبال فقط یک تیم است لیگ را با همان یک تیم برگزار کنند! جواب: این هم پیشنهاد شماست، فقط اگر همه بازی هایی که حرف حاضر نشد 3-0 شد گریه بعدی رو بلندتر سر ندید...
 • مختار IR ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  12 4
  آقای رمضانی حرفت درسته ها ولی وجدانا بگین اگه تیم خودتم ۱۰ امتیاز از تیم دوم جدول جلوتر بود و می رفتین برای اینکه پوکر قهرمانی داشته باشین و ۶تایی را قبلا گرفته بودین و ۴تایی را هم می خواستین با این قهرمانی بگیرین خداییش باز هم از همین جنس حرفا می زدین! یا از اون‌جنس حرفا!
 • IR ۱۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  5 13
  لنگی مافیایی
  • IR ۱۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
   11 5
   کیسه کش آسیایی
 • LU ۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  14 5
  همون تیم خاص که میگی یک دفعه نرفته صدر جدول و اختلاف امتیاز الان صدر جدوله همون تیم هم مثل تمام تیم های دیگه لیگ رو شروع کرده و هر بازی امتیاز جمع کرده و یا برده یا مساوی یا باخته و در اخر مجموع امتیازاش از همه تیم ها بالاتره . تیم های دیگه هم میتونستن هر بازی حداکثر امتیاز رو جمع کنن که الان به یاوه گویی نیفتن
 • میثم IR ۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  6 3
  پس 2 سال لطفا هر تیمی شرکت نکرد انصراف بده .چون کرونا هست
 • IR ۱۶:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  7 5
  وقتی به استقلالیا میگی یه دلیل بیار که وزیر به پرسپولیس کمک کرده میگن دستشوییهای ورزشگاه آزادی رو درست کرده تو آسیا هم که با تیم نوجوانان نایب قهرمان شدیم اونجا هم وزیر کمک کرد؟
  • قاسم IR ۰۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
   0 1
   دلیلش کاملا واضحه! کمکی که دولت به لنگ کرد تا از جریمه سنگین قضیه مهدی طارمی نجات پیدا کنه. کجای دنیا دیدی رییس جمهور مملکت برای نجات ی تیم فوتبال بره مذاکره کنه؟؟؟
 • سوسان IR ۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  3 8
  بابامسعود باید جام رو ببره بالاسرش عشق یهودپولیس
 • IR ۱۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  6 2
  شما هم صدر بودید با 10 امتیاز اختلاف باز هم این زرا را میزدید
  • IR ۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
   0 2
   زر رو فقط شما میزنید
 • پرسپولیسی IR ۱۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  8 2
  فعل که پرسپولیس بزرگ شده خوار چشم کیسه کشای پایتخت. اونقدر زیر قرمزها تو جدول دستو پا بزنید و با اراجیفی مثل تیم حکومتی و... خودتونو دلداری بدید تا جونتون در بیاد. مشرق منتشر کن
 • سعید IR ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  5 2
  پس ما که میریم سر کار چی؟؟ کی باید ضمانت کنه کرونا نگیریم
 • افشین IR ۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  5 3
  این حجم از حقارت و ترس لکه ننگی شد بر پیشانی کیسه و تیمهای دیگه
 • IR ۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  1 0
  لیگ برگزار بشه یا نشه پرسپولیس قهرمانه...با این اختلاف امتیاز دیگه رجزخوانی نکنید...لیگ هم باید تعطیل بشه...سلامتی بازیکنان از همه چیز مهمتره
 • davood IR ۰۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
  2 0
  خب شکر خدا ک هیچوقت ما جای شما نبودیم اگر هم روزی روزگاری بودیم (گوش شما کر ) حتما مثل مرد بازی میکردیم و اینقدر شعر نمیگفتیم ... راستی از ترکیه چخبر؟؟؟
 • IR ۱۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
  2 0
  بدبختی پروازهای ترکیه هم متوقف شده:-)

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس