سردار یزدی

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، گفت: متأسفانه بعد از اینکه کرونا وارد کشور شد برخی از مجموعه‌ها معتادین را به دلیل اینکه نگران بودند درگیر کرونا شوند بیرون کردند.

به گزارش مشرق، سردار محمدرضا یزدی با اشاره به اقدامات سپاه در راستای جمع‌آوری معتادان متجاهری که به دلیل کرونا پذیرش نشده بودند، اظهار کرد: درباره بحث جمع‌آوری معتادین متجاهر متأسفانه بعد از اینکه کرونا وارد کشور شد برخی از مجموعه‌ها معتادین را به دلیل اینکه نگران بودند درگیر کرونا شوند بیرون کردند و در سطح شهر تهران تعداد زیادی معتاد متجاهر مشاهده کردیم.

وی افزود: اردوگاهی برای جمع‌آوری مجدد این معتادان ساخته شد و آن معتادین متجاهری که بعد از جمع آوری، تست کرونا آنها مثبت بود در این مرکز نگهداری می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

سردار یزدی: ۲۰ هزار سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند پیش‌بینی شده است

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، در پاسخ به سوای مبنی بر اینکه آیا سپاه برای نگهداری این معتادان اردوگاه جدید ساخته یا از اردوگاه‌های قبلی خود استفاده کرده است، گفت: بله، اردوگاه جدید ساخته ایم، در تهران اولین اقدامی که انجام دادیم مجموعه‌ای را به عنوان نقاهتگاه برای کسانی گذاشتیم که کرونا مثبت و معتاد متجاهر هستند. که امروز الحمدالله این نقاهتگاه کار می‌کند.

سردار یزدی با اشاره به ظرفیت این نقاهتگاه، افزود: ظرفیت این نقاهتگاه متفاوت است ولی امروز و همین الان حدود ۱۵ نفر معتاد متجاهر که کرونا مثبت بودند در آنجا حضور دارند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس