مهدی محمد نبی

دبیرکل فدراسیون فوتبال در بهمن ماه سال گذشته پیشنهادی از طرف برخی‌ها به رئیس فدراسیون فوتبال ارائه شد که مطالبات اسکوچیچ به این شکل پرداخت شود اما در همان زمان آقای بهاروند با این پیشنهاد مخالفت کرد.

به گزارش مشرق، مهدی محمدنبی در خصوص جلسه شب گذشته اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال یک نهاد عمومی غیردولتی محسوب می‌شود. در بخش تعداد اعضای مجمع یک شیب ملایمی با رعایت مشارکت اعضا خواهیم داشت که رو به افزایش خواهد بود. از سوی دیگر سهم حضور بانوان در این بخش بیشتر شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که در خصوص ارکان فدراسیون فوتبال و کمیته‌ها چه تصمیماتی اتخاذ می‌شود، گفت: با توجه به رفرنس‌های بین المللی ارکان کمیته‌های قضایی، حسابرسی و ... باید فرایند قانونی را طی کند و در مجمع آینده فدراسیون انتخاب شوند. این افراد انتصابی نخواهند بود. 

بیشتر بخوانید:

در اساسنامه جدید، «فدراسیون» نهاد عمومی غیردولتی است

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص اظهار نظر شکوری مبنی بر اینکه قرارداد اسکوچیچ ریالی است ولی پیشنهاد شده بود این قرارداد به صورت دلار از سهم مطالبات ایران در فیفا به این مربی پرداخت شود، عنوان کرد: در بهمن ماه سال گذشته پیشنهادی از طرف برخی‌ها به رئیس فدراسیون فوتبال ارائه شد که مطالبات اسکوچیچ به این شکل پرداخت شود اما در همان زمان آقای بهاروند با این پیشنهاد مخالفت کرد ودیگر بحثی در این زمینه وجود ندارد. قرارداد آقای اسکوچیج ریالی است و به همین شکل هم پرداخت خواهد شد.

نبی در خصوص بیانیه تنی چند از مدیران باشگاه‌ها برای تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت: ستاد مبارزه با کرونا تصمیم می‌گیرد که مسابقات لیگ برگزار شود یا نه. این موضوع مختص فوتبال نیست و این ستاد در مورد تمامی رشته‌ها تصمیم می‌گیرد نه فقط فوتبال. منتظر تائید نهایی ستاد مبارزه با کرونا هستیم که ببینیم وضعیت چگونه خواهد بود.

منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس