پرواز در جزیره - 27 بعثت

کتاب «پرواز در جزیره» زندگی نامه سردار شهید «احمد خرمی شاد» از فرماندهان گردان عمار لشکر ۲۷ محمدرسول الله است که توسط نشر ۲۷بعثت در بهار ۹۹ منتشر شده است.

به گزارش مشرق، کتاب «پرواز در جزیره» زندگی نامه سردار شهید «احمد خرمی شاد» از فرماندهان گردان عمار لشکر ۲۷ محمدرسول الله است که به قلم اعظم پشت مشهدی در ۱۶۸ صفحه توسط نشر ۲۷بعثت در بهار ۹۹ منتشر شده است.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

احمد بااولین گروه، رفت سمت دژ و روی سینه خاکریز دراز کشید. چندنفر با سر نیزه زمین را می‌کندند و سنگر درست می‌کردند. احمد کنار علیرضا نشسته بود. کمی بلند شد و با دوربین به رو به روی دژ نگاه کرد. تا چشم کار می‌کرد، تانک بود. از دور صدای یک هلی کوپتر راشنید. بخوابین روی زمین. پناه بگیرین.

هلی کوپتر از بالای خاکریز گذشت و تعدادی از بچه‌ها شهید و زخمی شدند. باانفجارها، آب موج برمی داشت و روی نیروهاریخت. بادگیراحمد، خیس و گلی شده بود.

قاسم نساج، کناراحمد نشسته بود. علیرضاخودش را داخل گودال کوچکی جا داده بود. به قاسم نگاه کرد. قاسم روی دو زانونشسته بود. علیرضاگفت: «قاسم یه کم بیا این ورتر. خمپاره نخوری». قاسم خندید و گفت: «من طوریم نمیشه» ...

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
    0 0
    روح این سردار عزیز شاد و باطنشان کمک کند که هر چه صهیونیست در این دنیا هست به دست سربازان گمنام امام زمان عج) نابود گردند.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس