کد خبر 1069140
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸
غلامرضا محمدی

غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان تأکید کرد که چرخه انتخابی تیم ملی نیاز به کار کارشناسی و بررسی بیشتری دارد.

به گزارش مشرق، غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با بیان این مطلب افزود: من قبلاً هم اعلام کردم بنده به‌عنوان سرمربی تیم ملی، آقایان دبیر و سوریان رئیس و نایب رئیس فدراسیون و آقای کاوه مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد همه دغدغه کشتی را داریم و معتقد به برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی هستیم.

وی در مورد جلسه برگزارشده راجع به بررسی چرخه انتخابی تیم ملی اظهار داشت: این جلسات برگزار می‌شود تا مسئولان فدراسیون نظرات ما را جویا شوند و در آن شأن و جایگاه همه نیز حفظ می‌شود و نهایت و برآیند برگزاری این جلسات این است که به یک جمع‌بندی برسیم و سیاست‌های فدراسیون کشتی نیز پیاده شود تا همه چیز در مجموع به نفع کشتی کشور تمام شود.

محمدی ادامه داد: قطعاً یک جاهایی اختلاف‌نظر در جزئیات طرح است و نیاز به جلسات متعدد و کار کارشناسی است و ان‌شاءالله که این اتفاق به نحو احسن انجام شود و به نفع کشتی باشد، چراکه چرخه انتخابی تیم ملی باعث ایجاد رقابت و انگیزه‌ها در کشتی‌گیران می‌شود.

بیشتر بخوانید:

قهر سرمربی تیم‌ملی در جلسه با رییس‌فدراسیون

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مورد برگزاری این جلسات از سوی فدراسیون تصریح کرد: اتفاقاً این جلسات خیلی خوب است و کار کارشناسی انجام می‌شود، چراکه فدراسیون به دنبال این است که این طرح پخته‌تر و کم اشتباه‌تر شود.

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: این جلسات نشست‌های کارشناسی است و قطعاً اختلاف‌نظر وجود دارد، اما همه باید در چارچوب فدراسیون کشتی حرکت کنیم و حرف ما هم همین است، چراکه سربلندی کشتی کشور هدف همه ماست. در جلسه دیروز نیز با کلیات موضوع کاملاً موافق بودیم، اما در برخی از جزئیات اختلاف‌نظر بود که من نیز حرف‌های خود را زدم و جلسه به پایان رسید، اما به نظرم قطعاً این طرح نیاز به کار کارشناسی و جلسات بیشتر دارد.

منبع: فدراسیون کشتی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس