کد خبر 1068942
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
مورینیو

ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام در گفتگو با اسکای از برنامه خود در دوران قرنطینه و تلاششش برای مدیریت بازیکنان و کمک به جامعه محلی می‌گوید.

به گزارش مشرق، ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام در گفتگو با اسکای اسپورتز از برنامه خود در دوران قرنطینه گفته و می‌گوید با اینکه دلش برای فوتبال تنگ شده ولی نمی‌خواهد با درخواست شروع زودهنگام مسابقات، خودخواهی کند. او می‌گوید نباید خودخواه باشیم و فراموش کنیم دنیا چطور در حال نبرد با اپیدمی کووید19 است.

بیشتر بخوانید:

مورینیو: رئال من به سلطه بارسلونا پایان داد

باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس که مثل اغلب لیگهای فوتبال دنیا از ماه مارس به حالت تعلیق درآمده، مصمم هستند که این فصل را به پایان برسانند و برنامه‌هایی برای شروع دوباره مسابقات از خردادماه تدوین شده، هر چند همه چیز منوط به موافقت دولت بریتانیا در آن زمان خواهد بود.

مورینیو در این مصاحبه گفت:" حتی پیش از شروع قرنطینه ما  سعی کردیم برای بازیکنان‌مان شرایطی بوجود بیاوریم که هر زمان چنین دستوری صادر شد کمترین خسارت را متحمل بشوند. ما در آن روزها خانه‌های بازیکنان تاتنهام را به تجهیزاتی مجهز کردیم که بتوانند در خانه به تنهایی ورزش کرده و آمادگی جسمانی‌شان را حفظ کنند. بخش کامپیوتری باشگاه تلاش زیادی کرد تا تماس‌های ما به بهترین شکل با بازیکنان‌مان برقرار شود و با اینکه وضعیت خیلی عجیب و بغرنج بود، بازیکنان تاتنهام با تلاش زیاد مشغول هستند تا خودشان را در وضعیت آماده نگه دارند".

سرمربی تاتنهام در ادامه صحبتهایش درباره فعالیت‌های خیریه خود از جمله شرکت در برنامه رساندن مواد غذایی و بهداشتی به افرادی که قادر به بیرون آمدن از خانه‌هایشان نیستند گفت:" من به تلاشهای باشگاهم در این مورد افتخار می‌کنم. من شخصا که کاری نکرده‌ام. تاتنهام واقعا بی‌نظیر عمل کرده و بعید می‌دانم خیلی‌ها بدانند که این باشگاه در استادیومش و در برنامه‌های دیگری که در دست انجام دارد چقدر تلاش کرده است. وقتی کاری برای جامعه انجام می‌دهید نباید در بوق و کرنا کنید. به نظرم باشگاه تاتنهام دقیقا چنین سیاستی را در پیش گرفته".

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس