استقلال

دلیل دعواها و تنش‌های اخیر استقلال هواداری است که خارج از ایران سکونت دارد و در گذشته هم مدعی خرید باشگاه بود.

به گزارش مشرق، درباره ماجراهای اخیر و بحث سندهای جعلی ارقام پرداختی به شیخ دیاباته و هرویه میلیچ با او صحبت کردیم که او گفت: «دلیل سکوتم آرامش باشگاه استقلال است ضمن اینکه من موظف نیستم کمکی بکنم که بعد از آن این همه هجمه ایجاد شود، هرچند می‌دانم عامل این هجمه‌ها کیست. از روزی که سعادتمند از طریق کانال استقلال از من تشکر کرد تیترها و تحلیل‌ها علیه من آغاز شد و هزارویک انگ به من زدند. استقلال را عاشقانه دوست دارم و سه سال است که به این تیم داوطلبانه در زمان مدیریت‌های قبلی هم کمک کرده‌ام... .»

وی ادامه داد: «این اتفاقات(واریز نشدن پول به حساب شیخ و میلیچ) به‌خاطر تعطیلی‌ها رقم خورد و دلیل دیگری هم ندارد چون از بانک ما در نروژ رسیدی برای پولی که واریز کردیم صادر نشده است‌. با میلیچ و دیاباته توسط یکی از بزرگان استقلال در ارتباط به اوضاع مسلط هستم ضمن اینکه هنوز فیشی صادر نشده است. سوال من این است که چرا خود سعادتمند از جعلی بودن رسیدها حرف نزده چون رسیدی صادر نشده است. به‌نظرم این شیطنت‌ها از سمت توفیقی، مشاور و معاون سابق استقلال که پرسپولیسی است آب می‌خورد.»

بیشتر بخوانید:

تکرار سرنوشت شوم ستاره های استقلال!

ابراهیمی تاکید کرد: «ماجرای ۱۳ دلاری که توفیقی می‌گوید در زمان علی خطیر رخ داده و توفیقی اگر چیزی می‌گوید درست بگوید. یا مثلا یکی از دوستان از طرف جباروف می‌گوید که رسیدها جعلی است درحالی‌که از همان ۴۰ هزار دلار پرداختی باشگاه، ۳۰ هزار دلار آن را من پرداخت کردم. شما فکر می‌کردید ۳۰ هزار دلار را فتحی داد درحالی‌که پول بازیکن را نداشتند که بدهند و فقط ۱۰ هزار دلار دادند. من از سعادتمند نخواستم اسم من را برای تشکر بگوید، اما گفتم اگر این بازیکنان حفظ شدند به هوادار بگویید کار چه کسی بوده است. زمان خطیر هم بارها کمک کردم و اگر او مرد باشد صحبت‌های من را تایید می‌کند و اگر مرد هم نباشد اسناد آن را منتشر می‌کنم. یادم می‌آید توفیقی یک‌بار گفته بود درباره نفت و گاز بپرسید چطور یک‌شبه سوپرمن شد؟ کسانی علیه من صحبت می‌کنند که خودشان صلاحیت نداشتند و همه اینها جنگ صندلی است.»

این هوادار جنجالی در ادامه تصریح کرد: «نمی‌دانم صندلی استقلال برای این عزیزان چه چیزی دارد. برای من که فقط آبرویم در حال رفتن است درحالی‌که با بنده تماس گرفتند و من را به سعادتمند وصل کردند تا به عشقم، استقلال کمک کنم درحالی که سابقه ۱۰ سال حضور در لیگ برتر انگلیس را دارم! تنها دلخوشی من این است که بازیکنان تا سه‌شنبه پول‌شان واریز شده و آنها اعلام دریافتی کنند تا برای همیشه از فوتبال ایران خداحافظی کنم.»

وی در پایان گفت: «من نه خواننده‌ام نه چیزی و فقط یک نفر همنام من در ایران فعالیت می‌کند و تشابه اسمی باعث شد این حرف‌ها راه بیفتد ضمن اینکه خودم کمپانی موزیک مجاز در ایران دارم! ما آمدیم عاشقانه کمک کنیم و این صحبت‌ها که مطرح می‌شود کذب مطلق است.»

منبع: روزنامه فرهیختگان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس