کد خبر 1066252
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
ایمان صادقی

دروازه‌بان تیم فوتبال داماش گفت: بازیکنان داماشی به‌رغم مشکلات مالی تنها به دلیل هواداران عاشق این تیم در تمرینات حضور پیداکرده و برای کسب رتبه تک‌رقمی می‌جنگیم.

به گزارش مشرق، ایمان صادقی با اشاره به زمزمه‌هایی مبنی بر آغاز رقابت‌های لیگ یک فوتبال اظهار کرد: تیم‌های لیگ یکی مجبور به بدن‌سازی در زمان باقی‌مانده لیگ بوده و این شرایط برای تیمی به‌سان داماش که بازیکنانش تحت‌فشار روانی مضاعفی است طاقت‌فرسا خواهد بود.

وی با بیان اینکه داماش مدل ۹۸ هرگز از اذهان هواداران پاک نمی‌شود، گفت: داماشی‌ها ابتدای فصل باتحمل استرس بالا موفق شدند با تلاش مدیران باشگاه سهمیه لیگ یکی را کسب کنند ولی مشکلات مالی در ادامه لیگ این شیرینی و حلاوت را به تلخی کشاند.

بیشتر بخوانید:

تاج بعد از سپری کردن دوران قرنطینه به ایران بازگشت

آب پاکی وکیل سوئیسی روی دست استقلال

دروازه‌بان تیم فوتبال داماش گیلان با تأکید بر اینکه داماش لیگ یک را مقتدرانه آغاز کرد، افزود: آقای فراهانی و کادر فنی وی با توجه به از دست دادن سه بازیکن در آستانه برگزاری رقابت‌ها موفق به کسب نتایجی قابل‌قبول شدند ولی مشکلات مالی ترمز داماش را کشید.

صادقی با اشاره به اینکه میانگین قرارداد بازیکنان داماش پایین است، بیان کرد: حدود پنج درصد از قراردادمان را دریافت کرده و این شرایط برای بازیکنان سایر تیم‌ها قابل‌تصور نیست؛ بازیکنان به‌رغم مشکلات مالی تنها به دلیل هواداران در تمرینات حاضر می‌شوند.

وی با تأکید بر اینکه مشکلات مالی برای بازیکنان جوان دغدغه‌ای بزرگ است، افزود: برخی از بازیکنان تیم کرایه ماشین برای حضور در تمرینات را ندارند و برخی از متأهلین ساکن در خوابگاه نیز از تأمین هزینه‌های روزمره زندگی بازمانده‌اند.

گلر تیم فوتبال داماش گیلان با تأکید بر اینکه چک‌های ابتدای فصلش از باشگاه نقد شده، گفت: برخی از اعضای داماش به‌رغم قرارداد با این تیم مجبور به کار در حرفه‌های دیگر برای تأمین مخارج زندگی خود هستند.

وی با اشاره به اینکه داماش برای کسب رتبه تک‌رقمی لیگ را ادامه می‌دهد، بیان کرد: امیدوارم با رعایت مسائل بهداشتی به‌زودی شاهد ریشه‌کنی بیماری کرونا بوده و زندگی عادی جریان بگیرد؛ هواداران داماشی نقطه قوت این تیم بوده و این حضور در فصل جدید به دلیل مشکلات مالی بیش‌ازپیش به تیم و بازیکنان کمک می‌کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس