کد خبر 106506
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۶

برخي از روزنامه‌هاي سراسري كشور امروز آخرين شماره خود در سال 90 را منتشر كرده و از انتشار مجدد روزنامه از 14 فروردين‌ماه 91 خبر دادند.

به گزارش مشرق به نقل از آفتاب ؛ برخي از روزنامه‌هاي سراسري كشور امروز آخرين شماره خود در سال 90 را منتشر كرده و از انتشار مجدد روزنامه از 14 فروردين‌ماه 91 خبر دادند.

روزنامه ايران اعلام كرد كه تا روز 28 اسفند‌ماه منتشر خواهد شد هم‌چنين از روز پنجم تا نهم فروردين‌ماه 91 هم منتشر مي‌شود و پس از آن انتشار مجدد خود را از روز چهاردهم فروردين‌ماه ادامه خواهد داد.

روزنامه‌هاي ملت ما، سياست روز، اعتدال، وطن امروز، فرهنگ آشتي، تهران امروز آخرين شماره خود در سال 90 را روز پنج‌شنبه 25 اسفندماه منتشر كرده و اعلام كردند كه نخستين شماره روزنامه در سال جديد از روز چهاردهم فروردين‌ماه 91 منتشر خواهد شد.

اما روزنامه‌هاي كيهان، جمهوري اسلامي، آفتاب يزد، اعتماد، جام جم، قدس، ابتكار، اطلاعات، مردم‌سالاري، خراسان، راه مردم از انتشار روزنامه تا 28 اسفند‌ماه خبر داده و هم‌چنين زمان انتشار نخستين شماره در سال 91 را روز چهاردهم فروردين‌ماه اعلام كردند.

روزنامه شرق و همشهري از انتشار آخرين شماره خود در سال 90 در روز 27 اسفندماه و انتشار مجدد روزنامه از روز چهاردهم فروردين 91 خبر دادند.

به گزارش ايسنا، دسترسي به مسوولان روزنامه‌هاي رسالت، فرهيختگان، جوان و آفرينش تا لحظه مخابره اين خبر امكان‌پذير نشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس