کد خبر 1064628
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس و حامی مالی خود اختلاف نظر ۱۰ میلیارد تومانی در راستای اسناد همکاری فصل جاری خود دارند.

به گزارش مشرق، باشگاه پرسپولیس در هفته های ابتدایی رقابت های لیگ برتر فصل جاری قرارداد همکاری با یک کارگزار بورس برای استفاده از برند سرخ‌ها در راستای درآمدزایی امضا کرد که این روزها تبدیل به اختلاف بین مدیران دو طرف شده است.

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل وقت پرسپولیس با ارائه راهکاری جدید خبر از عقد قرارداد با این کارگزار را در حالی رسانه‌ای کرد که آنها را حامی مالی خود عنوان نکرد و تنها از این شرکت به عنوان منبعی برای دستیابی به قراردادهای مالی سرخ ها اسم برد.

«آتیه داده پرداز» نیز طبق این توافق اقدام به راه اندازی اپلیکیشن باشگاه پرسپولیس کرد تا آن را تبدیل به منبع درآمدی مطمئن برای سرخ ها کند و به ازای تراکنش های انجام شده در آن بتواند پولی را به حساب پرسپولیس واریز کند.

بیشتر بخوانید:

پرونده‌سازی استوکس برای پرسپولیس

با این حال این شرکت طبق گفته مدیران باشگاه، تا پایان بهمن ماه سال گذشته طی دو مرحله مبلغ ۱۵ میلیارد تومان به حساب پرسپولیس واریز کرد که به ازای آن دو فقره چک نیز تحویل گرفت تا نشان دهد پول دریافتی پرسپولیسی ها در قالب قرض بوده است.

قرار است این پول پس از حسابرسی طرفین از بخش درآمدزایی اپلیکیشن برای باشگاه پرسپولیس بابت هر تراکنش، کسر شود.

نکته جالب توجه اظهار نظر یکی از مدیران این کارگزاری در قبال میزان پرداختی به باشگاه پرسپولیس است که ادعای پرداخت ۲۵ میلیارد تومانی به سرخ ها را داشته است.

اختلاف ۱۰ میلیارد تومانی با رقمی که باشگاه پرسپولیس اذعان به دریافت آن دارد و تاکنون نیز واکنشی به آن نداشته است.

قراردادی که تاکنون بصورت شفاف رسانه ای نشده و تبدیل به اختلاف عمیق بین باشگاه پرسپولیس و تنها حامی مالی فعلی سرخ ها شده است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس