بهره برداری از چند طرح صنعت آب و برق با حضور روحانی

رئیس جمهور تاکید کرد که دولت، شرکتهای خصوصی و دولتی ، نهادها و همه بخش های کشور، به رغم جنگ همزمان با دو ویروس تحریم و کرونا، لحظه ای از تلاش و فعالیت در مسیر سازندگی ایران اسلامی باز نخواهند ماند.

به گزارش مشرق،  حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه و پس از افتتاح چندین طرح بزرگ و مهم صنعت آب و برق استان تهران به ارزش 2 هزار و 800 میلیارد تومان که از طریق ویدئو کنفرانس انجام شد، گفت: افتتاح این طرح ها و همچنین افتتاح طرحهایی دیگر به ارزش 50 هزار میلیارد تومان صرفا در حوزه وزارت نیرو تا پایان امسال، حاوی این پیام است که همه برای ساختن ایران اسلامی در حال تلاش و کار هستند.

متن کامل سخنان رئیس جمهور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آقای دکتر اردکانیان از جنابعالی و همه کسانی که در بخش تصفیه‌خانه‌ها و در بخش نیرو تلاش می کنند تشکر می کنیم؛ کار و اثر فعالیت ماه‌های گذشته‌شان که امروز افتتاح شد را دیدیم؛ این بسیار مهم است و امروز یک پیام مهمی برای مردم ایران است.

وزارت نیرو امسال پروژه‌های بسیار مهمی را تا پایان سال در دست افتتاح دارد که امیدواریم سال افتتاح‌های بزرگ تا پایان سال باشد.

خوشحالم امروز در سال 99 به صورت ویدئو کنفرانسی، اولین افتتاح بزرگ را انجام دادیم که ارزش این پروژه‌هایی که امروز افتتاح شد، 2 هزار و 800 میلیارد تومان بوده و کار بزرگی است و امیدوارم به همین صورت تا پایان سال ادامه پیدا کند.

شما در آغاز برنامه گفتید 50 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه ظرف امسال افتتاح خواهد شد که بسیار خوشحال‌کننده است؛ پیام این کار اینست که ملت بزرگ ایران و همه شرکت‌های خصوصی و دولتی، کارگران و مهندسین علی‌رغم اینکه در یک جبهه با ویروس کرونا مقابله می‌کنند، در جبهه دیگر به فعالیت اقتصادی و کار سازندگی در کشور ادامه می‌دهند.

می‌دانیم الان کارکردن آسان نیست؛ باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و از ماسک و ضدعفونی‌ها استفاده کرد؛ اما در عین حال همانطور که رهبر معظم انقلاب اعلام فرمودند که امسال، سال جهش تولید است، این مسیر تولید ان‌شاء الله به خوبی ادامه پیدا می‌کند و این اولین قدم مهمی است که در ماه فروردین به ملت ایران عرضه می‌کنیم و ان‌شاء الله امیدوارم هر هفته شاهد افتتاح‌های مهم چه در بخش وزارت نیرو و چه در بخش وزارتخانه‌های دیگر باشیم.

مردم ما کاملاً بدانند گرچه امسال، سال سختی است و همانطوری که بارها گفتم با 2 ویروس در حال جنگ هستیم؛ با ویروس تحریم و با ویروس کرونا؛ اما در عین حال همه تلاش‌مان را بکار می‌گیریم که سختی مردم را بکاهیم و مردم ما علی‌رغم اینکه سال سختی است، بتوانند به طور نسبتاً مطلوب زندگی را بگذرانند؛ امسال برای همه دنیا سال سختی است و برای ما سختی مضاعف دارد.

خوشحالم که امروز اولین قدم را در بخش افتتاح و تولید پروژه‌ها برداشتیم و این روند تا پایان سال ادامه خواهد یافت و مردم عزیز مطمئن باشند که همه اعضای دولت، شرکت‌ها، نهادها و همه بخش‌ها اعم از خصوصی، دولتی و عمومی لحظه ای نیست که فعالیت خودشان را متوقف کرده باشند یا متوقف کنند؛ با همه پروتکل‌های بهداشتی، فعالیت خودشان را ادامه می‌دهند.

امیدواریم علیرغم سختی‌ها، خداوند سال خوبی را برای ملت ما مقرر کرده و بیماران را شفا دهد و به روح پاک همه شهدای خدمت که در این ایام برای سلامت، تلاش و فداکاری کرده و جان خودشان را فدا کردند  درود می‌فرستیم و به خانواده‌های آنها تسلیت می‌گوییم.

ان‌شاء الله مردم با همکاری، هماهنگی و یکپارچگی راه سازندگی و تولید را در کشور و همچنین خدمت به مردم را در عین رعایت بحث سلامت و مقابله با این ویروس، ادامه خواهند داد.

از همه دوستانی که امروز در این طرح‌ها فعال بودند، تشکر و سپاسگزاری می‌کنم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 16
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 8
 • عباس IR ۱۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  22 2
  ما امسال با 4 ویروس مواجه هستیم بر اساس دردرجه اهمیت 1-دولت روحانی 2-غربگرایان 3- آمریکا و غرب 4- کرونا
 • IR ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  6 1
  آقای روحانی نه از تحریم میترسیم نه کرونا بلکه زندگی کردن با شما و امثال شماها بلایی این روزهای ماست ترس از شما و دولت کلید به دست شماست..
 • وطن پرست DE ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  7 2
  ما با ویریوس بی تدبیری ۷ ساله درگیر هستیم
 • IR ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  14 1
  آدرس غلط به ذهن مردم نده اقای روحانی، ما 40 ساله تحریم هستیم، اگه با کنار هم قرار دادن "تحریم و کرونا" سعی داری مردم رو به این سمت سوق بدی که راهی جز رفع تحریم که از مذاکره باید بدستش بیارین نیست، در اشتباهی. عوام شاید حرف شما و بزک اصلاح طلبان از امریکا رو باور کنن. ما می دونیم اون کسی که باعث شده اثر تحریم ها ملموس تر بشه، شما هستی، و الا تا بوده تحریم هم بوده. ما رو وارد این بازیا نکن.
  • محسن CH ۱۶:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۹
   0 1
   عزیزم از طرف خودت حرف بزن. شما که سخنگوی مردم نیستی.
  • IR ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۹
   0 0
   16:40 اگه گفتی پراید چرا هنوز تولید میشه؟!! اگه جوابشو پیدا نکردی، تو آیینه به خودت نگاه کن یکی از دلایلش رو به وضوح می بینی
 • مهماتدار هواپیما IR ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  8 1
  روحانی و کابینه اش را هم اضافه کنید
  • IR ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
   4 0
   داداشش فریدون داداش معاوش جهانگیری داداس دوستش فاضل دخترش طناز دختر دوستش فاطمه ووووو
 • IR ۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  5 0
  مانند ان بچه ای که از پدرش می ترسید. مردم از دولت می ترسند که باز ارزش پول ملی را کاهش دهد و باز چند میلیارد یا چند ده میلیادر دلار دیگر در حساب دیگری غیر از حساب دولت وملت گذاشته شود. انگاه اقای اذر بگوید نیست و روحانی بگوید هست یک جایی که اذر خبر ندارد
 • IR ۱۶:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  0 0
  من سرپرست خانوارمن و اما شماره تلفن همراه در سامانه یارانه متعلق به کسی دیگر است. گفتن به شماره مالکیت خودت پیامک ارسال کنید. حالا چه کنم وام یک میلیونی بگیرم؟
 • IR ۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  12 1
  ویروس "روحانا" را هم داریم ... از همه خطرناکتر و کشنده تر و جهش یافته تر هست
 • SE ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  3 0
  40 ساله گرفتار ویروس کدخدا باوری اصلاحات شده ایم
 • DE ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  4 0
  اره جون خودت .والله وجود امثال تو ازهرتحریمو ویروسی مضر تره.بگو پشوانه ارزی وطلائی کشورو بکیا دادی
 • DE ۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  4 0
  بعلاوه شما با 3 ویروس مواجه ایم . واکسن هم نداری !
 • IR ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  0 0
  در جهت کنترل و درنان کرونا که باید تلاش شود اما برای ویروس تحریم احتیاجی به تلاش نیست. چون بقول خودتون تحریم ها اثری ندارد. پس وقت تون رو بخاطر چیزی که اثر نداره تلف نکنید.
 • DE ۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
  4 0
  مردم شاهد باشید وقتی 1400 شد و وما پیاده شدیم و کشور اومد باز دست صاحبان اصلیش و با اقتصاد مقاومتی با سرعت ترقی و پیشرفت کرد یادتون باشه همه اش زحمات ما بوده چون ملتی که بتونه زنده از زیر دست ما در بره دیگه نه تحریم نه کرونا نه کارینا نه اونا و نه اینا نموتونن حریفش بشن.شیتیل ما را هم بریزین به حسابون در دوبی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس